1 |
North Burleigh SLSC |
Team A
|
Jeremy Collins, Nicholas Crilly
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Redhead SLSC |
Team A
|
Peter Scott, Mark Stowe
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Team A
|
David Smith, Scott Smith
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Burnie SLSC |
Team A
|
Tom Norton, Sam Norton
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
Anglesea SLSC |
Team A
|
Samuel Phillips, Thomas Penney
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Avoca Beach SLSC |
Team A
|
Lachlan Tame, Gordon Jones
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Alexandra Headland SLSC |
Team B
|
James Porter, Jett Kenny
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Newport SLSC |
Team B
|
Luke Morrison, Chad Alston
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
Trigg Island SLSC |
Team A
|
Reece Baker, Daniel Humble
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Burnie SLSC |
Team B
|
Nathan Cross, Stephen Blizzard
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
Bronte SLSC |
Team A
|
Christopher Kilmurray, Matthew Eltham
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Half Moon Bay SLSC |
Team B
|
Russ Goulding, Joshua Heatley
|
Heat 2 |
0 |
|
7 |
Northcliffe SLSC |
Team B
|
Murray Stewart, Kevin Morrison
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Maroochydore SLSC |
Team A
|
Jy Duffy, Jordan Wood
|
Heat 2 |
0 |
|
8 |
Swansea Belmont SLSC |
Team A
|
Adam Rowe, Greg Tobin
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
Trigg Island SLSC |
Team B
|
Brendon Sarson, Drake Robson
|
Heat 2 |
0 |
|
8 |
Northcliffe SLSC |
Team A
|
Nicklaas Gale, Cory Hill
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
Newport SLSC |
Team A
|
Mitchell Trim, Luke Jones
|
Heat 1 |
0 |
|
666 |
Mermaid Beach SLSC Inc |
Team A
|
Shannon Porche, David Croucher
|
Heat 1 |
0 |
|
666 |
Queenscliff SLSC |
Team C
|
Andrew Selosse, Gilbert Olzomer
|
Heat 1 |
0 |
|
666 |
Tugun SLSC |
Team E
|
Troy Hipwood, Kenneth Wallace
|
Heat 1 |
0 |
|
666 |
Mount Maunganui Lifeguard Service NZ |
Team A
|
Hamish Treanor, Phillip Pirie
|
Heat 1 |
0 |
|
666 |
Collaroy SLSC |
Team A
|
Shane Armstrong, Gregg Armstrong, Matthew Gittoes
|
Heat 1 |
0 |
|
666 |
North Cottesloe SLSC |
Team B
|
Kristopher Taylor, James Knowles
|
Heat 1 |
0 |
|
666 |
Maroochydore SLSC |
Team B
|
Todd Grace, Timothy Burdiak
|
Heat 1 |
0 |
|
666 |
Grange SLSC |
Team A
|
Daniel Ryan, Zachary Jessup
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
Avoca Beach SLSC |
Team B
|
Peter Mitchell, Jack Mitchell
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
Northcliffe SLSC |
Team D
|
Cory Taylor, Jake Nicholson
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
Avoca Beach SLSC |
Team C
|
Robert Mcintyre, Trent Martin
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
North Cottesloe SLSC |
Team A
|
Timothy Bird, Will Bird
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
Redhead SLSC |
Team C
|
Kyle Garrett, Jackson Allan
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
North Curl Curl SLSC |
Team B
|
Carl Henderson, Robert Hagon
|
Heat 2 |
0 |
|