|
West Beach SLSC |
West Beach A
|
Max Domarecki, Jett Klass, Michael Domarecki, Zac Jessup, Matthew Sharp, Benjamin Zuill
|
Race 1 |
0 |
|
|
Brighton SLSC (SA) |
Brighton A
|
Ryan Bennett, Allan Cordner, James Cordner, Patrick Cobiac
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl A
|
Phillip Hagon, Jake Atkins, Glenn Coltman, Tom Atkins
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla B
|
Daniel Neilson, Ben Orford, Dean Simpson, Jake Little
|
Race 1 |
0 |
|
|
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove OGA
|
Luke Spitty, Sam Rankin, Kevin Yip, Mark Graham
|
Race 1 |
0 |
|
|
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise GOLD
|
Leon Zagel, Robert Garrett, Zayne Hamill, Luke Lorenzin
|
Race 2 |
0 |
|
|
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point BLACK
|
Ali Day, Scott Smith, Jacob Helson, Hayden White
|
Race 2 |
0 |
|
|
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach A
|
Christopher Turner, Andrew Higgins, Darren Clarke, Chris Parker
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Wes Berg, Thomas Trembath, James Stewart, Samuel Hunt
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Daniel Moodie, Nathan Smith, Dev Lahey, Shannon Eckstein
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Dylan Newbiggin, Matt Poole, Jack Hansen, Josh Minogue
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Andrew Mosel, David Graham, James Cohen, Simon Huitenga
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda A
|
Dean Buttel, Alex Clarke, Dane Farrell, Ben Squiers
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa A
|
Ky Hurst, Phillip Clayton, Michael Janes, Andrew Mewing
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Dean Mercer, Stuart Snell, Caine Eckstein, Lucas Allan
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 1
|
Sam Bell, Ridge Grimsey, Todd Russell, Shaun Bright
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Chris Allum, Cameron Pyett, Hayden Allum, Mark Simpson
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Cudgen Headland SLSC |
Cudgen Headland A
|
Matthew Rigney, Jarrod Cain, Rohan Small, Scott Mccartney
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Bronte SLSC |
Bronte A
|
Malcolm Allen, Andrew Bowden, Matthew Gray, Scott Higgins
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Jack Lindsay, Mark Tanner, Cam Cole, Ben Hepburn
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Brad Nolan, Jake Nolan, Kurt Hanson, Grant Coates
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Tugun SLSC |
Tugun A
|
Michael Lewandowski, Thomas Rowles, Hugh Dougherty, Tim Peach
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Semaphore SLSC |
Semaphore A
|
James Fennell, Kaden Huynh, Bradley Hocking, Sean Mckenzie
|
Race 3 |
0 |
|
6 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe D
|
Matt Green, Juliene Lalanne, Pierre Caley, John Desperges
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda B
|
Tate Brannock, Ben Bolewski, Blake Mccrindle, Luke Turner
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach A
|
Geoffrey Bonning, Troy Hanson, Nathan Henderson, Jackson Maynard
|
Race 3 |
0 |
|
7 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe C
|
Corey Hill, Nick Ohare, Cameron Gordon, Trent Goulding
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Elouera SLSC |
Elouera BLUE
|
Rory Gillespie, Brent Mckinnon, Andrew Fisher, Thomas OKeeffe
|
Race 3 |
0 |
|
8 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Taylor Hardy, Jason Harvey, Isaac Scaysbrook, Nicholas Marshall
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
Jan Juc SLSC |
Jan Juc A
|
Tom Tyquin, Brian Lim, Leigh Ryan, William Mccance
|
Race 3 |
0 |
|
9 |
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe A
|
Alex Lee, Chris Syme, Sean Carter, Michael Ford
|
Race 2 |
0 |
|
9 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point ORANGE
|
Robert Tener, Mitchell Waine, Blair Day, Aaron Helmer
|
Race 3 |
0 |
|
10 |
Swanbourne Nedlands SLSC Inc |
Swanbourne Nedlands SHOREBREAK
|
Julian Gibbings, Peter Brigg, James Anderson, Timothy Tucak
|
Race 3 |
0 |
|
11 |
Somerton SLSC |
Somerton SOMERTON
|
Charlie Hoad, James Mcbride, Caleb Smith, Alexander Tripodi
|
Race 3 |
0 |
|