130 yrs min Mixed Taplin Relay

Masters 2006

Place Club Team People Heat Points Time
Bondi Surf Bathers LSC Bondi BONDI James Cameron, Greg Byrnes, Cyril Baldock Race 1 0
Brighton SLSC (SA) Brighton RED Stephen Bosley, Norman Austin, Mark Staite Race 1 0
Yeppoon SLSC Yeppoon RED Geoff Cocker, Darryl Blackburn, William Robertson Race 1 0
Mooloolaba SLSC Mooloolaba A Wayne Skeen, Craig Vipond, Clive Sharp Race 1 0
Queenscliff SLSC Queenscliff RED Mark Claire-nazer, Andy Somerville, Ian Poole Race 1 0
Tweed Heads Coolangatta SLSC Tweed Heads / Coolangatta BLUE Warren Lobb, Robert Dorrough, Christopher Maynard Race 1 0
The Lakes SLSC The Lakes B Rick Fancourt, Peter Hoffman, Ralph Peters Race 1 0
Trigg Island SLSC Trigg Island B Craig Martin, Andrew Jay, Ken Foster Race 1 0
Queenscliff SLSC Queenscliff BLUE Scott Somerville, Peter Dean, John Davis Race 1 0
North Bondi SLSC North Bondi B Shaun Clyne, Garry Shiels, Chris Gunn Race 1 0
Trigg Island SLSC Trigg Island A Paul Ham, Lindsay Wiland, Richard Duncan Race 1 0
Wanda SLSC Inc Wanda BLUE Chris Iredale, Douglas Iredale, Gregory Iredale Race 1 0
Elouera SLSC Elouera BLUE Ronald Finn, Robert Chapman, Grant Wilkinson Race 1 0
Grange SLSC Grange A Nicholas Bigiolli, Phillip Gray, Andrew Beitz Race 1 0
Northcliffe SLSC Northcliffe B John Gilmour, Chris Redler, David Shields Race 1 0
Southport SLSC (QLD) Southport A Adam Sambrook, Peter Mirls, Mark Bennetts Race 1 0
Kawana Waters SLSC Kawana Waters RED Mark Branch, Brett Bohringer, Gary Hepburn Race 1 0
Cronulla SLSC Cronulla A Mark Jackson, Warren Buchan, Peter Meyer Race 1 0
Palm Beach SLSC (NSW) Palm Beach (NSW) A Adrian Vanderwallen, Stuart Meares, Peter Sledge Race 1 0
North Avoca SLSC North Avoca Beach A Paul Devonshire, Allan Mills, Antony Cansick Race 1 0
Alexandra Headland SLSC Alexandra Headland B Warren Kelly, Neil Dearberg, Scott Crawford Race 1 0
North Entrance SLSC North Entrance GOLD Steve Allan, Luke Byatt, Gary Smith Race 1 0
Kurrawa SLSC Kurrawa A Peter Madden, Kevin Jeffery, Glenn Torepe Race 1 0
Towradgi SLSC Towradgi GOLD Banach Mick, Rick Bond, Allen Williams Race 1 0
Avalon Beach SLSC Avalon Beach RED Simon Lewis, Darren Warrener, Chris Mcguckin Race 1 0
Maroubra SLSC Maroubra A Darren Scott, Wayne Clare, Peter Kirkwood Race 1 0
Cudgen Headland SLSC Cudgen Headland BLUE John Harbison, Terry Sheridan, Russell Zahn Race 1 0
Kurrawa SLSC Kurrawa B Ross Webber, Peter Burton, Paul Guilfoyle Race 1 0
Fairy Meadow SLSC Fairy Meadow GOLD Gary Gracie, Rob Lumby, Rob Belavic Race 1 0
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC Burleigh Heads Mowbray Park A Peter Clear, Michael White, Peter Dorries Race 1 0
1 Northcliffe SLSC Northcliffe A Martin Corbett, Bruce Kolkka, Stephen Fry Race 1 0
2 Freshwater SLSC Freshwater A John De, James Newman, Kim Hanlon Race 1 0
3 North Bondi SLSC North Bondi A Simon Storrey, Dale Vanharen, John Cahill Race 1 0
4 Swansea Belmont SLSC Swansea Belmont A Martin Rees, Sean Davis, Peter Mcgee Race 1 0
5 Alexandra Headland SLSC Alexandra Headland A Rick Pallister, Albert Robinson, Martin Ashfield Race 1 0
6 Currumbin SLSC Currumbin Beach A John Newton, Michael Chan, Justin Jones Race 1 0


Carnivals