1 |
Devonport SLSC |
Team A
|
Ryan Kelly, Alex Duggan, Simon Murfet
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Currumbin SLSC |
Team A
|
Lincoln Dews, Jayden Erskine, Daniel Hart
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
West Beach SLSC |
Team A
|
Jayden Ellis, Christopher Kither, Matthew Zuill
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Maroochydore SLSC |
Team A
|
Jake Dale, Joshua Jones-Rew, Jy Duffy
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
Newport SLSC |
Team A
|
Noah Attanasio, David Euers, Lachlan Reid
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Team A
|
Jack Carberry, Kalani Starling, Brett Willims
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Northcliffe SLSC |
Team A
|
Ben Cochrane, Nicholas Notten, Nikolas Green
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Newport SLSC |
Team B
|
Charlie Brooks, Oliver Signorini, Jayke Rees
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
Avoca Beach SLSC |
Team A
|
Jordan Moore, Riley Fitzsimmons, Bradley Mccloghry
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Byron Bay SLSC |
Team A
|
Shaun Sewell, Bradley Kay, Joshua Brown
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
Mooloolaba SLSC |
Team C
|
Joshua Collis, Corey Hartland, Alex Wright
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Team A
|
Kody Innis, Jack Gray, Andrew Day
|
Heat 2 |
0 |
|
7 |
Mount Maunganui Lifeguard Service NZ |
Team A
|
Sam Roy, Brad Wiley, Charlie Haynes
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Manly LSC |
Team A
|
Jon Kelly, Lachlan Bruce, Brent Kelly
|
Heat 2 |
0 |
|
8 |
Brighton SLSC (SA) |
Team A
|
Joshua Allison, Benjamin Smith, Sean Lohse
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
Omanu NZ |
Team A
|
Timothy Waller, Taris Harker, Joshua Jarvis
|
Heat 2 |
0 |
|
9 |
Dicky Beach SLSC |
Team A
|
Michael Gilliman, Douglas Simpson, Cooper Woods
|
Heat 1 |
0 |
|
10 |
Mullaloo SLSC |
Team A
|
Brett Gould, Ben Jones, Wesley Gould
|
Heat 1 |
0 |
|
11 |
Grange SLSC |
Team A
|
Lachlan Starr, Daniel Ryan, Jack Hornibrook
|
Heat 1 |
0 |
|
12 |
Cronulla SLSC |
Team A
|
Jack Ford, Daniel Cole, Charlie Gluskie
|
Heat 1 |
0 |
|
13 |
Collaroy SLSC |
Team A
|
Angus Schmidt, Jakob Hammond, Charlie Jormanainen
|
Heat 1 |
0 |
|
14 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Team B
|
Mikael Bisby, James Walker, Sean French
|
Heat 1 |
0 |
|
15 |
Ocean Grove SLSC |
Team A
|
Kyle Solterbeck, Alexander Selway, Shannon Tierney
|
Heat 1 |
0 |
|
16 |
Redhead SLSC |
Team A
|
Jacob Cerniauskas, Matthew Turner, Samuel Morgan
|
Heat 1 |
0 |
|
17 |
Brighton SLSC (SA) |
Team B
|
William Jack, Ned Carthy, William Schetter
|
Heat 1 |
0 |
|
18 |
Sawtell SLSC Inc |
Team A
|
Lauren Dam, Tahlia Kollen, Sophia Mcconnachie
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Terrigal SLSC |
Team B
|
Zak Van Dartel, Claudia Rodwell, Thomas Cansick
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Newport SLSC |
Team C
|
Lara Moses, Georgia Miller, Zoe Nibbs
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Mona Vale SLSC |
Team A
|
Janice Quinn, Sophia Tonoli, Madison Spencer
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Cronulla SLSC |
Team B
|
Maddison Vitnell, Emma Lisser, Carla Papac
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Noosa Heads SLSC |
Team A
|
Noah Marcroft, Luke Marcroft, Mitchell Hardy
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Alexandra Headland SLSC |
Team B
|
Lucinda Kelly, Campbell Guthrie, Jack Broderick
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Tallebudgera SLSC |
Team A
|
Emma Mcpherson, Melanie Walker, Surya Kastelein
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Mordialloc LSC |
Team B
|
Tyler Annan-Coe, Matthew Taylor, Jack Brooks
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Manly LSC |
Team B
|
Joseph Gillespie, Ethan Neville, Liam Farrell
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Collaroy SLSC |
Team B
|
Lachlan Macmahon
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
North Cronulla SLSC |
Team A
|
Nicole Glasson, Abigail Pugh, Alexandra Budd
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Alexandra Headland SLSC |
Team A
|
Scott Sinclair, Alyssa Bull, Connor Buhk
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Point Leo SLSC |
Team A
|
Isabella Ford, Kate Cassell-Ashton, Caterina Cester
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Byron Bay SLSC |
Team F
|
Joanna Charles, Jayden Morgan, Ela Heiniger
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Team B
|
Jessica Rosskelly, Cassandra Smith, Montannah Murray
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Mooloolaba SLSC |
Team A
|
Ellie Picken, Karlee Nurthen, Georgina McDermott
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Trigg Island SLSC |
Team B
|
Elise Smith, Georgia Smith, Caitlin O`shea
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Manly LSC |
Team D
|
Bronte Sloan, Lauren Caruana, Sita Mason, Eleanor Owen
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Mooloolaba SLSC |
Team B
|
Siarn O`neill, Ella Brown, Molly Bainbridge
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Mordialloc LSC |
Team A
|
Stephanie Thompson, Nathalie Walkington, Emily Eastman
|
Heat 1 |
0 |
|
666 |
Fremantle SLSC |
Team A
|
Brendan Peters, Gerard Standing, Jorden Ringrose
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
Tallebudgera SLSC |
Team B
|
Jack Lund, Reece Bailey, Beau Bailey
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
Trigg Island SLSC |
Team A
|
Geordi Tsirigotis, Jack Raill, Fergus Morgan
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
City of Bunbury SLSC |
Team A
|
Blake Smaniotto, Luke Snelling, Stephen Scotney
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
Tugun SLSC |
Team A
|
Rhyam Pankhurst, Ryan Smart, Cooper Alcock
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
Elouera SLSC |
Team A
|
Lachlan Galea Stacker, Kye Moore, Nathan Neale
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Team A
|
Ryan Watkins, Brett Cassidy, Nicholas Pond
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
Mooloolaba SLSC |
Team D
|
Fletcher Reilly, Dylan Levy, Luca Hillen
|
Heat 2 |
0 |
|