|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro B
|
Blair Redfern, Matthew Bannister
|
Race 1 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island B
|
Adrew Grimshaw, Todd Brewer
|
Race 1 |
0 |
|
|
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Tom Lemke, James Taylor
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh B
|
Sam Walker, Jason Harvey
|
Race 2 |
0 |
|
|
Coffs Harbour SLSC |
Coffs Harbour A
|
Joel Beavis, Jack Oreilly
|
Race 2 |
0 |
|
|
Cottesloe SLSC |
Cottesloe A
|
Sean Noone, Rowan Gerrard
|
Race 2 |
0 |
|
|
Fremantle SLSC |
Fremantle A
|
Ryan Kayser, Seamus Nolan
|
Race 2 |
0 |
|
|
Freshwater SLSC |
Freshwater B
|
Philip Domjen, Alexander Bate
|
Race 3 |
0 |
|
|
Terrigal SLSC |
Terrigal C
|
Michael Baxter, Nick Powell
|
Race 3 |
0 |
|
|
City of Perth SLSC |
City of Perth B
|
Jesse George, Lachie Wynne
|
Race 3 |
0 |
|
|
Sunshine Beach SLSC |
Sunshine Beach BLACK
|
Joshua Ellis, Samuel Johnson
|
Race 3 |
0 |
|
|
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl A
|
Brad Sample, Todd Sample
|
Race 3 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Ryan Freeman, Troy Ham
|
Race 4 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro C
|
Martin Sneeuwjagt, Tom Whitfield
|
Race 4 |
0 |
|
|
Dee Why SLSC |
Dee Why A
|
Haydn Boon, Jackson Selby
|
Race 4 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont B
|
Scott Bathgate, Mitchell Ambler
|
Race 4 |
0 |
|
|
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Jake Nolan, Tim Kirkby
|
Race 4 |
0 |
|
|
MacMasters Beach SLSC |
MacMasters Beach GOLD
|
Robert Moate, Daniel Willis
|
Race 5 |
0 |
|
|
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point R
|
Robert Tener, Ben Prior
|
Race 5 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly RED
|
Daniel Alley, Jack Farley
|
Race 5 |
0 |
|
|
Grange SLSC |
Grange A
|
Jake Biddle, Simon James
|
Race 5 |
0 |
|
|
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Tweed Heads / Coolangatta BLUE
|
Daniel Willoughby, Arron Ebsworth
|
Race 5 |
0 |
|
|
Devonport SLSC |
Devonport DREAMERS
|
Ned Thomas, Glynn Bound
|
Race 6 |
0 |
|
|
Port Noarlunga SLSC |
Port Noarlunga A
|
Alfred Fuller, Samuel Fuller
|
Race 6 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Nicholas Fry, Michael Fry
|
Race 6 |
0 |
|
|
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe A
|
Andrew Aitken, Matt Johns
|
Race 6 |
0 |
|
|
Mullaloo SLSC |
Mullaloo A
|
Benjamin Snell, Mason Campbell
|
Race 7 |
0 |
|
|
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe D
|
Perry Short
|
Race 7 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Alex Graudins, Andrew Engel
|
Race 7 |
0 |
|
|
City of Perth SLSC |
City of Perth C
|
Harry Jovanovich, Josh Walker
|
Race 7 |
0 |
|
|
Freshwater SLSC |
Freshwater C
|
Christian Bate, Luke Stirton
|
Race 7 |
0 |
|
|
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach GREEN
|
Aaron Benson, Liam Jackson
|
Race 7 |
0 |
|
|
Mordialloc LSC |
Mordialloc SLSC RED
|
Joshua Heatley, Thomas Hurst
|
Race 8 |
0 |
|
|
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe C
|
Will Johns, Simon Ponsonby
|
Race 8 |
0 |
|
|
Boat Harbour Beach SLSC |
Boat Harbour A
|
Aaron Murphy, Craig Hutchison
|
Race 8 |
0 |
|
|
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee COOGEE
|
Gareth Mann, Curtis Doughty
|
Race 8 |
0 |
|
1 |
Collaroy SLSC |
Collaroy BLACK
|
Bart Louis, Kendrick Louis
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro A
|
Tim Quinlan, Trent Jackson
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Sunshine Beach SLSC |
Sunshine Beach GOLD
|
Tom Braby, Taylor Redwood
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Ryan Bertwistle, Spencer Moncrieff
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 1
|
Adam Douglas, Jeffrey O'connor
|
Race 5 |
0 |
|
1 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park B
|
Dane Windshuttle, Thomas Rowles
|
Race 6 |
0 |
|
1 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff RED
|
Saxon Bird, Ryan Susans
|
Race 8 |
0 |
|
2 |
South Maroubra SLSC |
South Maroubra BLUE
|
Brenton Frost, Trent Maxwell
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point M
|
Mitchell Waine, Nathan Perretta
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Bulli SLSC |
Bulli A
|
Oscar Bradley, Mitchell Fagerstrom
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Manly LSC |
Manly BLUE
|
Jarrod Killey, Luke Hanson
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 2
|
Stephen O, Joel Russell
|
Race 5 |
0 |
|
2 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Tim Schofield, Guy Schofeild
|
Race 6 |
0 |
|
2 |
Redhead SLSC |
Redhead B
|
Michael Booth, Rory Chapman
|
Race 8 |
0 |
|
3 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Matt Hepburn, Ben Hepburn
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Wollongong City SLSC Inc. |
Wollongong City A
|
Ben Griffiths, Jake Hogarth
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Elouera SLSC |
Elouera BLUE
|
Tom Okeeffe, Dane Farrell
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Matthew Muir, Nicholas Morton
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
Terrigal SLSC |
Terrigal B
|
Adam House, Jacob Marks
|
Race 5 |
0 |
|
3 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point H
|
Ali Day, Hayden White
|
Race 6 |
0 |
|
3 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach A
|
Marc O'brien, Shaun O'Brien
|
Race 8 |
0 |
|
4 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Nathan Dreibergs, Jordan Olsen
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld) A
|
Dan Munroe, Ben Gill
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
South Maroubra SLSC |
South Maroubra WHITE
|
Patrick Mcfadyen, Patrick Renford
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Coolangatta COOLY2
|
Scott Bell, Isaac Scaysbrook
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda BLUE
|
Nicholas Fox, Ryan Bartlett
|
Race 5 |
0 |
|
4 |
Sunshine Beach SLSC |
Sunshine Beach RED
|
Dev Lahey, Michael Harrold
|
Race 6 |
0 |
|
4 |
Manly LSC |
Manly YELLOW
|
Samuel Tier, Tyson Beckman
|
Race 8 |
0 |
|