1 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point BLACK
|
Scott Smith, Ben Carberry
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Nick Gale, Nicholas Anderson
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Byron Bay SLSC |
Byron Bay B
|
Sean Pattinson, Torri Callan
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Daniel Booth, Samuel Djodan
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Glenelg SLSC |
Glenelg GOLD
|
Jack Curtis, Alexander Daw
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Nicklaas Bolton, Bill Bain
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Byron Bay SLSC |
Byron Bay A
|
Thomas Burns, Alexander Burns
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Seaspray SLSC |
Seaspray SEASPRAY
|
Loughlin Brown, Luke Bailey
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 2
|
Tanyn Lyndon, Jarryd McDonnell
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Nicholas Powell, Robert Mcintyre
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 3
|
Joshua Crouch, Max Beatie
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point ORANGE
|
Jacob Hough, Jacob Helson
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Matt Malone, Tim Kirkby
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore BLACK
|
Dylan Swann, Kellen Mills
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Tom Hurst, Charlie Allinson
|
Race 3 |
0 |
|
6 |
Devonport SLSC |
Devonport D
|
Nicholas Bound, Andrew Murfet
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) WHITE
|
Callan Preiato, Simon Bowker
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa A
|
Oliver Puddick, Jarrad Blackburn
|
Race 3 |
0 |
|
7 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 1
|
Jack Murphy, Jake Nicholson
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Jarred Campbell, Andrew Rigg
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Nicholas Pleasance, Aaron Faulkner
|
Race 3 |
0 |
|
8 |
Mount Maunganui Lifeguard Service NZ |
Mount Maunganui (NZ) A
|
Andrew Roy, Sam Shergold
|
Race 1 |
0 |
|
8 |
Burnie SLSC |
Burnie BURNIE
|
Tom Norton, Benjamin Hill
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland GOLD
|
David Brown, Samuel Bull
|
Race 3 |
0 |
|
9 |
Metropolitan Caloundra SLSC |
Met Caloundra A
|
Carl Perkins, Neil Gardner
|
Race 1 |
0 |
|
9 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
William Host, Edward Host
|
Race 3 |
0 |
|
10 |
Port Macquarie SLSC |
Port Macquarie A
|
Kye Polverino, Blake Polverino
|
Race 1 |
0 |
|
10 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach A
|
Daniel Ross, Rhys Dutton
|
Race 3 |
0 |
|
666 |
Mermaid Beach SLSC Inc |
Mermaid Beach PADDLE2FITNESS
|
Dillon Thompson, Alexander Mackenzie-Templar
|
Race 1 |
0 |
|
666 |
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) GREEN
|
Alex Nash, Drake Robson
|
Race 2 |
0 |
|
666 |
Mullaloo SLSC |
Mullaloo A
|
Brendan Simcock, Bradley Taylor
|
Race 2 |
0 |
|
666 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Coolangatta A
|
Ryan Rigney, Nicholas Bell
|
Race 3 |
0 |
|
666 |
Moana SLSC |
Moana A
|
Nicholas Martin, Aaron Reynolds
|
Race 3 |
0 |
|
888 |
Broulee Surfers SLSC |
Broulee Surfers TEAM A
|
Michael Hancock-james, Ben Mckay
|
Race 1 |
0 |
|
888 |
Maroubra SLSC |
Maroubra A
|
Lewis Raymond, Jackson Raymond
|
Race 1 |
0 |
|
888 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Sam Hoffmann, Kurt Roberts
|
Race 1 |
0 |
|
888 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 4
|
Stewart Duffy, Riley Mcgregor
|
Race 2 |
0 |
|
888 |
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads NOOSA 1
|
Nick Kirby, Mitchell Miller
|
Race 2 |
0 |
|
888 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda BLUE
|
Brodie Schott, Mitchell Allum
|
Race 2 |
0 |
|
888 |
Byron Bay SLSC |
Byron Bay C
|
Brendan Irwin, Ben Martin
|
Race 2 |
0 |
|
888 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach B
|
Jake Jensen, Jordan Clark
|
Race 2 |
0 |
|
888 |
Manly LSC |
Manly A
|
Sam Speer, Trent Klouzal
|
Race 3 |
0 |
|
888 |
Seaspray SLSC |
Seaspray SEASPRAYRED
|
Richard Young, Callum Morris
|
Race 3 |
0 |
|
999 |
Warrnambool SLSC |
Warrnambool WARRNAMBOOL
|
Jackson Fary, John Hart
|
Race 1 |
0 |
|
999 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Jackson Allan, Mark Stowe
|
Race 1 |
0 |
|