U23 Male Surf Boat

Australian 2010

Place Club Team People Heat Points Time
Whale Beach SLSC Inc Whale Beach LITTLE FISH Hugo Engel, Kurt Thomas, Matt Vaughn, Howard Christie, James Reynolds Race 1 0
Bilgola SLSC Bilgola BILGOLA BLUE Dominic Allenspach, Phillip Cook, Caleb Jones, Jack Tomkins, Ben Gill Race 1 0
Paekakariki SLSC NZ Paekakariki GOLD Jono Boyd, Nick Boyd, Matt King, Jordan Te, Steve Dickson Race 1 0
Scarboro SLSC Inc Scarboro A Joshua Drummond, Benjamin Barker, Malachy Oconnor, Garry Hotchkin, Andrew Bowler Race 1 0
Avalon Beach SLSC Avalon Beach AVALON BEACH GREASERS Damian Mair, Derek Millar, Troy Douglas, Patrick Levins, Edward Rowe Race 1 0
Torquay SLSC Torquay THIRSTYCAMELS Zach Anderson, Brett Mazouris, Jackson Mccaffrey, Mitchell Johnson, Jackson Costa Race 1 0
Queenscliff SLSC Queenscliff MARLINS Sam Christie, Sam Lloyd-green, Tommy Randall, Thomas Hand Race 1 0
Ocean Beach SLSC Ocean Beach LTDS David Miller, Nicholas Sainty, David Manuelle, Tim Ryan, Nathan Ridge Race 1 0
Collaroy SLSC Collaroy WHATS DOING Cameron Bealey, Douglas Bone, Jonathon Larter, Scott Catlin, Gavin Scott, Mark Broome Race 1 0
Palm Beach SLSC (NSW) Palm Beach (NSW) PIGS James Downing, Oscar Husslebee, Oli Simpson, Midget Farrelly, Nick Wiadrowski Race 1 0
Wanda SLSC Inc Wanda BLUE Mitch Weedon, Aaron Bolton, Matt Burgess, Michael Gamosh, Les Townsend Race 1 0
Cooks Hill SLSC Cooks Hill THRILL FROM THE Alex Martin, Mitch Hermans, Brenton Horwood, Ben Mcvey, Mick Evans Race 1 0
Rosebud and McCrae LSC Rosebud LSC ROSEBUD PIRATES Michael Wylie, Aurey Vasta, Peter Grant, Thomas Baker, Matthew Baker Race 1 0
Tannum Sands SLSC Tannum Sands RED Robert Williams, Michael Gosschalk, Benjamin Mills, Jason Bedford, Matthew Rowe, Anthony Davis Race 1 0
North Bondi SLSC North Bondi SPARTANS Shane Ellem, Owen Morris, Joshua Tatham, Kurt Rich, Martyn Morris Race 1 0
Mona Vale SLSC Mona Vale BLACK Jack Norris, Jason Matthews, Bryce Munro, David Brooker, Mark Bee Race 1 0
Bungan Beach SLSC Inc Bungan Beach BLUE Tim Collins, Thomas Boneham, Mitchell Grotte, Dylan Hartcher, Matt Collins Race 1 0
Dee Why SLSC Dee Why DYDINGOS Scott Cable, Jason Rowe, Jack Stillman, Jay Yeomans, Stephen Scott, Eric Rowe Race 1 0
Bilgola SLSC Bilgola BILGOLA GOLD Nathen Udy, Richard Udy, Cameron King, Don Mcmanus, Jarrad King Race 1 0
Palm Beach SLSC (NSW) Palm Beach (NSW) PEARLERS Matt May, Jordy Ponder, Josho Terret, James Kerr, Peter Spence Race 1 0
Grange SLSC Grange GRANGE A Christopher Bullard, Philip Coulson, Luke Madsen, William Matters, Gilbert Barton Race 1 0
Swansea Belmont SLSC Swansea Belmont CHARGERS Chad Ashton, Beau Charlton, Ryan Finn, Adam Paras, David Regan Race 1 0
South Narrabeen SLSC South Narrabeen SCATTERBRAINS James Quirk, John Clark, Oliver Cross, Michael Tuck, Bryce Hay Race 1 0
Batemans Bay SLSC Batemans Bay FORTESCUES Gerrard Barton, Anthony Bellette, Neil Innes, Sam Wilkinson, Alex Innes Race 1 0
Wollongong City SLSC Inc. Wollongong City WHITE Gareth Chalmers, Mitchell Davies, Ryan Worthington, Ken Lawrence, Paul Boje Race 1 0
Long Reef SLSC Inc Long Reef IKUNAS Luke Jones, Stuart Garrett, Chris Hipsley, Bruce Gaal, Andrew Dummett Race 1 0
Alexandra Headland SLSC Alexandra Headland DBSN GROUP Tristan Shaloub, Ian Oakhill, Christopher Goodluck, Ryan Gruell, Stephen Davies Race 1 0
Avoca Beach SLSC Avoca Beach JAPEYES Joshua Pickup, Jaxson Prince, Rory Grinham, Ben Ide, Richard Brierty Race 1 0
Noosa Heads SLSC Noosa Heads NOOSA MILLARD Keith Strajnar, Mark Kilpatrick, Corey Dietrich, Rowan Simpson, Rowan Cunningham Race 1 0
Woolgoolga SLSC Woolgoolga SCREAMING SEAMEN Glynn Churchyard, Broden Whitten, Jesse Durning, Neil Baker, Craig Schweikert Race 1 0
Newport SLSC Newport MAKOS James Brook, Michael King, Lachlan Brook, Tom Kellaway, Alex Brown Race 1 0
Esperance-Goldfields SLSC Esperance Goldfields PROFESSIONALS Jacob Oversby, Joseph Scoble, Travis Campbell, Christopher Oversby, Scott Timmins Race 1 0
Corrimal SLSC Corrimal KELPIES Matthew Gatwood, Michael Scott, Guy Bartlett, Jason Northey, Chris Keating Race 1 0
Sawtell SLSC Inc Sawtell A Nova Cassin, Justin Hardaker, Nicholas Hoiles, Kristofer Kent, Benjamin Wallace Race 1 0
Cottesloe SLSC Cottesloe DESANDTROY Lukas Sibma, Josh Wilkes, David Goyder, Jeffrey Burling, David Castles Race 1 0
Coogee SLSC (NSW) Coogee COOGEE BELOVED Greg Brincat, Thomas Dunworth, Darren Lewis, Chris Millist, Ben Bartolo Race 1 0
Bulli SLSC Bulli GOLD Mason Roscoe, Barry Lowe, Dean Roberts, Daniel Porra, Benjamin Lowe Race 1 0
Kurrawa SLSC Kurrawa A Michael Trusler, Doug Allen, Nicholas Winkler, Nick Noye, Martin Fletcher Race 1 0


Carnivals