|
Wanda SLSC Inc |
Wanda A
|
Nicholas Fox, Ryan Bartlett
|
Race 1 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly A
|
Jarrod Killey, Matthew Mccann, Daniel Alley, Luke Hanson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mullaloo SLSC |
Mullaloo MULLALOO
|
Benjamin Snell, Mason Campbell, Tom Kelleher, Bradley Rice
|
Race 1 |
0 |
|
|
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee A
|
Gareth Mann, Adam Sparrow, Curtis Doughty, William Kemp
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Jordan Lee, Luke Cole, Nathan Oregan
|
Race 2 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro SCARBORO
|
Blair Redfern, Sean Thomson, Tim Quinlan, Trent Jackson
|
Race 2 |
0 |
|
|
Fremantle SLSC |
Fremantle FREMANTLE
|
Ryan Kayser, Troy Hepden, Samuel Burke, Seamus Nolan
|
Race 2 |
0 |
|
|
Sunshine Beach SLSC |
Sunshine Beach TEAM1
|
Joshua Ellis, Dev Lahey, Michael Harrold, Brett Eames
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Elouera SLSC |
Elouera A
|
Jackson Parkes, Tom Okeeffe, Dane Farrell, Adam Bryce
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore TEAM1
|
Stephen O, Adam Douglas, Jeffrey O'connor, Beau Farrell
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Tim Schofield, Guy Schofeild, Adam House, Jacob Marks
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach A
|
Kieran Smith, Aaron Benson, Liam Jackson, Dean Mackay
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park TEAM2
|
Thomas Rowles, David Taylor, Kurtis Tengdahl, Nicholas Morton
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Sunshine Beach SLSC |
Sunshine Beach TEAM2
|
Joshua Maudsley, Tom Braby, Samuel Johnson, Taylor Redwood
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point A
|
Robert Tener, Ali Day, Nathan Perretta, Hayden White
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Tom Lemke, Michael Booth, James Taylor, Rory Chapman
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba 1
|
Matt Hepburn, Ryan Loehr, Alex Tibbits, Ben Hepburn
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
Andrew Campbell, Simon Carlton, Omar Lewis, Tim Kilfoyle
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
South Maroubra SLSC |
South Maroubra A
|
Patrick Mcfadyen, Brenton Frost, Trent Maxwell, Patrick Renford
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Grange SLSC |
Grange GRANGE A
|
Ryan Mcmurtrie, Jake Biddle, Lucas Brenen, Simon James
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh TEAM1
|
Sam Walker, Jason Harvey, Ryan Bertwistle, Spencer Moncrieff
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Christian Bate, Philip Domjen, Alexander Bate, Luke Stirton
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park TEAM1
|
Dane Windshuttle, Matthew Muir, Nicholas Dennis, Joshua Yates
|
Race 1 |
0 |
|
8 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island TRIGG ISLAND
|
Peter Levevson-gower, Nicholas Neuwen, Adrew Grimshaw, Jordan Olsen
|
Race 2 |
0 |
|