|
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Sally Turner, Paul Stone
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Narrabeen SLSC Inc. |
North Narrabeen C
|
Alex Peattie, Kate Mcgrath
|
Race 1 |
0 |
|
|
Southport SLSC (QLD) |
Southport B
|
Lisa Cleverly, Anthony Berry
|
Race 1 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy A
|
Ross Chaffer, Lauren Mckie
|
Race 1 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Robyn Singh, Dean Heathcote
|
Race 1 |
0 |
|
|
Clifton Beach SLSC |
Clifton Beach A
|
Graham Van, Julie Howard
|
Race 1 |
0 |
|
|
Henley SLSC |
Henley A
|
Kate Barclay, Gregory Fletcher
|
Race 2 |
0 |
|
|
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads B
|
Petra Gruber, Mark Masche
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Bondi SLSC |
North Bondi A
|
Josie Riakos, Geoff Hall
|
Race 2 |
0 |
|
|
Cottesloe SLSC |
Cottesloe GOLD
|
Chelsea Robertson, Glenn Eldon
|
Race 2 |
0 |
|
|
Anglesea SLSC |
Anglesea E
|
Jade Baldock, Cameron Mc
|
Race 3 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro PINK
|
Steve Hopkins, Clare O'brien
|
Race 3 |
0 |
|
|
South Maroubra SLSC |
South Maroubra A
|
Paul Mann, Elicia Witty
|
Race 3 |
0 |
|
|
Southport SLSC (QLD) |
Southport A
|
Steven Dalton, Amanda Elson
|
Race 3 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy C
|
Kimberley Perry, Gregg Armstrong
|
Race 3 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh B
|
Camilla Murphy, Brad Rodgers
|
Race 4 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Julia Muhlenberg, Brad Headling
|
Race 4 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro GREEN
|
Chris Walton, Marissa Welch
|
Race 4 |
0 |
|
|
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld) B
|
Gavin Jordan, Michelle Dale
|
Race 4 |
0 |
|
|
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads A
|
Rhiannon Tucker, Adam Mckane
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee A
|
Shannon Habler, Cameron Habler
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Olivia Cottrill, Shane Edmonds
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Wamberal SLSC Inc. |
Wamberal A
|
David Wilkie, Kate Mcnamara
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Emma Scott, Peter Scott
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Kerri Randle, Craig Rodgers
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Katie Baker, Reeve Walsh
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Lorne SLSC |
Lorne B
|
Wendy Wilson, Brent Enticott
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Maroubra SLSC |
Maroubra A
|
Jodie Baker, Geoff Lemarsney
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
Collaroy SLSC |
Collaroy B
|
Kimberley Gittoes, Matthew Gittoes
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Redhead SLSC |
Redhead C
|
Lisa Brown, Andrew Hatcher
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe C
|
Jasmine Mccarty, Robert Pade
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Maroubra SLSC |
Maroubra B
|
Wayne Clare, Holly Heussner
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise B
|
Tory Vidler, Brett Tyack
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore A
|
Jo Whatley, Pat Purcell
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Natalie Rayner, Nathan Baggaley
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Dicky Beach SLSC |
Dicky Beach A
|
Antoinette Bell, Clay Lennox
|
Race 4 |
0 |
|
5 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa A
|
Jannah Lovell, Andrew Towns
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Cottesloe SLSC |
Cottesloe PHANTOMS
|
Davinia Whitehand, Mark Finucane
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
South Maroubra SLSC |
South Maroubra B
|
Graham Rigby, Stacy Riakos
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
City of Perth SLSC |
City of Perth C
|
Alison Otoole, Kenneth Tomczak
|
Race 4 |
0 |
|
6 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Jannene Harker, Brett Monaghan
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Manly LSC |
Manly A
|
Leah Strong, Trent Herring
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore B
|
Heath Collie, Jasmin Kelly
|
Race 3 |
0 |
|
6 |
Redhead SLSC |
Redhead E
|
Leah Laut, Drew Morgan
|
Race 4 |
0 |
|
7 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore C
|
Claire Parry, Danny Topfer
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
North Narrabeen SLSC Inc. |
North Narrabeen A
|
Cj Austin, Scott Austin
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Coolangatta A
|
Alexandra Hawkins, Ryan Hawkins
|
Race 3 |
0 |
|
7 |
Elouera SLSC |
Elouera B
|
Nicole Cameron, Grant Wilkinson
|
Race 4 |
0 |
|
8 |
Warrnambool SLSC |
Warrnambool GOLD
|
Annie Luke, Michael Owen
|
Race 2 |
0 |
|