|
Tacking Point SLSC |
Tacking Point A
|
Daniel Bannerman, Mitchell Dawson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mermaid Beach SLSC Inc |
Mermaid Beach A
|
Duane Miller, Wade Weightman
|
Race 1 |
0 |
|
|
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) BLACK
|
Jarrad Quartermaine, Craig Palmer
|
Race 1 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island B
|
Thomas Webber, Matthew Bowbridge
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bronte SLSC |
Bronte A
|
Paul Hooper, Andrew Bowden
|
Race 1 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro A
|
Mark Cleary, David Hall
|
Race 2 |
0 |
|
|
Dee Why SLSC |
Dee Why BLUE
|
Daniel Payne, Hayden Quinn
|
Race 2 |
0 |
|
|
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay D
|
Michael Mackinnon
|
Race 2 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore A
|
James Dash, Jon Lucas
|
Race 2 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Mitchel Haywood, James Hipwell
|
Race 3 |
0 |
|
|
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay J
|
Michael Jennings, Kes Mccrindle
|
Race 3 |
0 |
|
|
Bronte SLSC |
Bronte B
|
Matthew Carter, Brett Hooper
|
Race 3 |
0 |
|
|
North Wollongong SLSC |
North Wollongong A
|
Chanan Clark, Ben Allen
|
Race 3 |
0 |
|
|
South Maroubra SLSC |
South Maroubra A
|
Timothy Briscoe, Michael Leondis
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
David Page, Joel Simpson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff C
|
Mark Leeson, Scott Miles
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Byron Bay SLSC |
Byron Bay F
|
Steven Pick, Tim Sharman
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld) A
|
Dane Kennedy, Andrew Mcdonald
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
North Bondi SLSC |
North Bondi B
|
Jake Michael, Luke Michael
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Burnie SLSC |
Burnie GOLD
|
Danny Hoare, John Lakeland
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld) C
|
Luke Mitchell, Matt Rayfield
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Caves Beach SLSC |
Caves Beach CAVES
|
Matthew Begg, Adam Rowe
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Russell Fox, Trent Goulding
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Adam Barby, Reece Baker
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise 1
|
Antony Santoro, Joshua Hunt
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Gregory Tobin, Jacob Blair
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff A
|
Matt Abel, Adam Donkin
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Jeremy Tibbits, Nathan Mccubbery
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Manly LSC |
Manly B
|
Murray Stewart, James Roche
|
Race 3 |
0 |
|
6 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh NO1
|
Phil Ramage, Adam Jeffrey
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Byron Bay SLSC |
Byron Bay B
|
Michael Scrimshaw, Anthony Barchard
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld) B
|
Matthew Ridley, Daniel Moulder
|
Race 3 |
0 |
|
7 |
Manly LSC |
Manly A
|
James Stewart, David Cansdell
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Phillipp Kearney, Jacob Clear
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa A
|
Jeremy Colahan, Sebastian Fearn
|
Race 3 |
0 |
|
8 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park B
|
Adrian Roberts, Dane Murray
|
Race 1 |
0 |
|
8 |
Byron Bay SLSC |
Byron Bay D
|
Patrick Norton, David Rae
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
Torquay SLSC |
Torquay A
|
Campbell North, Nick Cogger
|
Race 3 |
0 |
|
9 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Luke Morse, Jack Carmine
|
Race 1 |
0 |
|
9 |
Henley SLSC |
Henley A
|
James Bayer, Tim Galaz
|
Race 2 |
0 |
|
9 |
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl A
|
Oliver Michael, Glenn Coltman
|
Race 3 |
0 |
|