1 |
Coolum Beach SLSC |
Coolum Beach B
|
Andrew Humphreys, Peter Grant, David Lough, Brett Kennedy, Christopher Johnson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Coffs Harbour SLSC |
Coffs Harbour A
|
Deane Crockett, John Farlow, Paul Reeves, Simon O'rorke, Paul Worland
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
South Maroubra SLSC |
South Maroubra THE PALMS
|
Stewart Danswan, Gordon Downey, Simon Butterfield, Peter Economou, Cliff Gerathy
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Dicky Beach SLSC |
Dicky Beach A
|
Robert Flood, Peter Hall, Michael Gibbon, Bernard Mcmahon, Gregory Steele
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Torquay SLSC |
Torquay A
|
Noel Dudderley, Ron Lowe, David Mitchell, Tony King, Matt Robertson
|
Race 5 |
0 |
|
2 |
Sunshine Beach SLSC |
Sunshine Beach PUFFINS
|
Jeffery Tolhurst, Rod Vaughan, John Cathcart, Kahu Tweedie, Frank Hull
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Tweed Heads / Coolangatta SAUCEMONKEYS
|
Drew Griffiths, Peter Mcclintock, Paul Hilleard, John Forbes
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa A
|
Mathew Cleaver, Glen Bull, James Eden, Peter Jefferies, Martin Fletcher
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Avalon Beach SLSC |
Avalon Beach RED
|
Rick Miller, Adam Scofield, Craig Goozee, Daryl Johnson, Brent Walker
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Lorne SLSC |
Lorne A
|
Adam Morgan-palmer, Frank Weimper, Nicholas Harper, James Bowden, Frank Veltman
|
Race 5 |
0 |
|
3 |
South Narrabeen SLSC |
South Narrabeen A
|
Phillip O, Peter Clarke, Mark Dimento, Aaron Gibby, Steven Maxwell
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Sunshine Beach SLSC |
Sunshine Beach SHAGS
|
Mark Kilpatric, David Green, Adam Tedman, Cameron Byram, Lance Vercoe
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe J
|
Thomas Warner, Ian Clarke, Jack Alliss, Craig Smith-gander
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Fairhaven SLSC |
Fairhaven ORANGE
|
Kevin Van, William Digby, Rod Stewart, John Morgan, Mark Rice
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
Evans Head-Casino SLSC inc. |
Evans Head / Casino GOLD
|
Richard Fulwood, Perry Thomas, Peter Hickey, Michael Robson
|
Race 5 |
0 |
|
4 |
Ocean Beach SLSC |
Ocean Beach A
|
Glenn Cole, Kevin Manning, David Miller, John Young, Scott Hannell
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Evans Head-Casino SLSC inc. |
Evans Head / Casino X-MEN
|
Michael Samuels, Stuart Carmody, Garney Hickey, Michael Furchman, Steve Loadsman
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Tannum Sands SLSC |
Tannum Sands A
|
Rob Devries, Tony Davis, Kenneth Pollock, Leon Withoos, Brett Rowe
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Etty Bay SLSC |
Etty Bay A
|
Robert Astorquia, Joseph Fedalto, Kenneth Hall, Wade Ross, Anthony Sturre
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Jeff Preddice, Terrance Bell, Terrance Lincoln, Brett Williams, Garrett Watkins
|
Race 5 |
0 |
|
5 |
Thirroul SLSC |
Thirroul WHITE
|
Darryl Crosland, Peter Holmes, Mark Sharp, Garth Swann, Lincoln Costello
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
North Kirra SLSC |
North Kirra NORTH KIRRA A
|
Tim Bennett, Paul O'shaughnessy, Phil Purcell, John Switala, Brett Patricks
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi BONES
|
Jurgen Behrens, David Lippman, Peter Boneham, David Auckett, Chris Pike
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
Era SLSC |
Era GREEN
|
Brian Morris, Mark Wood, Neil Piccinelli, Gary Barraclough, Paul Hedderman
|
Race 4 |
0 |
|
5 |
Mollymook Surf Life Saving Club Inc. |
Mollymook A
|
Criag Matthews, Loy Jeff, Michael Gillan, Peter Coburn, Anthony Austin
|
Race 5 |
0 |
|