|
Wanda SLSC Inc |
Wanda A
|
Christopher Allum, Trent Robson, Douglas Iredale, Mitchell Brown, Luke Turner, Scott Allen
|
Race 1 |
0 |
|
|
Grange SLSC |
Grange A
|
David Banks, Hayden Cleveland, Gavin Hill, Simon Thompson, John Anderson, Damian Thompson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy A
|
Paul Douglas, Ross Chaffer, Blake White, Damien Cook, Scott Austin, Matthew Gittoes
|
Race 1 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly A
|
Joshua Hudson, Dean Seymour, Joel Lategan, Joel Lewis, Cameron Coghlan, Anthony Vieceli
|
Race 1 |
0 |
|
|
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Malcolm Plant, Nick Hinsley, Sam Hume, Justin Quill, Ivor Morgan, Shane Edmonds
|
Race 1 |
0 |
|
|
Torquay SLSC |
Torquay A
|
William Penney, Tim Altman, Simon Strahan, Campbell North, Nick Cogger, Adam Seeley
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh B
|
Mark Forrester, Colin Braund, Craig Rodgers, Travis Callaghan, Michael Murray, Jonathon Locke
|
Race 1 |
0 |
|
|
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
James O'toole, Stephen Hopkins, Kristian Hawkless, Ashley Nesbit, Chris Timms, Tim Trew
|
Race 1 |
0 |
|
|
Wollongong City SLSC Inc. |
Wollongong City A
|
Ben Squires, Matthew Hiesley, Tim Jennett, Aaron Brown, Dean Buttel, Michael Jennett
|
Race 2 |
0 |
|
|
Terrigal SLSC |
Terrigal B
|
Michael Magurren, Martin Minto, Ben Hastings, Adam Packer, Paul Broadbent, Reid Schofield
|
Race 2 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Peter Whalley, Matt Manson, Callum Neilson, Thomas Webber, Andrew Jay, Adam Bloomfield
|
Race 2 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla B
|
James Baulch, Jai Lapham, Mitchel Haywood, Adam Hartup, Luke Wood, Keiran Day
|
Race 2 |
0 |
|
|
Redhead SLSC |
Redhead B
|
Drew Blatchford, Drew Morgan, Justin Dean, Matt Kent, Mark Ayre, Andrew Hatcher
|
Race 2 |
0 |
|
|
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
Kayne Mcbean, James Kelly, Hugh Mclaren, Sean Mcgee, Mark Graham, John Fitzgerald
|
Race 2 |
0 |
|
|
Queenscliff SLSC |
Queenscliff B
|
Glen Goetze, Patrick Daley, Scott Miles, Matt Abel, Adam Donkin, Peter Nash
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Wollongong SLSC |
North Wollongong A
|
Chanan Clark, Mark Norris, Ben Allen, Nathan Mitchell, John Burrows, Jason Foye
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Tate Smith, Jamie Mitchell, Daniel Lysaught, Bruce Taylor, Brad Rodgers, Leon Hay
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore A
|
Shannon Greig, Stephen Short, Jason O'pray, Clint Irwin, Ashley Massie, Wade Lee
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Mark Williams, Nathan Baggaley, Luke Richmond, Simon Musgrove, Nicholas Crilly, Paul Wotherspoon
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Tugun SLSC |
Tugun A
|
Ky Hurst, Dane Hurst, Troy Hipwood, Sam Fuller, Hugh Dougherty, Ken Wallace
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Glen Anderson, Dean Mercer, Steven Meredith, Brett Monaghan, Rhys Drury, Tim Peach
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Bulli SLSC |
Bulli A
|
Andrew Wood, Wes Berg, Matt Freeman, Greg Miller, Drew Cairncross, Downie Langthorne
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Sean Mcbean, Andrew Mosel, Paul Green, Shane Watson, Mitchell Roberts, Martin Kenny
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Paul Maclachlan, Ryan Hartup, Daniel Neilson, Ben Orford, Nathan Smith, Mark Simpson
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise A
|
Nathan Meyer, Glen Pickering, Phillip Clayton, Shannon Eckstein, Stephen King, Trevor Hendy
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Matthew Chalmers, Matthew Rees, Daniel Tamsett, Matthew Gray, Chad Griffith, Joshua Blair
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Maroubra SLSC |
Maroubra A
|
Quinn Daragh, Dean Gladstone, Jackson English, Glenn Cowdrey, Kane Heussner, Tim Wright
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Kelly Burton, Chris Kilmurray, Kyle Garrett, Peter Scott, Brendon Ross, Tim Foran
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach A
|
Darren Clarke, John Gorey, Daniel Shade, Daniel Mcclelland, Ben Hamilton, Chris Parker
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Mathew Raward, Michael Lewandowski, Adam Montgomery, Stuart Mak, Leighton Packer, Paul Stone
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff A
|
Jeremy Cotter, Scott Jones, Ben Atkinson, Tom Atkinson, Damien Daley, Brad Gaul
|
Race 1 |
0 |
|
8 |
Southport SLSC (QLD) |
Southport A
|
Luke Caldwell, Craig Woollett, Shannon Porche, Rory Duggan, Lee Johnson, Brad Mainwaring
|
Race 2 |
0 |
|