110 yrs min Male Taplin Relay (3 team)

Masters 2003

Place Club Team People Heat Points Time
Wanda SLSC Inc Wanda B Chris Doyle, Matt Pepper, Scott Allen Race 1 0
Copacabana SLSC Copacabana A Darren O, Thomas Fallon, Tim Freer Race 1 0
Noosa Heads SLSC Noosa Heads C Darryl George, Mark Masche, Ross Fisher Race 1 0
Wanda SLSC Inc Wanda A Mick Georgaris, Michael Mead, Brett Leask Race 1 0
Swansea Belmont SLSC Swansea Belmont C Phillip Moore, Phillip Elloy, Andrew Leadbeater Race 1 0
Trigg Island SLSC Trigg Island A Craig Martin, Andrew Jay, Ken Foster Race 1 0
Yamba SLSC Inc Yamba GOLD Walter B, Raymond O'brien, James Dougherty Race 1 0
Bronte SLSC Bronte A Benson Hodgson, Scott Thomson, Bruce Hopkins Race 1 0
Elouera SLSC Elouera B Ian Cameron Race 1 0
Swansea Belmont SLSC Swansea Belmont B Matthew Chalmers, Martin Rees, Ned Harrison Race 1 0
Avoca Beach SLSC Avoca Beach A David Ogrady, Robert Armstrong, David Broadbent Race 1 0
Fairy Meadow SLSC Fairy Meadow A David Locke, Michael Locke, Jeff Banks Race 1 0
Cronulla SLSC Cronulla A Richard Garnsey, Baden Green, Deacon Spicer Race 1 0
Mooloolaba SLSC Mooloolaba A Grant Kenny, Darren Mercer, Allan Brauer Race 1 0
Coogee SLSC (NSW) Coogee A Robert Yeldon, Anythony Le, Craig Bennett Race 1 0
Mermaid Beach SLSC Inc Mermaid Beach B James Fell, Graham Bendeich, Wayne Marshall Race 1 0
Sunshine Beach SLSC Sunshine Beach A Russell Green, Jon Wadling, Ramon Pettigrove Race 1 0
Noosa Heads SLSC Noosa Heads B Daniel Bissaker, Noel Jamieson, Phil Bowden Race 1 0
Anglesea SLSC Anglesea A Marc Lionett, Cameron Mcgill, Shane Edmonds Race 1 0
Byron Bay SLSC Byron Bay A Roger Buck, Greg Mccabe, Glen Lawrence Race 1 0
Wamberal SLSC Inc. Wamberal A David Wilkie, Paul Lemmon Race 1 0
Noosa Heads SLSC Noosa Heads A Sean Riley, Steve Trama, Andrew Peacock Race 1 0
Half Moon Bay SLSC Half Moon Bay A Steven Seddon Race 1 0
North Curl Curl SLSC North Curl Curl A Ian Fairlie, Simon Baker, Glenn Slater Race 1 0
Alexandra Headland SLSC Alexandra Headland B Paul Rogers, Scott Crawford, Glenn Murray Race 1 0
Mermaid Beach SLSC Inc Mermaid Beach A Matt Keays, Stuart Keay, Mark Bamberry Race 1 0
North Steyne SLSC Inc. North Steyne TEAM A Christopher Pearce, Bernard Burrows, John Clarke Race 1 0
Scarboro SLSC Inc Scarboro A Colin Mustoe, Greg Smith, Scott Gamble Race 1 0
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC Burleigh Heads Mowbray Park A Darren Fisher, Rod Welford, Neil Barker Race 1 0
Swansea Belmont SLSC Swansea Belmont A Matthew Rees, Jeff Mowbray, Graham Burge Race 1 0
Cronulla SLSC Cronulla B Daryn Metti Race 1 0
North Avoca SLSC North Avoca Beach A Keiren Paull, Phil Mcdonald, Les Sinfield Race 1 0
Coogee SLSC (NSW) Coogee B David Flemming, Brook Mison, Todd Mison Race 1 0
North Steyne SLSC Inc. North Steyne TEAM B John Latta Race 1 0
Fairy Meadow SLSC Fairy Meadow B Darren Turner, Craig Perry, Noel Gracie Race 1 0
North Bondi SLSC North Bondi TEAM Paul Torriero, Peter Colquhoun, John Robson Race 1 0
Alexandra Headland SLSC Alexandra Headland C Anthony Willams, James Keightly, Mark Purvis Race 1 0
Alexandra Headland SLSC Alexandra Headland A Bruce Hutton, Mark Etchells, Nigel Dobell Race 1 0
1 Freshwater SLSC Freshwater TEAM A Anthony Downman, John De, Jim Newman Race 1 0
2 Redhead SLSC Redhead A Nick Ophir, David Reynolds, Kelly Burton Race 1 0
3 Queenscliff SLSC Queenscliff A Mark Clare-nazer, Ian Poole, Darrin Jones Race 1 0
4 Surfers Paradise SLSC Surfers Paradise 1 Darren Caeser, Dwayne Thuys, Craig Chapman Race 1 0
5 Tweed Heads Coolangatta SLSC Tweed Heads / Coolangatta TEAM 1 Chris Maynard, Rick Van, Robert Dorrough Race 1 0
6 Northcliffe SLSC Northcliffe A Brett Dowker, Noel Mills, Noel Kolkka Race 1 0


Carnivals