30-34 Mixed Double Ski

Masters 2006

Place Club Team People Heat Points Time
Warilla Barrack Point SLSC Warilla / Barrack Point A Shane Dowel, Craig Bossyi Race 1 0
Anglesea SLSC Anglesea A Tim Powell, Craig Porter Race 1 0
Grange SLSC Grange A Damien Grant, Andrew Beitz Race 1 0
North Narrabeen SLSC Inc. North Narrabeen BLACK Glenn Dunsmore, Peter Wells Race 1 0
Urunga SLSC Urunga GOLD Tim Rodgers, Mark Sutton Race 1 0
Redhead SLSC Redhead A Kelly Burton, Andrew Hatcher Race 1 0
Cottesloe SLSC Cottesloe A John Lishman, Justin Farrelly Race 1 0
Fairhaven SLSC Fairhaven A Glenn Singleton, Travis Minns Race 1 0
Burnie SLSC Burnie A Stuart Paine, Leigh Paine Race 1 0
Bronte SLSC Bronte A Thomas Woodriff, Bruce Hopkins Race 1 0
Bondi Surf Bathers LSC Bondi BONDI BLUE Pat Ellis, Robert Harvey Race 1 0
Christies Beach SLSC Christies Beach BLUE Sven Molennar, Matt Lee Race 1 0
Mullaloo SLSC Mullaloo A Steve Lee, David Davies Race 1 0
North Cottesloe SLSC North Cottesloe A Garth Civil, Nick Taylor Race 1 0
Currumbin SLSC Currumbin Beach A John Newton, Daniel Cowper Race 1 0
Lorne SLSC Lorne A Stuart Morarty, Karl Russell Race 1 0
Mona Vale SLSC Mona Vale GREEN Peter Lever, Bryce Munro Race 1 0
Cooks Hill SLSC Cooks Hill A Joel De, Jon Webber Race 1 0
Lorne SLSC Lorne B Tristan Read, Brent Enticott Race 1 0
Bondi Surf Bathers LSC Bondi BONDI A Greg Byrnes, Calvin Brodie Race 1 0
North Curl Curl SLSC North Curl Curl CURLY Mark Nicholson, Glenn Slater Race 1 0
North Burleigh SLSC North Burleigh A Adam Morley, Cameron Marshall Race 1 0
Scarboro SLSC Inc Scarboro A Mike Watson, Scott Gamble Race 1 0
1 Elouera SLSC Elouera BLUE Jayson Ginn, Grant Wilkinson Race 1 0
2 Swansea Belmont SLSC Swansea Belmont A Mark Masia, Matt Rees Race 1 0
3 Wanda SLSC Inc Wanda BLUE Brenton Rose, Scott Allen Race 1 0
4 Avoca Beach SLSC Avoca Beach GREEN Matt Mitchell, Robbie Armstrong Race 1 0
5 North Bondi SLSC North Bondi A Peter Meyer, Chris Gunn Race 1 0
6 Fairy Meadow SLSC Fairy Meadow GOLD Rob Belavic, Cade Barnes Race 1 0


Carnivals