1 |
Redhead SLSC |
Team A
|
Stewart Mclachlan, Isak Costello, Justin Mcmorland
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Surfers Paradise SLSC |
Team B
|
Zachary Orchard, Nathan Gray, Trevor Hendy
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Kurrawa SLSC |
Team A
|
Daniel Raward, Matt Bevilacqua, Matt Poole
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Mermaid Beach SLSC Inc |
Team A
|
James Lacy, Luke Cuff, Simon Murfet
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
Tugun SLSC |
Team A
|
Anthony Dougherty, Samuel Hamilton, Campbell Mcdonald
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Alexandra Headland SLSC |
Team A
|
James Porter, Jett Kenny, Cameron Cole
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Cudgen Headland SLSC |
Team A
|
Luke Chaffer, Scott Mccartney, Angus Macphail
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Northcliffe SLSC |
Team A
|
Caine Eckstein, Beau Wheeler, Shannon Eckstein
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
Northcliffe SLSC |
Team B
|
Cory Taylor, Ben Cochrane, Mackenzie Hynard
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Southport SLSC (QLD) |
Team A
|
Pierce Leonard, Samuel Fuller, Mark Bint
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
Noosa Heads SLSC |
Team A
|
Rhys Burrows, Lachlan Lansdown, Conor Burrows
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Wanda SLSC Inc |
Team A
|
Mitchell Rofe, Hayden Allum, Mitchell Allum
|
Heat 2 |
0 |
|
7 |
Wanda SLSC Inc |
Team B
|
John Woods, Andrew Sharp, Mitchell Fagerstrom
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Manly LSC |
Team A
|
Harrison Stone, Jay Furniss, Nathan Smith
|
Heat 2 |
0 |
|
8 |
Currumbin SLSC |
Team A
|
Michael Saal, Hayden White, Jackson Maynard
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
North Burleigh SLSC |
Team A
|
Thomas Trembath, Nicholas Pluimers, Alexander Nash
|
Heat 2 |
0 |
|
9 |
Maroochydore SLSC |
Team A
|
Lincoln Dews, Jake Dale, Beau Farrell
|
Heat 1 |
0 |
|
9 |
Newport SLSC |
Team C
|
Lachlan Reid, Cody Marr, Tom Atkinson
|
Heat 2 |
0 |
|
10 |
Terrigal SLSC |
Team A
|
Corey Fletcher, Christopher Mensforth, Thomas Cansick
|
Heat 1 |
0 |
|
10 |
North Cronulla SLSC |
Team A
|
Jake Moses, Adam Calo, William Budd
|
Heat 2 |
0 |
|
11 |
Warrnambool SLSC |
Team A
|
Stephen Kerr, John Hart, Matthew Hardiman
|
Heat 1 |
0 |
|
11 |
Surfers Paradise SLSC |
Team C
|
Trevor Hendy, Jack Lindsay, Nicholas Dennis
|
Heat 2 |
0 |
|
12 |
Surfers Paradise SLSC |
Team A
|
Nicholas Malcolm, Alastair Day, Max Beattie
|
Heat 1 |
0 |
|
12 |
Newport SLSC |
Team B
|
Fletcher Davies, Kendrick Louis, Jayke Rees
|
Heat 2 |
0 |
|
13 |
North Bondi SLSC |
Team A
|
Campbell Bennett, Sammy Annear, Angus Bennett
|
Heat 1 |
0 |
|
13 |
Newport SLSC |
Team A
|
Charlie Brooks, Max Brooks, Dane Farrell
|
Heat 2 |
0 |
|
14 |
Redhead SLSC |
Team B
|
Tim Foran, Isaac Morgan, Edward Gourley
|
Heat 1 |
0 |
|
14 |
Currumbin SLSC |
Team B
|
Samuel Gill, Matthew Kelly, Ben Johnston, Daniel Hart
|
Heat 2 |
0 |
|
15 |
Northcliffe SLSC |
Team D
|
Stefaan Demopoulos, Lucas Allan, Jake Nicholson
|
Heat 1 |
0 |
|
15 |
Northcliffe SLSC |
Team E
|
Michael Rawson, Callum Booth, Paul Van Achterbergh
|
Heat 2 |
0 |
|
16 |
Tugun SLSC |
Team B
|
Rhyam Pankhurst, Christopher Hunt, Joel Erskine
|
Heat 1 |
0 |
|
16 |
Terrigal SLSC |
Team B
|
Zak Van Dartel, Timothy Schofield, Bailey Johns
|
Heat 2 |
0 |
|