|
Maroubra SLSC |
Maroubra B
|
Quinn Darragh, Darren Schott
|
Race 1 |
0 |
|
|
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach C
|
Darren Clarke, Daniel Mcclelland
|
Race 1 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont B
|
Daniel Tamsett, Martin Rees
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe A
|
Stuart Reside, Stuart Mclaughlin
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla B
|
Ryan Hartup, Cameron Pyett
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Cronulla SLSC |
North Cronulla GOLD
|
Ben Bolewski, Joel Bolewski
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cottesloe SLSC |
Cottesloe A
|
Brendan Sarson, Andrew Mosel
|
Race 2 |
0 |
|
|
Jan Juc SLSC |
Jan Juc B
|
Cameron Prosser, Jack Hansen
|
Race 2 |
0 |
|
|
Torquay SLSC |
Torquay B
|
Will Penney, Nick Cogger
|
Race 2 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 5
|
Grant Kirk, Shaun Bright
|
Race 2 |
0 |
|
|
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
James Kelly, Jon Colbert
|
Race 2 |
0 |
|
|
Christies Beach SLSC |
Christies Beach A
|
Russall Cooper, Boyd Jamieson
|
Race 2 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 3
|
Shannon Greig, Clint Irwin
|
Race 3 |
0 |
|
|
Redhead SLSC |
Redhead C
|
Brendon Ross, Matthew Kent
|
Race 3 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island B
|
Blake Humble, Daniel Humble
|
Race 3 |
0 |
|
|
Grange SLSC |
Grange RED
|
Hayden Cleveland
|
Race 3 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 2
|
Ryan Layt, Peter Halfweeg
|
Race 3 |
0 |
|
|
Queenscliff SLSC |
Queenscliff A
|
Ben Atkinson, Tom Atkinson
|
Race 3 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Brodie Holmes, Matthew Bowbridge
|
Race 4 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont D
|
Graham Burge, Greg Tobin
|
Race 4 |
0 |
|
|
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach B
|
David Parker, Chris Parker
|
Race 4 |
0 |
|
|
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Hamish Hunter, Tristan Halls
|
Race 5 |
0 |
|
|
Tugun SLSC |
Tugun C
|
Rohan Small, Luke Mitchell
|
Race 5 |
0 |
|
|
Maroubra SLSC |
Maroubra C
|
Dean Gladstone, Brett Christensen
|
Race 5 |
0 |
|
|
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl A
|
Glenn Slater, Glenn Coltman
|
Race 5 |
0 |
|
|
Wanda SLSC Inc |
Wanda BLUE
|
Mitchell Brown, Kurt Melville
|
Race 5 |
0 |
|
|
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay B
|
Russell Fox, Trent Goulding
|
Race 5 |
0 |
|
|
Grange SLSC |
Grange BLUE
|
John Anderson, Jason Matte
|
Race 6 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Tim Peach, Mitchell Roberts
|
Race 6 |
0 |
|
|
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Jonathon Stock, Tim Trew
|
Race 6 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 1
|
Greg Biship, Gavin Hill
|
Race 6 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont C
|
Matthew Gray, Chad Griffith
|
Race 6 |
0 |
|
|
Devonport SLSC |
Devonport A
|
Adam Wiseman, Jared Wiseman
|
Race 6 |
0 |
|
1 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Matthew Bale, Mark Ayre
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Redhead SLSC |
Redhead B
|
Kyle Garrett, Tim Foran
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 3
|
Luke Richmond, Paul Wotherspoon
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 5
|
Simon Musgrove, Jeremy Cotter
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Tugun SLSC |
Tugun D
|
Zeb Walsh, Sam Fuller
|
Race 5 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Bruce Taylor, Leon Hay
|
Race 6 |
0 |
|
2 |
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters RED
|
Shane Hepburn, Hayden Smith
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach T1
|
Troy Hanson, Nathan Henderson
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach A
|
Trent Mcluckie, Gordon Jones
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Tugun SLSC |
Tugun B
|
Sam Hamilton, Hugh Dougherty
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Bulli SLSC |
Bulli A
|
Wes Berg, Greg Miller
|
Race 5 |
0 |
|
2 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh B
|
Philip Ramage, Jamie Mcguiggan
|
Race 6 |
0 |
|
3 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Dean Simpson, Mark Simpson
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Freshwater SLSC |
Freshwater B
|
Dean Seymor, Andrew Hogan
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Warrnambool SLSC |
Warrnambool GOLD
|
Peter Kerr, Steve Kerr
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Manly LSC |
Manly GOLD
|
Joel Lewis, Cameron Coghlan
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Jacob Blair, Joshua Blair
|
Race 5 |
0 |
|
3 |
Tugun SLSC |
Tugun E
|
Beau Cummins, Luke Johnston
|
Race 6 |
0 |
|
4 |
Jan Juc SLSC |
Jan Juc A
|
Scott Prosser, Andrew Harvey
|
Race 4 |
0 |
|
5 |
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Matthew Lemon, Grant Coates
|
Race 4 |
0 |
|
6 |
Torquay SLSC |
Torquay A
|
David Strahan, Brendan Garreau
|
Race 4 |
0 |
|