|
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove C
|
Rochelle Godfrey, Courtney Jones
|
Race 1 |
0 |
|
|
City of Perth SLSC |
City of Perth B
|
Molly Tarbett, Phoebe George
|
Race 3 |
0 |
|
|
City of Perth SLSC |
City of Perth D
|
Bianca Olsen, Clare Twigger
|
Race 3 |
0 |
|
|
City of Bunbury SLSC |
City of Bunbury A
|
Jessica Fletcher, Teagan Smith
|
Race 4 |
0 |
|
|
Terrigal SLSC |
Terrigal B
|
Maddey Powell, Emily Hudson
|
Race 4 |
0 |
|
|
Quinns Mindarie SLSC |
Quinns Mindarie A
|
Stefanie Ducker, Monique Mason
|
Race 5 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island C
|
Alyce Lynch, Donna Brooks
|
Race 6 |
0 |
|
1 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point J
|
Maddison Prior, Jordan White
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland A
|
Ann Glen, Brigette Seymour
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Jorden Burnes, Amy Nurthen
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Manly LSC |
Manly A
|
Jacqui Mooy, Polly Williams
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach GREEN
|
Jess Davis, Jade Condon
|
Race 5 |
0 |
|
1 |
Metropolitan Caloundra SLSC |
Met Caloundra A
|
Monique Fifield, Kelly Ann
|
Race 6 |
0 |
|
1 |
Cooks Hill SLSC |
Cooks Hill BLUE
|
Erin Killey, Hannah Lemke
|
Race 7 |
0 |
|
2 |
Byron Bay SLSC |
Byron Bay A
|
Bridget Barnes, Shannon Hulbert-green
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro A
|
Amy Lawson, Jade Whitehead
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Tara Engel, Jessie Hill
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Hayley Le, Jacqui Day
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 1
|
Shauni Meuwissen, Miranda Bell
|
Race 5 |
0 |
|
2 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Coolangatta COOLY1
|
Natasha Maginnis, Caitlyn Leo-litzow
|
Race 6 |
0 |
|
2 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Kate Sullivan, Erin Thompson
|
Race 7 |
0 |
|
3 |
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Molly Powell, Katrina Bateman
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Madaline Fleming, Rachael Cole
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa A
|
Natasha Scott, Briana Newson
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Caitlyn Quinn, Remi Francis
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Estelle Doney, Jessica Cohen
|
Race 5 |
0 |
|
3 |
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove B
|
Emera Galletly, Sharni Godfrey
|
Race 6 |
0 |
|
3 |
Mona Vale SLSC |
Mona Vale A
|
Aimee Gundry, Devon Halligan
|
Race 7 |
0 |
|
4 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Sarah Bertwistle, Chloe Hunt
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa B
|
Emily Hodge, Lauren Josephson
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads NOOSAHEADS1
|
Hannah O'brien
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
City of Perth SLSC |
City of Perth C
|
Kia Walker, Georgina Davies
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
Alana Cross, Molly Kenwood
|
Race 5 |
0 |
|
4 |
Cronulla SLSC |
Cronulla B
|
Rebecca Mullinger, Jessica Ford
|
Race 6 |
0 |
|
4 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park B
|
Casey Windshuttle, Sophie Mitchell
|
Race 7 |
0 |
|
5 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 2
|
Alex Thorn, Alyce Burnett
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Jasmine Hyde, Emily Gibbs
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point C
|
Jessica Cockley, Conor Bradwell
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
Sawtell SLSC Inc |
Sawtell A
|
India Hancock, Alex Barnes
|
Race 4 |
0 |
|
5 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda BLUE
|
Marissa Casimatis, Kirra Jones
|
Race 5 |
0 |
|
5 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island D
|
Jessica Hallett, Melissa Johnson
|
Race 6 |
0 |
|
5 |
Grange SLSC |
Grange A
|
Alexandra Helmis, Jessica Reed
|
Race 7 |
0 |
|
6 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Coolangatta COOLY2
|
Georgia Scaysbrook, Madeline Van
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 3
|
Ellie Meuwissen, Nicole Donahoo
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Cronulla SLSC |
Cronulla C
|
Kayla Moore, Cassie Mannion
|
Race 3 |
0 |
|
6 |
Torquay SLSC |
Torquay A
|
Hollie Delandre, Rhiannon Holman
|
Race 4 |
0 |
|
6 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach A
|
Tayla Howard, Heleena Ethell
|
Race 5 |
0 |
|
6 |
Manly LSC |
Manly B
|
Sarah Keelan, Eliza Davey
|
Race 6 |
0 |
|
6 |
Cooks Hill SLSC |
Cooks Hill RED
|
Eliza Smith, Emily Chaffey
|
Race 7 |
0 |
|
7 |
Mermaid Beach SLSC Inc |
Mermaid Beach ONE
|
Jordan Cotis, Rosanna Dick
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) A
|
Heidi Krause, Brittany Miltrup
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Bundaberg SLSC |
Bundaberg A
|
Tenielle Dunkley, Lani Cremer
|
Race 3 |
0 |
|
7 |
Bundaberg SLSC |
Bundaberg B
|
Leila Swinbourne, Rochelle Brennan
|
Race 4 |
0 |
|
7 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island B
|
Philippa Olsen, Natalie Dreibergs
|
Race 5 |
0 |
|
7 |
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl A
|
Christina Hagon, Kate Phippard
|
Race 6 |
0 |
|
7 |
Mullaloo SLSC |
Mullaloo A
|
Kacey Oconnell, Jasmine Davies
|
Race 7 |
0 |
|
8 |
South Maroubra SLSC |
South Maroubra BLUE
|
Simone Maxwell, Kailah Elliot
|
Race 1 |
0 |
|
8 |
Cottesloe SLSC |
Cottesloe A
|
Laura Ellwood, Erin Redbond
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Alena Stirton, Brooke Miller
|
Race 7 |
0 |
|
9 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Clare Denton, Teegan Guymer
|
Race 2 |
0 |
|