1 |
North Bondi SLSC |
Team A
|
Scott Thomson, Jim Walker, Paul Tatham
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Currumbin SLSC |
Team A
|
Christopher Maynard, Daniel Cowper, Paul Guilfoyle
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
North Burleigh SLSC |
Team A
|
Michael Murray, Michael Waide, Brett Williams
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Freshwater SLSC |
FRESHWATER MAROON
|
Simon Phin, Grant Coates, Michael Kirkby
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
Manly LSC |
Team B
|
Mario Vesely, Anthony Vieceli, Steven Coulter
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Urunga SLSC |
Team A
|
Tyron Cook, Bradley Cook, Tim Rodgers, Michael Stubbs
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Tallebudgera SLSC |
Team A
|
Gavin Cole, Greg Bowditch, Greg Juniper
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Bulli SLSC |
Team A
|
Glenn Sweeny, Michael Locke, Ian Timbrell
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
Maroochydore SLSC |
Team A
|
Dale Massie, Ashley Massie, Kirk Jarrott
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
North Cottesloe SLSC |
Team A
|
Thomas Flower, John Lishman, Nicholas Taylor
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
Half Moon Bay SLSC |
Team A
|
Anthony Orwin, Russel Fox, Cliff Goulding
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Surfers Paradise SLSC |
Team A
|
Samuel Rollinson, Justin Gordon, Stuart Keay
|
Heat 2 |
0 |
|
7 |
Glenelg SLSC |
Team A
|
Craig Burton, Tim Lepley, Stephen Dalton
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Warrnambool SLSC |
Team A
|
Michael Owen, Mark Owen, Rodney Owen
|
Heat 2 |
0 |
|
8 |
Byron Bay SLSC |
Team A
|
Scott Sewell, Michael Mccabe, Gregory Mccabe
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
Southport SLSC (QLD) |
Team A
|
Carl Greenhalgh, Russall Cooper, Derek Porche
|
Heat 2 |
0 |
|
9 |
Alexandra Headland SLSC |
Team A
|
Anthony Williams, Darren Naylor, Martin Kenny
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Wanda SLSC Inc |
red
|
Michael Mead, Scott Allen, Cade Barnes
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Umina SLSC Inc |
Team A
|
Steven Murphy, Richard Boylan, Peter Braddish
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Terrigal SLSC |
Team A
|
Derek Taylor
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Team A
|
Robert Doherty, Brenton Rose, John Wilkie
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Queenscliff SLSC |
Team A
|
Chris Maker, Adrian Halliday
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Pacific SLSC |
Team A
|
Sean Harvie, Gregory Bowers, Gavin Jordan
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Ocean Grove SLSC |
Team A
|
Mark Graham, Arne Solterbeck, Jeff Newton
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
North Curl Curl SLSC |
Team A
|
Matthew Heaton
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Mermaid Beach SLSC Inc |
Team A
|
Anthony Hoppitt, Julian Norton-Smith, Michael Manton
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Maroubra SLSC |
Team A
|
Darren Schott, Roger C. Souter, Adam Payne, Joseph Fowler
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Manly LSC |
Team D
|
Craig Hood
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Manly LSC |
Team C
|
Greg Booker, Claude Busse, Peter Ingle
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Manly LSC |
Team A
|
Michael Mcgrath
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Freshwater SLSC |
FRESHWATER BLACK
|
Stephen Davis, Stephen Bennett
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Freshwater SLSC |
FRESHWATER WHITE
|
Peter Obern
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Coogee SLSC (NSW) |
Team A
|
Michael Cantarella, Craig Bennett, Cameron Habler
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Collaroy SLSC |
Team A
|
Reece Bosward, Gregg Armstrong, Matthew Gittoes
|
Heat 1 |
0 |
|
666 |
Redhead SLSC |
Team A
|
Mark Ayre, Ashley Clarke, Chez Suska
|
Heat 1 |
0 |
|
666 |
Trigg Island SLSC |
Team A
|
Rowan Caren, David Host, Mark Mulvay
|
Heat 1 |
0 |
|
666 |
Cronulla SLSC |
Team A
|
Daryn Metti, Sasa Vujanic, Mark Hopkins
|
Heat 1 |
0 |
|
666 |
Avoca Beach SLSC |
Team A
|
Jim Mcatamney, Gary Gee, Trevor Gee
|
Heat 1 |
0 |
|
666 |
Wanda SLSC Inc |
blue
|
Michael Georgaris, Michael Jnr Georgaris, Paul Georgaris
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
Tallebudgera SLSC |
Team B
|
Darryl Dyer, Dean Powell, Russell Henry
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
City of Bunbury SLSC |
Team A
|
Gary Carthew, Paul Smaniotto
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
Bondi Surf Bathers LSC |
Team A
|
Gregory Byrnes, William Hardman, Grant Veckranges
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
Alexandra Headland SLSC |
Team B
|
Warren Kelly, Shane Baird, Mark Purvis
|
Heat 2 |
0 |
|
888 |
Noosa Heads SLSC |
Team A
|
Peter Fidler, Paul Peterson, Jody Hall
|
Heat 1 |
0 |
|
888 |
Coolangatta SLSC |
Team A
|
Russell Zahn, Martin Naughton, David Hogben
|
Heat 1 |
0 |
|