1 |
Grange SLSC |
Grange A
|
Michael Sweeney, Shane Gleeson, Grant Wiles, Wayne Thompson, Rodney Reed
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach CRACKERJACKS
|
Michael Manning, Anthony Innis, Mark Goodwin, Mark Ross, Mark Warrall
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Mollymook Surf Life Saving Club Inc. |
Mollymook A
|
Scott Waller, Robert Tate, Len Bolin, Russell Bartlett, Rodney Austin
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach ANZACS
|
Andrew Sturgess, Julius Czerny, Arthur Davis, Michael Brown, Mark Owens
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Tannum Sands SLSC |
Tannum Sands A
|
Gary Cairns, Keven Bedford, Craig Olive, Jim Buxton, Brett Rowe
|
Race 5 |
0 |
|
1 |
Burnie SLSC |
Burnie BLACK
|
Ken Bradley, Ian Guest, Warren Moore, Adrian Norton, Jeremy Norton
|
Race 6 |
0 |
|
2 |
Fairhaven SLSC |
Fairhaven BLUE
|
Robert Stewart, Ron Diamond, Geoff Matthews, Martin Congdon, Michael Heaton-Harris
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff R
|
Greg Preston, Steve Gigg, Greg Heard, Peter Rogers, Ian Martin
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Byron Bay SLSC |
Byron Bay A
|
Rod Teale, Dave Challis, Geoff Morrison, Tony Phelps, Neil Cameron
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Merewether SLSC |
Merewether TEAM
|
Les Sherwood, Garry Miller, Mick Rees, Darren Meredith, Brad March
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Soldiers Beach SLSC |
Soldiers Beach A
|
Sean Parkinson, Michael Raby, Michael Crowe, Michael Irvine, Greg Irwin
|
Race 5 |
0 |
|
2 |
Narooma SLSC |
Nambucca Heads NAMBUCCA
|
Rick Andrews, Stephen Russo, Shane Spear, Gary Welsh, Garry Grounds
|
Race 6 |
0 |
|
3 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Coolangatta A
|
Brendan Murray, Peter Williamson, Phillip Hammond, Michael Mifsud, Peter Mcnamara
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Minnie Water-Wooli SLSC |
Minni Water / Wooli DADS
|
John Bowell, Brett Ethell, Peter Toms, Paul Vaessen, Tony Benfield
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Terrigal SLSC |
Terrigal BLACK
|
Robert Stanbridge, Grant Stringer, Peter Ives, Paul Quick, David Maguire
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Palm Beach SLSC (NSW) |
Palm Beach (NSW) A
|
Tim Brenden, Phil Hosking, Lachlan Jones, Steve Nolan, John Rasmus
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
Umina SLSC Inc |
Umina GOLD
|
Steve Robinson, Mick Coffey, Brian Paull, Alan Gibbons, Barry Antees
|
Race 5 |
0 |
|
3 |
Coolum Beach SLSC |
Coolum Beach C
|
Maxwell Bartho, John Fallon, Paul Norman, Mark Dunning, Lindsay Crofton
|
Race 6 |
0 |
|
4 |
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads ROYAL MAIL
|
Michael Curwen, John Jenkins, Robby Meijer, Stephen Hatton, Phil Bowden
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Ballina Lighthouse and Lismore SLSC |
Ballina TEAM
|
Aaron Everitt, Graeme Carey, Peter Crowe, Richard Grant, Kris Beavis
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Bribie Island SLSC |
Bribie Island A
|
Paul Coolee, Mark Radenovic, Barry Black, Neville Roberts, Kurt Miles
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Evans Head-Casino SLSC inc. |
Evans Head / Casino ZS
|
Scott Kellahan, Don Harvey, Dave Sales, Brett Price, Chris Snel
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
Tallebudgera SLSC |
Tallebudgera A
|
Raymond Deighton, Ian Munro, Eugene Mcmahon, Paul Davies, Anthony Dunlea
|
Race 5 |
0 |
|
4 |
Point Lookout SLSC |
Point Lookout B
|
Michael Stone, Bruce Middleton, Keith Weinert, Christopher Hanley, Adam Gilpin
|
Race 6 |
0 |
|
5 |
Lakes Entrance SLSC |
Lakes Entrance TEAM
|
Ronald Stott, Stephen Campisi, Murray Colvin, Bruce Woodward, Ian Shepherd
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Point Lookout SLSC |
Point Lookout A
|
Gary Morthorpe, Kim Stallard, Rodney Truman, Bruce Beveridge, Ashley Stone
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh KNIGHTS
|
Steve Hunt, Robin Forrester, Sam Stewart, David Paul, Barry Miley
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
Mullaloo SLSC |
Mullaloo A
|
Shaun Penn, Kerry Donovan, Bruce Mccormick, John Gilbody, Mark Cleary
|
Race 4 |
0 |
|
5 |
Wauchope Bonny Hills SLSC |
Wauchope / Bonny Hills A
|
Manfred Sonntag, Ann Overton, Gillian Beakey, Kim Gregory, Kim Marshall
|
Race 5 |
0 |
|
5 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach A
|
Wayne Donnelly, Peter Wallace, Bill Mitchell, Richard Brierty, Steve Sharpe
|
Race 6 |
0 |
|
6 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Ken Dietrich, Steve Courtney, Rodney West, Joe Western, Mal Arbuthnot
|
Race 1 |
0 |
|