1 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Guy Schofield, Timothy Schofield
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point BLACK
|
Ali Day, Hayden White
|
Race 10 |
0 |
|
1 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff BLUE
|
Bradley Gaul, Ryan Susans
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Ethan Whiteman, Troy Ham
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda BLUE
|
Joel Bolewski, Dane Farrell
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Dylan Newbiggin, Cam Cole
|
Race 5 |
0 |
|
1 |
Cronulla SLSC |
Cronulla WHITE
|
Daniel Neilson, Cameron Pyett
|
Race 6 |
0 |
|
1 |
Bulli SLSC |
Bulli A
|
Oscar Bradley, Mitchell Fagerstrom
|
Race 7 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 2
|
Dev Lahey, Cory Hill
|
Race 8 |
0 |
|
1 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa A
|
Ky Hurst, Caine Eckstein
|
Race 9 |
0 |
|
2 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 1
|
Mark Bint, Dan Moodie
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Tugun SLSC |
Tugun A
|
Sam Hamilton, Hugh Dougherty
|
Race 10 |
0 |
|
2 |
Cronulla SLSC |
Cronulla B
|
Dean Simpson, Mark Simpson
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Cudgen Headland SLSC |
Cudgen Headland BLUE
|
Jarrad Cain, Scott Mccartney
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Jake Nolan, Ben Kirkby
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Elouera SLSC |
Elouera BLUE
|
Thomas O'keeffe, Rhett Russell
|
Race 5 |
0 |
|
2 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Dane Windshuttle, Ben Hepburn
|
Race 6 |
0 |
|
2 |
Bronte SLSC |
Bronte BLUE
|
Andrew Bowden, Joshua Higgins
|
Race 7 |
0 |
|
2 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Stewart Mclachlan, Tim Foran
|
Race 8 |
0 |
|
2 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh B
|
Hamish Hunter, Cameron Ward
|
Race 9 |
0 |
|
3 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda NAVY
|
Nick Fox, Ben Squiers
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Isaac Scaysbrook, Mitchell Mullen
|
Race 10 |
0 |
|
3 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach B
|
Aaron Benson, Trent Martin
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 5
|
Nick Ohare, Michael Booth
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Collaroy SLSC |
Collaroy A
|
Kendrick Louis, Mitchell Trim
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Thomas Trembath, James Stewart
|
Race 5 |
0 |
|
3 |
Bronte SLSC |
Bronte GOLD
|
Matthew Gray, Scott Higgins
|
Race 6 |
0 |
|
3 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach C
|
Christopher Turner, Corey Meyers
|
Race 7 |
0 |
|
3 |
Cronulla SLSC |
Cronulla BLUE
|
Christopher Allum, Hayden Allum
|
Race 8 |
0 |
|
3 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff RED
|
Liam Jackson, Michael Atkinson
|
Race 9 |
0 |
|
4 |
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld) 2
|
Matthew Ainsley, Benjamin Gill
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach A
|
Trent Mcluckie, Chris Parker
|
Race 6 |
0 |
|
4 |
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Will Penney, Campbell Mcdonald
|
Race 8 |
0 |
|
4 |
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Benjamin Carrick, James Cohen
|
Race 9 |
0 |
|
5 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda RED
|
Andrew Sharp, Alex Clarke
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Jan Juc SLSC |
Jan Juc B
|
Leigh Ryan, William Mccance
|
Race 6 |
0 |
|
5 |
Tugun SLSC |
Tugun B
|
Sam Fuller, Martin Dougherty
|
Race 8 |
0 |
|
5 |
Maroubra SLSC |
Maroubra A
|
Jake Walsh, Darren Schott
|
Race 9 |
0 |
|
6 |
North Bondi SLSC |
North Bondi A
|
Campbell Bennett, John Mccarthy
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa E
|
Anthony Mazzer, Andrew Grimshaw
|
Race 6 |
0 |
|
6 |
Palm Beach SLSC (NSW) |
Palm Beach (NSW) BLACK
|
Samuel Mcknight, Benjamin Neighbour
|
Race 8 |
0 |
|
6 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore BLUE
|
Stuart Louth, Stephen O`connor
|
Race 9 |
0 |
|
7 |
Elouera SLSC |
Elouera PINK
|
Adam Bryce, Andrew Fisher
|
Race 6 |
0 |
|
7 |
Terrigal SLSC |
Terrigal B
|
Adam House, Christopher Mensforth
|
Race 9 |
0 |
|
666 |
Collaroy SLSC |
Collaroy C
|
Andrew Young, Bradley Young
|
Race 1 |
0 |
|
666 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island B
|
Alan Albert, Gareth Evans
|
Race 1 |
0 |
|
666 |
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe A
|
Sam Rowe, Matthew Rowett
|
Race 1 |
0 |
|
666 |
Manly LSC |
Manly A
|
Jonathon Stock, Cameron Coghlan
|
Race 1 |
0 |
|
666 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park B
|
Jason Harvey, Timothy Clout
|
Race 1 |
0 |
|
666 |
Bulli SLSC |
Bulli B
|
Sean White, Jake Hogarth
|
Race 10 |
0 |
|
666 |
Sunshine Beach SLSC |
Sunshine Beach GOLD
|
Jed Fahey, Tom Braby
|
Race 3 |
0 |
|
666 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach D
|
Darren Clarke, Joshua Barnes
|
Race 3 |
0 |
|
666 |
City of Perth SLSC |
City of Perth B
|
Josh Walker, Thomas Dowling
|
Race 3 |
0 |
|
666 |
Jan Juc SLSC |
Jan Juc A
|
Scott Prosser, Andrew Harvey
|
Race 3 |
0 |
|
666 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Coolangatta A
|
Rick Van, Ryan Rigney
|
Race 3 |
0 |
|
666 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa D
|
Nicholas Dennis, Chris Moors
|
Race 4 |
0 |
|
666 |
Tugun SLSC |
Tugun C
|
Thomas Rowles, David Monaghan
|
Race 4 |
0 |
|
666 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont B
|
Raemon Parkes, Martin Beavis
|
Race 5 |
0 |
|
666 |
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise BLUE
|
Finley Taylor, Luke Lorenzin
|
Race 5 |
0 |
|
666 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island C
|
Jarrad Read, Blair Day
|
Race 5 |
0 |
|
666 |
Point Leo SLSC |
Point Leo A
|
Patrick Hough, Lachlan Pearse
|
Race 7 |
0 |
|
666 |
Collaroy SLSC |
Collaroy B
|
Howard Louis, Shane Armstrong
|
Race 7 |
0 |
|
666 |
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe TUBSY
|
Stuart Mclaughlin, Thomas Flower
|
Race 7 |
0 |
|
666 |
Dee Why SLSC |
Dee Why A
|
Harrison Selby, Robert Cheney
|
Race 7 |
0 |
|
888 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont D
|
Matthew Burge, Isak Costello
|
Race 1 |
0 |
|
888 |
Cudgen Headland SLSC |
Cudgen Headland WHITE
|
William Hamilton, Rohan Small
|
Race 10 |
0 |
|
888 |
Cronulla SLSC |
Cronulla BLACK
|
Aaron Markey, Mitchell Rofe
|
Race 10 |
0 |
|
888 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach B
|
Michael Saal, Nathan Henderson
|
Race 10 |
0 |
|
888 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 4
|
Stuart Snell, Nick Pluimers
|
Race 10 |
0 |
|
888 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach A
|
Marc O, Jackson Cosgrove
|
Race 2 |
0 |
|
888 |
Lennox Head - Alstonville SLSC |
Lennox X
|
Hayden Thomas, Nathan Gray
|
Race 2 |
0 |
|
888 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff WHITE
|
Mitchell Daniel, Tom Atkinson
|
Race 2 |
0 |
|
888 |
Freshwater SLSC |
Freshwater B
|
Doug Fisk, Brad Nolan
|
Race 3 |
0 |
|
888 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa C
|
Nick Malcolm, Michael Janes
|
Race 4 |
0 |
|
888 |
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld) 1
|
Matthew Rayfield, Alex Buckley
|
Race 4 |
0 |
|
888 |
Torquay SLSC |
Torquay A
|
Darcy Hansen, David Strahan
|
Race 4 |
0 |
|
888 |
Mount Maunganui Lifeguard Service NZ |
Mount Maunganui (NZ) A
|
Andrew Newton, Cameron Witney
|
Race 4 |
0 |
|
888 |
Redhead SLSC |
Redhead B
|
Mark Ayre, Brendon Ross
|
Race 5 |
0 |
|
888 |
Tugun SLSC |
Tugun E
|
Michael Lewandowski, Kye Hawkins
|
Race 5 |
0 |
|
888 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point GREEN
|
Nathan Perretta, Ben Prior
|
Race 5 |
0 |
|
888 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach F
|
Andrew Higgins, Josh Malone
|
Race 6 |
0 |
|
888 |
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise GOLD
|
Zayne Hamill, Luke Bartlett
|
Race 6 |
0 |
|
888 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba C
|
Jack Hansen, Josh Minogue
|
Race 7 |
0 |
|
888 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 6
|
Pierce Leonard, Shannon Eckstein
|
Race 7 |
0 |
|
888 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont C
|
Alex Marshall, Samuel Earp
|
Race 8 |
0 |
|
888 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont F
|
Daniel Booth, Samuel Djodan
|
Race 8 |
0 |
|
888 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 3
|
Cameron Gordan, Trent Goulding
|
Race 8 |
0 |
|
888 |
Tugun SLSC |
Tugun D
|
Luke Edwards, Tim Peach
|
Race 9 |
0 |
|
888 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont E
|
Jake Ingle, Lucas Samways
|
Race 9 |
0 |
|
999 |
Bronte SLSC |
Bronte BEACHIES
|
Trent Maxwell, Troy Quinlan
|
Race 10 |
0 |
|