1 |
Sunshine Beach SLSC |
Team B
|
Olivia Emanuel, Talisa Brady
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Merewether SLSC |
Team A
|
Nicola Owen, Amelia Ross
|
Heat 2 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Team C
|
Tiarnee Massie, Hamarna Williams
|
Heat 3 |
0 |
|
1 |
Bronte SLSC |
Team A
|
Zoe Welborn, Summer Walker
|
Heat 4 |
0 |
|
2 |
Manly LSC |
Team A
|
Naomi Scott, Isabella Ward
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Mooloolaba SLSC |
Team B
|
Charlotte Keevil, Mackenzie Brazier
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Merewether SLSC |
Team B
|
Jasmin-Rae Wardrop, Adelaide Markey
|
Heat 3 |
0 |
|
2 |
Terrigal SLSC |
Team A
|
Holly Purcell, Savannah Wheeler, Lucy Hayes
|
Heat 4 |
0 |
|
3 |
Manly LSC |
Team B
|
Emily Doyle, Grace Gurr
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Noosa Heads SLSC |
Team B
|
Emily Lansdown, Mia Smallman
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Team B
|
Erin Lunardelli, Nicole Conyngham
|
Heat 3 |
0 |
|
3 |
Avoca Beach SLSC |
Team A
|
Keeley Booth, Lily Cracknell
|
Heat 4 |
0 |
|
4 |
Maroochydore SLSC |
Team A
|
Shaye Travers, Grace Kaihau
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Alexandra Headland SLSC |
Team Black
|
Tyla Dickey, Mikayla Williams
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Mount Maunganui Lifeguard Service NZ |
Team A
|
Tessa Bradley, Rebecca Barron
|
Heat 3 |
0 |
|
4 |
Mona Vale SLSC |
Team A
|
Amber Moran, Katie Manning
|
Heat 4 |
0 |
|
5 |
City of Perth SLSC |
Team A
|
Kalani Scott, Chelsea Attwood
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Sunshine Beach SLSC |
Team A
|
Amber Dods, Hayley Moore
|
Heat 3 |
0 |
|
6 |
Umina SLSC Inc |
Team A
|
Jasmine Darwin, Mimosa Henderson
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Currumbin SLSC |
Team B
|
Veronica Mcnevin, Hannah Carter
|
Heat 3 |
0 |
|
7 |
Mooloolaba SLSC |
Team A
|
Courtney Bryant, Morgan Bellero
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Mermaid Beach SLSC Inc |
Team A
|
Phoebe Whitewood, Jade Slee
|
Heat 3 |
0 |
|
8 |
North Bondi SLSC |
Team B
|
Angelina Lockley, Ally Hunter
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
Currumbin SLSC |
Team A
|
Lilli Dowker, Keely Smith
|
Heat 3 |
0 |
|
9 |
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Team A
|
Macarah Mallis, Demi Byrne
|
Heat 1 |
0 |
|
666 |
City of Perth SLSC |
Team B
|
Olivia Mickle, Madeline Thomson
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
West Beach SLSC |
Team A
|
Alyson Hettner, Laura Fox
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
North Curl Curl SLSC |
Team B
|
Claudia Stromnes, Tasma Woolley
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
North Curl Curl SLSC |
Team A
|
Jami Prowse, Hayley Sparkes
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
Northcliffe SLSC |
Team A
|
Georgia Moore, Imogen Rees
|
Heat 4 |
0 |
|
666 |
Catherine Hill Bay SLSC |
Gold
|
Chelsey Kolokolow, Zoey Simpson
|
Heat 4 |
0 |
|
666 |
Noosa Heads SLSC |
Team A
|
Electra Outram, Riley Dixon
|
Heat 4 |
0 |
|
666 |
Half Moon Bay SLSC |
Team A
|
Hannah Hill, Kyra Foss
|
Heat 4 |
0 |
|