130 yrs min Male Board Relay

Australian Masters 2015

Place Club Team People Heat Points Time
1 Currumbin SLSC Team A Christopher Maynard, Michael Chan, Michael Di Betta Heat 1 6
2 Maroubra SLSC Team A Darren Schott, Roger C. Souter, Adam Payne, Peter Kirkwood, Joseph Fowler Heat 1 5
3 Surfers Paradise SLSC Team A Glenn Van Drunen, Justin Gordon, Martin Ashfield Heat 1 4
4 Southport SLSC (QLD) Team A Carl Greenhalgh, Russall Cooper, Mark Bennetts Heat 1 3
5 Freshwater SLSC FRESHWATER MAROON Peter Obern, Kurt Hanson, Michael Kirkby Heat 1 2
6 Wollongong City SLSC Inc. Team A Laurence Jennett, Michael Jennett, Timothy Jennett Heat 1 1
555 Manly LSC Team B Greg Booker, Anthony Vieceli Heat 1 0
555 Bulli SLSC Team A Greg Miller Heat 1 0
555 Avoca Beach SLSC Team A Trevor Gee, Robbie Armstrong, David Broadbent Heat 1 0
555 Byron Bay SLSC Team A Scott Sewell Heat 1 0
555 City of Bunbury SLSC Team A Gary Carthew, Phillip Best, Paul Smaniotto Heat 1 0
555 Collaroy SLSC Team A Matthew Gittoes Heat 1 0
555 Coolangatta SLSC Team A Philip Wyper, Luis Mori, Brad Marsden, David Hogben Heat 1 0
555 Freshwater SLSC FRESHWATER WHITE Matthew Lemon, Stephen Davis, Gregg Slater Heat 1 0
555 Freshwater SLSC FRESHWATER BLACK Simon Phin, Grant Coates Heat 1 0
555 Manly LSC Team A Michael Mcgrath Heat 1 0
555 Coolangatta SLSC Team B Russell Zahn, Nicholas Fawaz, Vincent Loubet Heat 1 0
555 Manly LSC Team C Mario Vesely, Steven Coulter, Mark Epper Heat 1 0
555 Swansea Belmont SLSC Team A Martin Rees Heat 1 0
555 Manly LSC Team D Claude Busse, Mark Houston, Peter Ingle Heat 1 0
555 Umina SLSC Inc Team B Simon Darwin, Greg Coleman, Peter Braddish Heat 1 0
555 Umina SLSC Inc Team A Gary Wilson, Steven Murphy, Richard Boylan Heat 1 0
555 Swansea Belmont SLSC Team B Graham R. Burge Heat 1 0
555 Terrigal SLSC Team A Derek Taylor Heat 1 0
555 Seacliff SLSC Team A Andrew Chandler, Andrew Chapman, Matthew Collopy Heat 1 0
555 Queenscliff SLSC Team A David Slennett, Chris Maker Heat 1 0
555 Pacific SLSC Team A Sean Harvie, Gregory Bowers, Gavin Jordan Heat 1 0
555 North Entrance SLSC Team B David Wilkie, Peter Laing, Brett Jones Heat 1 0
555 Manly LSC Team E Craig Hood Heat 1 0
666 Elouera SLSC Team A Ronald Finn, Dean Morris, Matthew Elliott Heat 1 0
666 Alexandra Headland SLSC Team A Trent Halliday, Mark Jacobs, Darren Naylor Heat 1 0
666 Bondi Surf Bathers LSC Team A Gary Emmerton, Simon Watkins, Allan Metti, Christopher Wight Heat 1 0
666 Bondi Surf Bathers LSC Team B Gregory Byrnes, Robert Harvey, Calvin Brodie, Grant Baldock Heat 1 0
666 Coogee SLSC (NSW) Team A Andrew Bargenda, Blair Chapman, Craig Bennett Heat 1 0
666 Cronulla SLSC Team A Daryn Metti, David Brukmann, Mark Redrup Heat 1 0
666 Dicky Beach SLSC Team A Gary Scott, Mark Paton, Gregory Toman Heat 1 0
666 Stockton SLSC Team A John Rowlatt, Paul Bernard, John Anderson Heat 1 0
666 Mona Vale SLSC Team A Bryce Munro, David Spencer, Hugh Monnock Heat 1 0
666 North Bondi SLSC Team B Andrew Christopher, Glenn Annear, Sam Mitchell Heat 1 0
666 North Bondi SLSC Team A Istvan Domokos, Talbot Henry, James Isbell Heat 1 0
666 North Curl Curl SLSC Team A Glenn Slater, Matthew Heaton, Simon Prowse Heat 1 0
666 Redhead SLSC Team A Ashley Clarke, Ross Blatchford, Shane Abrahamson Heat 1 0
666 Newport SLSC Team A Darren Warrener, Nick Carroll, Laurence Mccoy Heat 1 0
666 Newport SLSC Team B Gordon Layard, Glen Borg, Guyren Smith Heat 1 0
888 North Entrance SLSC Team A Steve Allan, Luke Byatt, Stuart Sohier Heat 1 0


Carnivals