1 |
Thirroul SLSC |
TURNER
|
Andrew Turner, Steven Luck, Jade Burke
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
South Maroubra SLSC |
Toads
|
Nicholas Mellick, Joshua Windsor, Christopher Maloney
|
Heat 2 |
0 |
|
1 |
Williamstown Swimming and LSC (Inc.) |
Team A
|
Rachael Moloney, Aaron Mcalister, Calum Dickson
|
Heat 3 |
0 |
|
1 |
South Maroubra SLSC |
DirtyDs
|
Catherine Hall, David Dubois, Damien Woods
|
Heat 4 |
0 |
|
2 |
Kiama Downs SLSC |
Team D
|
Matthew Lewis, Alexander Bezzina, Julie Greenfeld
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Scarboro SLSC Inc |
Team A
|
Samuel Southern, Gabrielle Goddard, Reece Vogels
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
South Maroubra SLSC |
DuckNCover
|
Christian Muravolgyi, Simon Torsellini, Leah Greener
|
Heat 3 |
0 |
|
2 |
Dicky Beach SLSC |
Team A
|
Samuel Smith, Luke Findley, Jessica Simpson
|
Heat 4 |
0 |
|
3 |
North Cronulla SLSC |
Hughes
|
Kane Hughes, Jarrad Kucler, Danielle Herman
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
North Burleigh SLSC |
Team B
|
Jessica Wright, Kyle Marshall, Rhys Ward
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
Dicky Beach SLSC |
Team C
|
Jack Kelly, Scott Ford, Ashleigh Coates
|
Heat 3 |
0 |
|
3 |
Caves Beach SLSC |
Caves Yellow
|
Liam Kleyn, Bridie Player
|
Heat 4 |
0 |
|
4 |
Kiama Downs SLSC |
Team A
|
Bradley Honey, Tamara Sutton, Blair Joynson
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Kurrawa SLSC |
Team A
|
Robert Fischer, Curtis Lindsay, Callum Tuohy
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
North Burleigh SLSC |
Team D
|
Scott Ward, Zeke Pitt, Jessie Mclennan
|
Heat 3 |
0 |
|
4 |
Dicky Beach SLSC |
Team E
|
Greg Toman, Andrew Jones, Anna Jones
|
Heat 4 |
0 |
|
5 |
Kurrawa SLSC |
Team B
|
Troy Somerville, Jack Lindsay, Joseph Lindsay
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Queenscliff SLSC |
Oldmate
|
Craig Mason, Jayson Elkins, Hannah Saville
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
Fremantle SLSC |
Black
|
Christopher Pink, Lauren Warschauer, Nathan Frankel
|
Heat 3 |
0 |
|
5 |
Brighton LSC Inc (VIC) |
Team B
|
Tom Johnson, Duncan Gibson, Pearl Roberts
|
Heat 4 |
0 |
|
6 |
Kawana Waters SLSC |
Team D
|
David Bellamy, Mitchell Willis, Megan Blin
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Kiama Downs SLSC |
Team B
|
Patrick Gray, Steven Guy, Stephen Strong
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
Kawana Waters SLSC |
Team B
|
Matthew Lucas, Ben Mccauley, Jeremy Tibbits
|
Heat 3 |
0 |
|
6 |
Dicky Beach SLSC |
Team D
|
Reagan Campbell, Nicholas Stevens, Andrew Jones
|
Heat 4 |
0 |
|
7 |
Kirra SLSC |
Team C
|
Michael Rue, Brodie Page, Belinda Elms
|
Heat 3 |
0 |
|
999 |
Forster SLSC |
Siko
|
Mark Cerezo, Simon Lee, Alanna Quinn
|
Heat 1 |
0 |
|