U19 Mixed Surf Boat

Australian 2010

Place Club Team People Heat Points Time
South Narrabeen SLSC South Narrabeen SPACEMAN John Clark, Matthew Mcnay, Heath Le, Lloyd Van, Kieran Jolley Race 1 0
Maroochydore SLSC Maroochydore WHITE Steve Wieland, James Banks, Harley Cameron, Joseph Chesterton, Elliott Ness Race 1 0
Henley SLSC Henley A Lucas Reschke, Kevin Fitzgerald, Jack Foody, Daniel Murdock, Jake Fitzgerald Race 1 0
Noosa Heads SLSC Noosa Heads NOOSA GUTZAS Corey Dietrich, Tom Strajnar, Albert Maxwell, Alexander Cattaneo, Matt Coolican Race 1 0
South Maroubra SLSC South Maroubra SOUTH MAROUBRA John Shaw, Zarne Hiraki, Nicholas Mellick, Damien Wheeler, John Jordan Race 1 0
Caves Beach SLSC Caves Beach MAROON Lachlan Shaw, Jacob Brice, Callum Turrell, Hayden Sanders, Rick Robertson Race 1 0
Umina SLSC Inc Umina UMINA RAMRODS Mel Smith, Blake Smith, Lewis Smith, Alex Young, Steve Clayton Race 1 0
Port Kembla SLSC Port Kembla DORIGHTS Sam Palmer, Reece Murray, Gary Staples, Mitchell Crowl, Jake Richards Race 1 0
Cronulla SLSC Cronulla BLACKBLUE Tom Elliott, Cameron Nicholls, Jack Moseley, Gary Allman, Anthony Lee Race 1 0
Redhead SLSC Redhead A Ben Roddenby, Elliot White, Oliver Yulianto, Joshua Mostyn, Stuart Macdonald Race 1 0
Warriewood SLSC Warriewood WARRIEWOOD CUBS Matt Bowey, David Rees, Calle Wallberg, Luke Wilson, Vince Wright Race 1 0
Mornington LSC Mornington HEARTBREAKERS Connor Mccall, Matt Mulcahy, Jared Bugden, Anthony Currie, Trevor Jarvis Race 1 0
North Cronulla SLSC North Cronulla GOLD Dane Staples, Samuel Ryan, Stuart Fulton, William Bethe, Angus Mckenzie Race 1 0
Mullaloo SLSC Mullaloo BLUE Benjamin Coleman, Matt Watson, Jacob Anderson, John Gilbody, Mason Campbell, Sean Gilbody Race 1 0
Scarboro SLSC Inc Scarboro A Alexander Payne, Gregory Tsaplin, Callum Robinson, John Wright, Benjamin Whitehurst Race 1 0
Wauchope Bonny Hills SLSC Wauchope / Bonny Hills TOOTHPICKS Hayden Mckay, Ben Monaghan, Isacc Roebuck, Dylan Sainsbury, Steven Monaghan Race 1 0
Queenscliff SLSC Queenscliff RAGGAMUFFINS Everett O`donnell, Blake Riddington, William Spiers, Michael Nicholson, Thomas Hand Race 1 0
Collaroy SLSC Collaroy KNIGHTS Mitchell Ryan, Scott Macqueen, Jason Pearce, Sam Nicholas, Pierce Howell, Shane Freeman Race 1 0
Grange SLSC Grange GRANGE A Joshua Lee, James Mcloughlin, James Merrigan, Matthew Van, Samuel Grant Race 1 0
Port Kembla SLSC Port Kembla MIRRORS Rhys Bowditch, Dillon Meharg, Cody Morrow, Andy Profilio, David Erskine Race 1 0
Avoca Beach SLSC Avoca Beach AVOCA BLUE FLASH Jack Johnston, Brendan Mills, Jordan Harrold, Alex Tomlin, Craig Kelly Race 1 0
Mermaid Beach SLSC Inc Mermaid Beach A Robert Mckay-gray, Jake Ward, Luke Dempsey-ceh, Will Nash, Kurt Rose Race 1 0
Stockton SLSC Stockton RED William Kershaw, Liam Kelly, Callan Nickerson, Angus Keating, Lucas Nickerson Race 1 0
Woonona SLSC Woonona BLACK Luke Stanbridge, Brenton Ritchie, Nicholas Whitelaw, Mitch Bell, Jonathon Chivers Race 1 0
Nobbys SLSC (NSW) Nobbys DIGGERS Byron Huff, Myles Jackson, Mitchell Byrnes, Blake Parker, Shane Barclay Race 1 0
Newport SLSC Newport WAHOO Jackson Cowper, Ellis James, Jordan Jones, Shannon Jones, Peter King Race 1 0
1 Caves Beach SLSC Caves Beach WHITE Gordon Richardson, Danaan Buckley, Mitchell Fisher, Bradley Richardson, Cameron Sanders Race 1 0
1 Collaroy SLSC Collaroy MARSHALLS Andrew Brown, Jacob Gregory, Scott Taylor, Gavin Scott, Mark Broome Race 1 0
1 Northcliffe SLSC Northcliffe A Chaice Paterson, Jordan Spark, Peter Hickey, Cameron Rumball, Walter Lomax Race 1 0
1 Freshwater SLSC Freshwater AVATARS Scott Cowley, Brent Lethbridge, Jordan Tobin, Blake Walmsley, Ben Somers Race 1 0
1 Coledale SLSC Coledale COLEDALE Daniel Arthur, Connor Cleary, Adam Scott, Rodney Henderson, Jack Odonoghue Race 1 0
1 Alexandra Headland SLSC Alexandra Headland DBSN GROUP Joshua Vidulich, William Solway, Byron Pead, Benjamin Minett, Stephen Davies Race 1 0
1 Bilgola SLSC Bilgola BILGOLA BLUE Luke O`hara, Nathan Kaio, Jesse Thompson, Hugh Pender, Ben Gill Race 1 0
1 North Cottesloe SLSC North Cottesloe BEAR GRYLLS Alexander Mcmillan, Will Dennis, Gordon Smith-Gander, James Mclaughlin, Robbie Benson Race 1 0
1 Kiama Downs SLSC Kiama KIAMA Ben Dryburgh, Logan Mullaney, Ryan Mullaney, Craig Rein, Dean Wheeler Race 1 0
1 Newport SLSC Newport TALLYWHACKERS Rob Emerson, Jack Evans, Jake Butcher, Steve Beukers, Sean Emerson Race 1 0
1 Piha SLSC Piha SLSC PIHA PISTOLS Theo Commissaris, Jean Paul, Shamus Ohalloran, Mark Bourneville, Ludovik Bourneville, Cedric Bourneville Race 1 0
1 Peregian Beach SLSC Inc Peregian Beach PEREGIAN BEACH Zachary Friend, James O'brien, Thomas Kneale, Moses Mbye, Michael Gardner Race 1 0
1 Manly LSC Manly MADDOGS Rhys Treasure, Tyler Williams, Dylan Carroll, Thomas Lorimer, Darryl Andrijin Race 1 0
1 Newport SLSC Newport GROPERS Julian Small, Mark Fitzgerald, Josh Crowe, Tom Holland, Lucas Wilson Race 1 0
1 Newport SLSC Newport DARTS Callum Mcewan, Leon Hartman, Kieran Murtagh, Sean Fitzgerald, Josh Hayward Race 1 0
1 Queenscliff SLSC Queenscliff MUFFIN MEN Morgan Evans, Lachlan Taylor, Scott Ellice-flint, Andrew Robinson, Lachlan Beatty, Ian Martin Race 1 0
1 Currumbin SLSC Currumbin Beach SPARTANS Bradley Elliott, Lindon Miranda, David Gruhl, Keiren Russell, Mark Owens Race 1 0
1 MacMasters Beach SLSC MacMasters Beach MACS MBS Marty Shearer, Lachlan Brown, Evan Tancred, Peter Sherring, Michael Norman Race 1 0
1 Currumbin SLSC Currumbin Beach HIGHLANDERS Declan Smith, Sam Mcleod, James Stephens, Evan Mills, Patrick Mcguire Race 1 0
1 Bulli SLSC Bulli GOLD Samuel Barlow, Curtis Allnutt, Damien Clark, Heath Mercer, Shane Geloven Race 1 0
1 Tweed Heads Coolangatta SLSC Coolangatta COOLY WHITE Alexander Wyper, Hayden Krass, Andrew Putland, Garry Doyle, Michael Mifsud Race 1 0
1 Cooks Hill SLSC Cooks Hill KENYANS Tim Hill, Phil Garroway, Nick Holland, Max Reitsma, Mick Evans Race 1 0
1 Rosebud and McCrae LSC Rosebud LSC ROSEBUD CARNIES Jack Sykes, Aurey Vasta, Andrew Foley, Stuart Wesley, Thomas Baker Race 1 0
1 North Burleigh SLSC North Burleigh A Eethan Ali, Samuel Pagotto, Elliot Scott, Joshua Edmond, Paul Davies Race 1 0
1 Queenscliff SLSC Queenscliff MINIMUFFINS Ben Macnamara, Alex Sullivan, William Kennedy, Heath Martin, Tom Coles, Chris Snel Race 1 0
1 Bundaberg SLSC Bundaberg BUNDY Joshua Killer, Kurt Reed, Rohan Killer, Ben Hughes, Paul Wessel Race 1 0
1 Tannum Sands SLSC Tannum Sands BLACK David West, Matthew Luff, Mat Young, Jaiden Richards, Nathan Waddell, Anthony Davis Race 1 0
1 Coffs Harbour SLSC Coffs Harbour A Tom Adams, Brooke Downs, Gareth Evans, Zade Goodenough, Joel Beavis Race 1 0
1 Cottesloe SLSC Cottesloe JUICE Tom Schroeter, Scott Silverthorne, Luke Brunner, Rhett Nicholas, Michael Cameron Race 1 0
1 Tannum Sands SLSC Tannum Sands GINGER Chris Allen, Nelson Cornnes, Tyson White, Matthew Rowe, Blake Neaton, Brett Rowe Race 1 0
1 Kawana Waters SLSC Kawana Waters GOLD Bradley Castles, Ricky Estreich, Joshua Wolstencroft, Daniel Champion, Kyle Palmer Race 1 0
1 Palm Beach SLSC (NSW) Palm Beach (NSW) PHAT Ed Gregory, Tom Kelly, Angus Sladden, Aleks Zids, Peter Spence Race 1 0
1 Woolgoolga SLSC Woolgoolga SEAHAWKS Geyne Feeney, Trevor Clark, Tynan Whitten, Riley Landini, Stuart Halliday-Moores Race 1 0
1 South Curl Curl SLSC South Curl Curl DUTCH RUDDERS Ben Collins, John Bourke, Daniel Kwon, Mark Spiteri, Ben Spiteri Race 1 0
1 Broulee Surfers SLSC Broulee Surfers CHINESE COOKS Matt Ivanoff, Ashan Budworth, Jason Wylie, Ryan Pollock, Robert Pollock Race 1 0
1 Mornington LSC Mornington JUNIORS Phillip Lyons, Jamie Anderson, Chris Williams, Tom Mitchell, Angus Mitchell Race 1 0
1 Dixon Park SLSC Dixon Park DIXON PARK Callum Hayden, Timothy Smith, Murray Dyson, Nathaniel Dyson, Trevor Dyson Race 1 0
1 North Cottesloe SLSC North Cottesloe OZ Reif Myers, Jack Thomson, Declan Mcgill, Dane Strickland, Mark Mcdermott Race 1 0


Carnivals