1 |
South Maroubra SLSC |
DugDock
|
William Shaddock, Joshua Windsor, Christopher Maloney, Alexander Shaddock, Jay Shelley, Mitchell Dugdale
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
Team A
|
Kaitlyn Brown, Brendon Phillips, Andrew Kelckhoven, Jack Watson, Timothy Watene, Mikaela Rawlings
|
Heat 2 |
0 |
|
1 |
Aldinga Bay SLSC |
Team A
|
Sven Molenaar, Rachelle ROTHWELL, Tayla Cox, Daniel FERGUSON, Molly Haigh, Emma Fitzpatrick, Kristen Rothwell, Eliza HAIGH, Ashley Sanders, Simon ROTHWELL, Scott AXTON
|
Heat 3 |
0 |
|
1 |
Kirra SLSC |
Team A
|
Benjamin Domeracki, Isaac Nation, Belinda McAuliffe, Eli Clemson, Hudson Allard-Delahunt, Hannah Maire Cook
|
Heat 4 |
0 |
|
2 |
Kawana Waters SLSC |
Team A
|
Benjamin Bowcock, Ben Mccauley, Kane Domio, Ashleigh Domio, Aimee-Leigh Domio, Tim Gold
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Catherine Hill Bay SLSC |
Gold
|
Samuel Johnston, Meg Chisholm, Jacob Black, Rhianna Kevill, Alex Rainford, Max Gazzard
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Broadbeach SLSC |
Team B
|
Demi Meredith, Benjamin Wilson, Courtney Elsmore, David Bazataqui, Timothy J Burgess, Darryl Bremner
|
Heat 3 |
0 |
|
2 |
Port Noarlunga SLSC |
Team A
|
Samuel Myatt, Craig Burton, Jamie Rose, David Lowrey, Joshua Rose, Ryley Kevern
|
Heat 4 |
0 |
|
3 |
Alexandra Headland SLSC |
Team B
|
Hannah Pledge, Justin Brown, Scott Nichols, Robbie McKinnon, Cameron Scrase, Abbey Scott
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Kurrawa SLSC |
Team A
|
Scott Wheeler, Isabella Coyle, Liam Christie, Rachel Eddy, Garry Jackson, Gary Ferreira, Darcy Abbott
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
Kawana Waters SLSC |
Team C
|
Ryan Gaylard, Dion Pola, Matthew Lucas, Logan Bell, Joanne Renouf, Skye Williams
|
Heat 3 |
0 |
|
3 |
Brighton LSC Inc (VIC) |
Team B
|
Tom Johnson, Anna Martin, Jack Day, Keziah Melvin, Samuel Hillier, Nicholas Martin
|
Heat 4 |
0 |
|
4 |
Kiama Downs SLSC |
Team B
|
Matthew Lewis, Steven Guy, Stephen Strong, Pamela Burke, Joshua Ehlbeck, Kaitlin Isabella
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Miami Beach SLSC |
Team A
|
Harrison Henwood, Zachary Henwood, Isaac Henwood, Janita Henwood, James Dornan, Benjamin Fields
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Kiama Downs SLSC |
Team A
|
Bradley Honey, Kate Whittaker, Blair Joynson, Troy Kirkby, Nathan Foster, Kirsty Honey
|
Heat 3 |
0 |
|
4 |
Williamstown Swimming and LSC (Inc.) |
Team A
|
Benjamin Griffin, Rhys Treloar, Lachlan Thomas, Kara Falloon, Alastair Thomas, Elizabeth Bennett
|
Heat 3 |
0 |
|
4 |
Caves Beach SLSC |
Team A
|
Mitchell Fisher, Liam Kleyn, Oliver Kleyn, Gabrielle Rigg, Taylor Bryant
|
Heat 4 |
0 |
|
4 |
Kawana Waters SLSC |
Team B
|
Jeremy Tibbits, Nikki Firmin, Richard Kneipp, Michelle Collins, Danial Smith, Timothy Whelan
|
Heat 4 |
0 |
|
5 |
North Cronulla SLSC |
Showbags
|
Lucy Green, Mitchell Cardy, Joel Eaton, Corey Lewis, Felicity Hassett, Addison Lewis
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Broadbeach SLSC |
Team A
|
Timothy Wilson, Johnathon Fife, Nathan Fife, Jodie Clark, Olivia Lines, Jake Marcus
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
North Burleigh SLSC |
Team B
|
Scott Ward, Zeke Pitt, Jessie Mclennan, Alecc Watson, Krystle Divertie, Aidan Holloway
|
Heat 3 |
0 |
|
5 |
Metropolitan Caloundra SLSC |
Team A
|
Lance Hipkin, Carl Perkins, Daniel Creedy, James Creedy, Emily Neal, Rory Singleton
|
Heat 4 |
0 |
|
6 |
South Maroubra SLSC |
Fernigan
|
Jake Hannigan, Codie Wem, William Spear, Thomas King, Ronald Krite, Michael Fernandez
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Ocean Grove SLSC |
Team A
|
Samantha Cain, Shannon Schaeche-Priestley, Jake Pownall, Justin Burton, Conor McKinnon, Jackson Bell
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
Dicky Beach SLSC |
Team A
|
Samantha Kerr, Zoey Parfrement, Douglas Simpson, Reagan Campbell, Jack Kelly, Rian Reynolds
|
Heat 3 |
0 |
|
6 |
Caves Beach SLSC |
Team B
|
Scott Bryant, Graeme Shears, Kyle Minors, Alece Pengelly, Sarah Lang, Peter Hopkins
|
Heat 4 |
0 |
|
7 |
Point Lookout SLSC |
Team A
|
Scott Stephenson, Joel Di Trapani, Joseph Addison, William Hagan, Jonathan Hagan, Kara Brier, Brett Van Dongen, Jordan Roberts
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Bribie Island SLSC |
Team A
|
Zane Butler, Jacob Bulley, Luke O`Flynn, Natasha Cybulski, Jarrod Cavanagh, Benjamin Harrison
|
Heat 2 |
0 |
|
7 |
North Burleigh SLSC |
Team C
|
Jacquelyn Phillips, Rhys Ward, Samuel Kiely, Cameron Stevenson, Jessica Neaves, Dennis Styles
|
Heat 3 |
0 |
|
7 |
West Beach SLSC |
Team A
|
Owen Mcleod, Jess Rafanelli, Dominic Green, Elena Davis, Georgy Falster, Courtney Hettner, Matthew Zuill
|
Heat 4 |
0 |
|
8 |
Portland SLSC |
Team D
|
Daniel Edwards, Corey Ward, Liam NELSON, Lachlan Murrell, Elizabeth GREIG, Magan Beavis
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
Brighton SLSC (SA) |
Team A
|
Melinda Speechley, William Mcnamara, Kane Butler, Tiffany Moros, Marshall Lines, Daryl Stanton
|
Heat 2 |
0 |
|
9 |
Portland SLSC |
Team A
|
Andrew Trewavis, Marcus Merryfull, Keegan Bilson, Candice DOWN, Brittany Carter, Damon Slade
|
Heat 1 |
0 |
|