1 |
Maroochydore SLSC |
Team A
|
Alyce Burnett, Jordan Wood
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Alexandra Headland SLSC |
Team A
|
Alyssa Bull, James Porter
|
Heat 2 |
0 |
|
1 |
Alexandra Headland SLSC |
Team C
|
Kate Thornton, Martin Kenny
|
Heat 3 |
0 |
|
2 |
Maroochydore SLSC |
Team C
|
Caitlin Gilliman, Jy Duffy
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Manly LSC |
Team A
|
Naomi Flood, Blake Ballard
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
West Beach SLSC |
Team A
|
Catherine Mcarthur, Glenn Rypp
|
Heat 3 |
0 |
|
3 |
Avoca Beach SLSC |
Team A
|
Lachlan Tame, Kaitlyn Matuschka
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Newport SLSC |
Team E
|
Luke Morrison, Jaime Roberts
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
Redhead SLSC |
Team D
|
Emily Ross, Mark Stowe
|
Heat 3 |
0 |
|
4 |
Northcliffe SLSC |
Team C
|
Murray Stewart, Danielle Mckenzie
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Northcliffe SLSC |
Team B
|
Nicklaas Gale, Maddy Dunn
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Burnie SLSC |
Team A
|
Tom Norton, Stephen Blizzard, Georgia Laird
|
Heat 3 |
0 |
|
5 |
Northcliffe SLSC |
Team A
|
Devon Halligan, Cory Hill
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Newport SLSC |
Team A
|
Mitchell Trim, Hannah Minogue
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Team B
|
Scott Smith, Maddison Prior
|
Heat 3 |
0 |
|
6 |
Elouera SLSC |
Team A
|
Matthew Read, Tahnee Fleming
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Noosa Heads SLSC |
Team A
|
Jordan Mercer, Mackenzie Hynard
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
Manly LSC |
Team B
|
Anthony Vieceli, Allison Bryant
|
Heat 3 |
0 |
|
7 |
Trigg Island SLSC |
Team A
|
Ceris Graham, Daniel Humble
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Currumbin SLSC |
Team B
|
Miranda Davies, Shaun Robertson
|
Heat 2 |
0 |
|
7 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Team A
|
Samantha Johnston, Patrick Norton
|
Heat 3 |
0 |
|
8 |
City of Perth SLSC |
Team B
|
Joshua Maurice, Shannon Reynolds
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
North Bondi SLSC |
Team A
|
Luke Michael, Elizabeth Wise
|
Heat 2 |
0 |
|
8 |
Avoca Beach SLSC |
Team B
|
Robert Mcintyre, Ella Beere
|
Heat 3 |
0 |
|
9 |
North Bondi SLSC |
Team B
|
Jim Walker, Hannah Davis
|
Heat 1 |
0 |
|
9 |
Northcliffe SLSC |
Team E
|
Lee Vrolyks, Nicholas Rodger
|
Heat 2 |
0 |
|
9 |
Redhead SLSC |
Team G
|
Kyle Garrett, Georgia Ross
|
Heat 3 |
0 |
|
10 |
Redhead SLSC |
Team A
|
Lisa Brown, Peter Scott
|
Heat 1 |
0 |
|
10 |
Freshwater SLSC |
FRESHWATER MAROON
|
Ben Kirkby, Deandra Godoy
|
Heat 2 |
0 |
|
10 |
Maroochydore SLSC |
Team B
|
Brianna Massie, Nicholas Bolton
|
Heat 3 |
0 |
|
555 |
Manly LSC |
Team C
|
David Cansdell, Larissa Cowlrick
|
Heat 1 |
0 |
|
666 |
Alexandra Headland SLSC |
Team B
|
Lucinda Kelly, Jeffrey Lemarseny
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Team B
|
Kylie Broad, John Wilkie
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
Trigg Island SLSC |
Team B
|
Caitlin O`shea, Todd Brewer
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
Queenscliff SLSC |
Team A
|
David Slennett, Isabella Kristensen
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
Wanda SLSC Inc |
Team B
|
Brodie Schott, Abbey Schott
|
Heat 3 |
0 |
|
666 |
City of Bunbury SLSC |
Team A
|
James Duncan, Lauren Smaniotto
|
Heat 3 |
0 |
|
666 |
North Cronulla SLSC |
Team A
|
Nicole Glasson, Luke Moses
|
Heat 3 |
0 |
|
666 |
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Team A
|
Asa Nowell, Joel Drummond
|
Heat 3 |
0 |
|
666 |
Northcliffe SLSC |
Team F
|
Bernadette Wallace, Kevin Morrison
|
Heat 3 |
0 |
|
666 |
Devonport SLSC |
Team A
|
Rebecca Wiseman, Jared Wiseman
|
Heat 3 |
0 |
|