1 |
Manly LSC |
Bryant/A.Miller
|
Allison Bryant, Devon Halligan
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Freshwater SLSC |
FRESHWATER MAROON
|
Kim Henderson, Deandra Godoy
|
Heat 2 |
0 |
|
1 |
Manly LSC |
Falzon/flood
|
Candice Falzon, Naomi Flood
|
Heat 3 |
0 |
|
2 |
North Bondi SLSC |
Team A
|
Julia Tyrrell, Elizabeth Wise
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Northcliffe SLSC |
Team A
|
Hannah Davis, Bernadette Wallace
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Northcliffe SLSC |
Team B
|
Kelly Jury, Kristyl Smith
|
Heat 3 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Team C
|
Casey Leo-Litzow, Katie Graham
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Manly LSC |
Epper/Knapman
|
Florence Epper, Sarah Knapman
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
Devonport SLSC |
Team A
|
Rebecca Wiseman, Eloise Bound
|
Heat 3 |
0 |
|
4 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Team B
|
Lara Pecchiari, Jessica Rosskelly
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
North Burleigh SLSC |
Team A
|
Brodie Moir, Elizabeth Pluimers
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Mullaloo SLSC |
Team A
|
Jaime Roberts, Laura Edmunds
|
Heat 3 |
0 |
|
5 |
Cudgen Headland SLSC |
Team A
|
Nadine Canning, Elena Leaver
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Anglesea SLSC |
Team A
|
Madeleine Hurst, Catherine Mcarthur
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
Northcliffe SLSC |
Team E
|
Rebecca Keelan, Ellie Parker
|
Heat 3 |
0 |
|
6 |
Burnie SLSC |
Team A
|
Kirby Randall, Georgia Laird
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Mooloolaba SLSC |
Team B
|
Katelyne Irwin, Jessica Davis
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
Dee Why SLSC |
Team A
|
Emma Jeffcoat, Madison Quinn
|
Heat 3 |
0 |
|
7 |
Metropolitan Caloundra SLSC |
Team A
|
Stephanie Cronin, Ann Glen
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Anglesea SLSC |
Team B
|
Olivia Keppell, Bridget Tribe
|
Heat 2 |
0 |
|
7 |
Byron Bay SLSC |
Team A
|
Kim Chappel, Brooke Yopp
|
Heat 2 |
0 |
|
7 |
Fitzroy NZ |
Team A
|
Rebecca Cole, Sarah Wilson
|
Heat 3 |
0 |
|
8 |
Coffs Harbour SLSC |
Team A
|
Emma Burgess, Georgia Smyth
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
Mooloolaba SLSC |
Team A
|
Kirsty Higgison, Amy Nurthen
|
Heat 2 |
0 |
|
9 |
Torquay SLSC |
Team A
|
Lisa Wadling, Kimberley Holding
|
Heat 1 |
0 |
|
10 |
North Burleigh SLSC |
Team B
|
Alyce Bennett, Tenille Devine
|
Heat 1 |
0 |
|
10 |
Tallebudgera SLSC |
Team A
|
Samantha Tiley, Molly Walker
|
Heat 2 |
0 |
|
11 |
Moana SLSC |
Team A
|
Lily Warrick, Emma Hage
|
Heat 1 |
0 |
|
11 |
Half Moon Bay SLSC |
Team A
|
Annette Lakeland, Leah Hannas
|
Heat 2 |
0 |
|
12 |
Wauchope Bonny Hills SLSC |
Team A
|
Brooke Gallagher, Elaine Walker
|
Heat 1 |
0 |
|
12 |
Queenscliff SLSC |
Team A
|
Isabella Kristensen, Melissa Martinuzzo
|
Heat 2 |
0 |
|
13 |
Mullaloo SLSC |
Team B
|
Kirstie Briggs, Tayla Tenaglia
|
Heat 1 |
0 |
|
13 |
City of Perth SLSC |
Team A
|
Shannon Reynolds, Phoebe George
|
Heat 2 |
0 |
|
14 |
Redhead SLSC |
Team A
|
Laura Higgins, Bryony Mcdonell
|
Heat 2 |
0 |
|