|
Wamberal SLSC Inc. |
Wamberal SILVER
|
Shaun Coffey, Bruce Allan, Brett Donoghue, Gary Mcbain
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bribie Island SLSC |
Bribie Island BRIBIE ISLAND
|
Barry Ayres, Brett Ayres, Kevin Rolfe, Edward Fletcher
|
Race 1 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 1
|
Gary Ingram, Stewart Spencer, Lionel Krause, Geoff Mcmahon
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mullaloo SLSC |
Mullaloo A
|
Darryl Turner, Steven Dargie, Steven Lee, Carlo Tenaglia
|
Race 1 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro A
|
Bob Welch, Glenn Ross, Brian Hall, Alan Carville
|
Race 2 |
0 |
|
|
Clovelly SLSC |
Clovelly CLOEY GROPERS
|
Adam Maroon, Graham Eric, Derek Wong, John Mcnamee
|
Race 2 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy RED
|
Grant Coggins, Chris Montgomery, Lynette Gregory, Neil Gregory, David Macintosh, Robert Tomblin
|
Race 2 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
John Bush, Chris Redler, Noel Kolkka, David Shields
|
Race 2 |
0 |
|
|
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads A
|
Steve Freckleton, Dudley Mcmullan, Anthony Anisimoff, Shane Adamson
|
Race 3 |
0 |
|
|
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) A
|
Karen Sliman, Diane Broad, Janie Rowse, Christine Cougan
|
Race 3 |
0 |
|
|
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach A
|
Brett Hunter, Dan Ryan, Wendy Norman, Trevor Tame
|
Race 3 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly A
|
Suzane Carlborg, Denise Elder, Josephine Redmond, Jenny Hole
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Newport SLSC |
Newport A
|
Brett Budd, Rob Emerson, Ted Smithies, Martin Lynch
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff RED
|
Greg Berry, Bob Wilson, Peter Dean, Ross Collins
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Mollymook Surf Life Saving Club Inc. |
Mollymook BLACK
|
Mark Ryan, Glenn Lofts, Kevin Whitford, Barry Page
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Mermaid Beach SLSC Inc |
Mermaid Beach A
|
Stuart Keay, James Furlong, Archibald Moore, Peter Degnian
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland A
|
Mark Pringle, Christopher Turner, Martin Ashfield, Ken Eldridge, Paul Campbell
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff BLUE
|
Jim Simons, Steven Hoy, Paul Hammond, Brian Dolly
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Glenelg SLSC |
Glenelg GLLG
|
Nathan Gohl, Leigh Bowbridge, David Hutchison, Shane Daw, Peter Peppin
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Grange SLSC |
Grange RED
|
Paul Brattoli, Brian Killian, Grantley Anderson, Amin Chehade
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
North Steyne SLSC Inc. |
North Steyne A
|
Timothy Platt, Frank Traugott, Andrew Toll, Paul Mathew
|
Race 3 |
0 |
|