Open Male Taplin Relay (6 team)

Australian 2010

Place Club Team People Heat Points Time
Cronulla SLSC Cronulla B Daniel Brown, Ryan Markey Race 1 0
North Burleigh SLSC North Burleigh B Joshua Mccormick, Jack Raward Race 6 0
Semaphore SLSC Semaphore A Kaden Huynh, Cameron Underdown Race 7 0
Avoca Beach SLSC Avoca Beach BLUE Gareth Munton, Michael Bain Race 6 0
Soldiers Beach SLSC Soldiers Beach G Kurtis Kavanagh, Jack Waddell Race 6 0
Tweed Heads Coolangatta SLSC Tweed Heads / Coolangatta B Mitchell Littler, Thomas Mcnamara Race 6 0
Southport SLSC (QLD) Southport B Frederyk Woodhouse, Lachlan Pascoe Race 6 0
Redhead SLSC Redhead A James Mcmorland, Daniel Collins Race 6 0
Mooloolaba SLSC Mooloolaba C Matthew Nielsen, Joseph Lindsay Race 6 0
Byron Bay SLSC Byron Bay B Joshua Brown, James Brodin Race 6 0
Tweed Heads Coolangatta SLSC Tweed Heads / Coolangatta C David Horne, James Thurley Race 7 0
Currumbin SLSC Currumbin Beach A Jake Jensen, Joel McKitterick Race 6 0
South Curl Curl SLSC South Curl Curl TEAM YELLOW Josh Yeates, Liam Yeates Race 5 0
Northcliffe SLSC Northcliffe C Joel Brown, Chad Bradfield Race 5 0
Mooloolaba SLSC Mooloolaba A Jett Kenny, Nat Lindsay Race 5 0
Kurrawa SLSC Kurrawa B Kurt Kroussoratis, Mark Wright Race 5 0
Newport SLSC Newport NEWPORT GOLD Jacob Nielson, Cody Marr Race 5 0
Manly LSC Manly B Lachlan Bruce, Dylan Bruce Race 5 0
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC Burleigh Heads Mowbray Park B Ryan Martin, Jake Harris Race 5 0
West Beach SLSC West Beach A Jayden Ellis, Matthew Zuill Race 7 0
Ocean Grove SLSC Ocean Grove OGA Lewis Howell-pavia, Jesse Graauwmans Race 7 0
Wanda SLSC Inc Wanda A Aiden Mccolm, Jay Furniss Race 5 0
Brighton SLSC (SA) Brighton A Curtis Hall, Ethan Rump Race 8 0
Maroochydore SLSC Maroochydore 4 Connor Winterbourne, Rhys Burrows Race 9 0
Lennox Head - Alstonville SLSC Lennox Y Murray Thomas, Jacob Mcgoldrick Race 9 0
Maroochydore SLSC Maroochydore 3 Lincoln Dews, Christian Thavenot Race 9 0
Newport SLSC Newport NEWPORT BLACK Cooper Halligan, Peter Euers Race 9 0
Northcliffe SLSC Northcliffe B Aaron Marrable, Zach Featherstone Race 9 0
Dicky Beach SLSC Dicky Beach TEAM1 Sean Williams, Andrew Jones Race 9 0
Anglesea SLSC Anglesea A Joel Simondson, Harrison Vulcan Race 9 0
Southport SLSC (QLD) Southport A Michael Lyons, Jeremy Mabarrack Race 8 0
Grange SLSC Grange GRANGE A Thomas Hession, Jack Hornibrook Race 8 0
Catherine Hill Bay SLSC Catherine Hill Bay GOLD Jack Drake, Samuel Johnston Race 7 0
Anglesea SLSC Anglesea B Michael Evans, Hudson Keppell Race 8 0
Mermaid Beach SLSC Inc Mermaid Beach B Blake Jones, Alexander Mackenzie-Templar Race 8 0
Northcliffe SLSC Northcliffe D Daniel Mckeating, Brodie Smith Race 8 0
Lennox Head - Alstonville SLSC Lennox X Lachlan Jones, Jacob Wilson Race 8 0
West Beach SLSC West Beach B Jett Klass, Owen Mcleod Race 8 0
Anglesea SLSC Anglesea C James Short, Harry Jones Race 7 0
Wanda SLSC Inc Wanda B Ben Pugh, Tyler May Race 7 0
Newport SLSC Newport NEWPORT RED Fletcher Davies, Max Brooks Race 7 0
Catherine Hill Bay SLSC Catherine Hill Bay WHITE Paul Black, Nicholas Bolton Race 5 0
Swansea Belmont SLSC Swansea Belmont GOLD Alex Marshall, Isak Costello Race 4 0
Tugun SLSC Tugun B Jerry Dennis, Thomas Schneider Race 1 0
North Cronulla SLSC North Cronulla GOLD Zac Hughes, Luke Calo Race 10 0
Manly LSC Manly C Nathan Watson, James Reid Race 2 0
Mermaid Beach SLSC Inc Mermaid Beach A Samuel Dick, James Lacy Race 2 0
Mooloolaba SLSC Mooloolaba B Fraser Martin, Jaega Desainis Race 2 0
Northcliffe SLSC Northcliffe A Stefaan Demopolous, Lachlan Feather Race 10 0
Woolgoolga SLSC Woolgoolga A Jeb Freeman, Tjade Groot Race 10 0
Byron Bay SLSC Byron Bay A Jay Meaney, Cameron Green Race 10 0
Mullaloo SLSC Mullaloo B Angus Innes, Declan De Race 10 0
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC Burleigh Heads Mowbray Park A Jeremy Stephens, Sam Clout Race 10 0
Nobbys Beach SLSC (QLD) Nobbys Beach B Liam Sessarago, Ryan Janetski Race 10 0
Southport SLSC (QLD) Southport C Lewis Nitschinsk, Wade Dring Race 2 0
Ocean Beach SLSC Ocean Beach BLUE Blake Arahill, Wade Hannell Race 10 0
Maroochydore SLSC Maroochydore 2 Ryan Paroz, Jake Dale Race 1 0
Surfers Paradise SLSC Surfers Paradise BLUE Jaeden Sasaki, Harrison Jones Race 1 0
Surfers Paradise SLSC Surfers Paradise GOLD Danny Pointing, Ziggie Zantiotis Race 1 0
Tweed Heads Coolangatta SLSC Coolangatta COOLY A Freddy Dorrough, Nathan Gregory Race 1 0
Coffs Harbour SLSC Coffs Harbour A Tyler Partland, Kyle Beavis Race 1 0
Warilla Barrack Point SLSC Warilla / Barrack Point BLACK Jack Carberry, Jarryd Prior Race 1 0
North Burleigh SLSC North Burleigh A Cory Buckland, Troy Hunt Race 1 0
North Cronulla SLSC North Cronulla BLUE Rhys Fowler, James Budd Race 2 0
Manly LSC Manly A David Morris, Dylan Kelly Race 2 0
Elouera SLSC Elouera BLUE Liam Bielby, Mitchell Hughes Race 4 0
North Steyne SLSC Inc. North Steyne TIGERS Oliver Friedmann, Joseph Mastrangelo Race 3 0
Dicky Beach SLSC Dicky Beach TEAM2 Fletcher Reilly, Jack Balmanno Race 4 0
Tugun SLSC Tugun A Patrick Swanson, Owen Viles Race 4 0
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC Burleigh Heads Mowbray Park D Nick Gardiner, Jac Harman Race 4 0
North Steyne SLSC Inc. North Steyne BLACK Jon Kelly, Brent Kelly Race 4 0
Catherine Hill Bay SLSC Catherine Hill Bay BLACK Jacob Johnston, Joshua Bolton Race 4 0
Cronulla SLSC Cronulla A James Ryan, Kyle Druery Race 4 0
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC Burleigh Heads Mowbray Park C Adam Gauder, Kody Innis Race 4 0
Mooloolaba SLSC Mooloolaba D Michael Nielsen, Hayden Williams Race 3 0
North Narrabeen SLSC Inc. North Narrabeen WHITE Matthew Dunsmore, Lachlan Reid Race 3 0
Mullaloo SLSC Mullaloo D Lloyd Brosens, Macklin Brosens Race 2 0
North Steyne SLSC Inc. North Steyne GOLD Jack Morrison, Will Craven Race 3 0
Mooloolaba SLSC Mooloolaba E Blake Collins, Morgan Warmington Race 3 0
Secret Harbour SLSC Secret Harbour RED Joshua Maurice, Andrew Williams Race 3 0
Currumbin SLSC Currumbin Beach B Lachlan Finlay, Samuel Dick Race 3 0
Mullaloo SLSC Mullaloo A Callum Innes, Jack Retty Race 3 0
Cudgen Headland SLSC Cudgen Headland A Jarrod James, Jake Vickery Race 3 0
Maroochydore SLSC Maroochydore 5 Ryan Dunn, Scott Pegg Race 2 0
Tweed Heads Coolangatta SLSC Tweed Heads / Coolangatta A Jye Rogers, Dominic Cormack Race 2 0
Nobbys Beach SLSC (QLD) Nobbys Beach A Daniel Homer, Jack Gray Race 9 0


Carnivals