1 |
Newport SLSC |
Team A
|
Charlie Brooks, Luke Morrison, Mitchell Trim, Kendrick Louis, Max Brooks, Dane Farrell
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Manly LSC |
Team A
|
Mitchell Roberts, Sam Speer, Harrison Stone, Nick Dawe, Jay Furniss, Nathan Smith
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Surfers Paradise SLSC |
Team A
|
Nicholas Malcolm, Zachary Orchard, Nicholas Dennis, Alastair Day, Trevor Hendy, Max Beattie
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Redhead SLSC |
Team B
|
Hayden Copping, Lucas Corrigan, Justin Mcmorland, Samuel Djodan, Edward Gourley, Mark Stowe
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
North Burleigh SLSC |
Team A
|
Thomas Trembath, Jeremy Collins, Nicholas Crilly, Nicholas Pluimers, Liam Ryan, Alexander Nash
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Currumbin SLSC |
Team A
|
Michael Saal, Joshua Clouston, Hayden White, Matthew Davis, Joel McKitterick, Jackson Maynard
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Kurrawa SLSC |
Team A
|
Ky Hurst, George O`brien, Michael Booth, Daniel Booth, Matt Bevilacqua, Matt Poole
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Wanda SLSC Inc |
Team A
|
Hayden Allum, Mitchell Allum, Michael Jnr Georgaris, Mitchell Fagerstrom
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
Alexandra Headland SLSC |
Team A
|
Michael White, James Porter, Jett Kenny, Jack Brazier, Cameron Cole, Alex Wright
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Northcliffe SLSC |
Team A
|
Caine Eckstein, Nicklaas Gale, Nikolas Green, Beau Wheeler, Cory Hill, Shannon Eckstein
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
Noosa Heads SLSC |
Team A
|
Rhys Burrows, Lachlan Lansdown, Bailey Williams, Conor Burrows, Cooper Williams, Jaspre Outram, Jack Moyes
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Redhead SLSC |
Team A
|
Stewart Mclachlan, Isak Costello, Peter Scott, Ethan Whiteman, Daniel Collins, Greg Tobin
|
Heat 2 |
0 |
|
7 |
Mount Maunganui Lifeguard Service NZ |
Team A
|
Andrew Roy, Sam Shergold, Hamish Miller, Adam Simpson, Charlie Haynes, Lewis Rosewell
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Team A
|
Michael Baker, Kody Innis, Mitchell Mullen, Jack Gray, Ben Carberry, Patrick Norton
|
Heat 2 |
0 |
|
8 |
Newport SLSC |
Team C
|
Fletcher Davies, David Euers, Jackson Borg, Ejay Schaffer, Lachlan Reid, Cody Marr
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
Newport SLSC |
Team B
|
Oliver Signorini, Chad Alston, Luke Jones, Jonah Beard, Tom Atkinson, Jayke Rees
|
Heat 2 |
0 |
|
9 |
Maroochydore SLSC |
Team A
|
Lincoln Dews, Samuel Bell, Jake Dale, Beau Farrell, Jy Duffy, Dylan Newbiggin
|
Heat 1 |
0 |
|
10 |
Southport SLSC (QLD) |
Team A
|
Pierce Leonard, Jack Gilmour, Samuel Fuller, Fraser Purcell, Mark Bint, Adam Meredith
|
Heat 1 |
0 |
|
11 |
North Cronulla SLSC |
Team A
|
Jake Moses, Adam Calo, William Budd, Pierre Caley, Nicholas Kirby, Robert Annabel
|
Heat 1 |
0 |
|
12 |
Half Moon Bay SLSC |
Team A
|
Cameron Dixon, William Fogarty, Brad Mitchell, Russel Fox, Joshua Heatley, Hamish Mcdougall
|
Heat 1 |
0 |
|
13 |
Mermaid Beach SLSC Inc |
Team A
|
James Lacy, Luke Cuff, Hamish Chapman, Paul Howe, David Croucher, Simon Murfet
|
Heat 1 |
0 |
|
14 |
Elouera SLSC |
Team A
|
Lachlan Galea Stacker, Matthew Read, Christopher King, Jake Evans, Nathan Neale, Thomas OKeeffe
|
Heat 1 |
0 |
|
777 |
Freshwater SLSC |
FRESHWATER MAROON
|
Alex Malm, Tim Kirkby, Ben Kirkby, Geoffrey Crozier, Ben Blakeney, Lachlan Vella
|
Heat 2 |
0 |
|
888 |
Cronulla SLSC |
Team A
|
Daniel Neilson, Jack Robertson, Lachlan Vitnell, Tim Ford, Charlie Gluskie, Sasa Vujanic
|
Heat 1 |
0 |
|