110 yrs min Male Board Relay

Masters 2006

Place Club Team People Heat Points Time
Burnie SLSC Burnie A Leigh Paine, Craig Machen Race 1 0
North Burleigh SLSC North Burleigh A Warwick Rose, Mark Perry, Brett Williams Race 1 0
Currumbin SLSC Currumbin Beach A Shaun Landon, Michael Chan, Justin Jones Race 1 0
Coogee SLSC (NSW) Coogee A Damien Barden, Stewart Wright, Stuart Donaldson Race 1 0
Grange SLSC Grange A Nicholas Bigiolli, David Mclaren, Andrew Beitz Race 1 0
Alexandra Headland SLSC Alexandra Headland B Warren Kelly, Mark Etchells, Scott Crawford Race 1 0
Newport SLSC Newport BROWN Glenn Borg, Graham Tate, Nick Carroll Race 1 0
North Bondi SLSC North Bondi B Simon Storrey, Dale Vanharen, Greg Bodkin Race 1 0
Half Moon Bay SLSC Half Moon Bay A Steve Seddon, Wayne Bacon, Cliff Goulding Race 1 0
North Narrabeen SLSC Inc. North Narrabeen BLACK Dave Lawler, Glenn Dunsmore, Peter Wells Race 1 0
Swansea Belmont SLSC Swansea Belmont B Phillip Elloy Race 1 0
Seacliff SLSC Seacliff A Craig Jones, Brian Bayliss, Dwayne Thuys Race 1 0
Manly LSC Manly A Daniel Mulcahy, Michael Carroll, Joe Watkins Race 1 0
Northcliffe SLSC Northcliffe A Martin Corbett, Chris Redler, Adam Jones Race 1 0
Mona Vale SLSC Mona Vale GREEN Michael Kiernan, Michael Wasley, Tim Woolnough Race 1 0
Warilla Barrack Point SLSC Warilla / Barrack Point A Greg Barnes, Adam Pearson, Craig Bossyi Race 1 0
Alexandra Headland SLSC Alexandra Headland A Mark Jacobs, Darren Naylor, Martin Ashfield Race 1 0
Soldiers Beach SLSC Soldiers Beach A Brad Ives, Leslie Hayward, David Waddell Race 1 0
Swansea Belmont SLSC Swansea Belmont A Martin Rees, Jeff Mowbray, Graham Burge Race 1 0
Mermaid Beach SLSC Inc Mermaid Beach A Phillip Weightman, Grant Kelly, Wayne Marshall Race 1 0
Terrigal SLSC Terrigal B Gregory Elfick, John Giffney, Daniel Walsh Race 1 0
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC Burleigh Heads Mowbray Park A Tony Cowan, Peter Dorries, Christopher Walker Race 1 0
Miami Beach SLSC Miami Beach BLACK Dean Blond, Steven Middleton, Shane Grant Race 1 0
1 Maroochydore SLSC Maroochydore BLUE Ian Jobson, Clint Irwin, Ashley Massie Race 1 0
2 Terrigal SLSC Terrigal A Gabe Callaghan, Paul Broadbent, Paul Lemmon Race 1 0
3 Freshwater SLSC Freshwater A Anthony Downman, Kim Hanlon, Michael Kirkby Race 1 0
4 Tamarama SLSC Tamarama TAMARAMA WHITE Phillip Serjeant, Rod Taylor, Ian Hamilton Race 1 0
5 North Bondi SLSC North Bondi A Peter Colquhoun, Peter Meyer, John Anderson Race 1 0
6 Shellharbour SLSC Shellharbour RED Paul Condran, Darren Lee, Sandy Rose Race 1 0


Carnivals