1 |
Alexandra Headland SLSC |
Team A
|
Darren Naylor, Martin Kenny
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Redhead SLSC |
Team A
|
Peter Scott, Shane Suska
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Wanda SLSC Inc |
red
|
Michael Mead, Cade Barnes
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Glenelg SLSC |
Team A
|
Stephen Dalton, Shane Daw
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
Bondi Surf Bathers LSC |
Team B
|
Gregory Byrnes, William Hardman
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Bondi Surf Bathers LSC |
Team A
|
Robert Harvey, Calvin Brodie
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Maroochydore SLSC |
Team B
|
Ashley Massie, Kirk Jarrott
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Bulli SLSC |
Team A
|
Michael Locke, Ian Timbrell
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
Queenscliff SLSC |
Team A
|
Chris Maker, Adrian Halliday
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Coolangatta SLSC |
Team A
|
Craig Holden, Stuart Hogben
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
Kawana Waters SLSC |
Team A
|
Scott Brydson, Craig Stringer
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
North Entrance SLSC |
Team A
|
Stuart Sohier, Brett Jones
|
Heat 2 |
0 |
|
7 |
Urunga SLSC |
Team A
|
Tyron Cook, Tim Rodgers
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Half Moon Bay SLSC |
Team A
|
Adam Morley, Stephen Seddon
|
Heat 2 |
0 |
|
8 |
North Burleigh SLSC |
Team A
|
Michael Waide, Cameron Marshall
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
Byron Bay SLSC |
Team A
|
Michael Mccabe, Gregory Mccabe
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
Terrigal SLSC |
Team A
|
Derek Taylor
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Seacliff SLSC |
Team A
|
Andrew Chandler, Matthew Collopy
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Ocean Beach SLSC |
Team A
|
Matthew Smithers
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Northcliffe SLSC |
Team A
|
Todd Murray, Robert Pade
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
North Cronulla SLSC |
Team A
|
Paul Moses, Peter Moyle
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
North Avoca SLSC |
Team A
|
Michael Lord
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Mermaid Beach SLSC Inc |
Team A
|
Julian Norton-Smith, Michael Manton
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Merewether SLSC |
Team A
|
Mark Woodcock, Graham Adam
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Manly LSC |
Team E
|
Craig Hood
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Manly LSC |
Team D
|
Claude Busse, Peter Ingle
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Manly LSC |
Team C
|
Mario Vesely, Greg Booker
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Manly LSC |
Team B
|
Anthony Vieceli, Steven Coulter
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Manly LSC |
Team A
|
Michael Mcgrath
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Cronulla SLSC |
Team B
|
Mark Redrup
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
City of Bunbury SLSC |
Team B
|
Gary Carthew
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
City of Bunbury SLSC |
Team A
|
David Barton, Paul Smaniotto
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Avoca Beach SLSC |
Team A
|
Robbie Armstrong, Paul Chadwick
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Anglesea SLSC |
Team A
|
Shane Edmonds, Ross Peasnell
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Alexandra Headland SLSC |
Team C
|
Shane Baird, Russell Cooper
|
Heat 1 |
0 |
|
666 |
Dicky Beach SLSC |
Team A
|
Gary Taylor, Mark Paton
|
Heat 1 |
0 |
|
666 |
Currumbin SLSC |
Team A
|
Michael Chan, Ian Maxted
|
Heat 1 |
0 |
|
666 |
Cronulla SLSC |
Team A
|
Stuart Braine
|
Heat 1 |
0 |
|
666 |
Coolangatta SLSC |
Team B
|
Russell Zahn, David Hogben
|
Heat 1 |
0 |
|
666 |
Alexandra Headland SLSC |
Team B
|
Anthony Williams, Mark Jacobs
|
Heat 1 |
0 |
|
666 |
Tugun SLSC |
Team A
|
Nicholas Collins, Peter White
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
North Curl Curl SLSC |
Team A
|
Glenn Slater, Matthew Heaton
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
North Bondi SLSC |
Team A
|
Jim Walker, Paul Tatham
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
Noosa Heads SLSC |
Team A
|
Paul Peterson, Christopher Clarke
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
Maroochydore SLSC |
Team A
|
Bradley Russell, John Sayers
|
Heat 2 |
0 |
|