Open Male Taplin Relay (6 team)

Australian 2017

Place Club Team People Heat Points Time
1 Wanda SLSC Inc Team A Hayden Allum, John Woods, Nicholas J Fox, Mitchell Allum, Michael Jnr Georgaris, Mitchell Fagerstrom Heat 3 0
1 Alexandra Headland SLSC Team A Michael White, Campbell Guthrie, James Porter, Jett Kenny, Jack Brazier, Cameron Cole Heat 1 0
1 Northcliffe SLSC Team A Caine Eckstein, Cory Taylor, Lucas Allan, Nicklaas Gale, Nicholas Rodger, Shannon Eckstein Heat 2 0
2 Currumbin SLSC Team A Corey Fletcher, Hayden White, Zane Holmes, Scott Pegg, Joel McKitterick, Joshua Brown Heat 3 0
2 Redhead SLSC Team A Isak Costello, Ethan Whiteman, Daniel Collins, Justin Mcmorland, Samuel Djodan, Mark Stowe Heat 1 0
2 Manly LSC Blue Sam Speer, Harrison Stone, Stewart Mclachlan, Nick Dawe, Kendrick Louis, Nathan Smith Heat 2 0
3 Avoca Beach SLSC Team A Aaron Benson, Daniel Shade, Lachlan Tame, Chris Parker, Trent Martin, Riley Fitzsimmons Heat 1 0
3 Currumbin SLSC Team B Samuel Gill, Jy Timperley, Jayden Erskine, Matthew Kelly, Matthew Davis, Tom Montgomery Heat 3 0
3 Mermaid Beach SLSC Inc Team A James Lacy, Luke Cuff, Hamish Chapman, Simon Murfet, Andrew Roy, Mitchell Simmons Heat 2 0
4 Bronte SLSC Team A Christopher Kilmurray, Matthew Eltham, Brodie Schott, Thomas Simpson, Keelan Bridge, Jarrod Poort Heat 2 0
4 Manly LSC White Luke Gosling, Lachlan Bruce, Evan Stratton, Cameron Coghlan, Torrington Callan, Jay Furniss Heat 1 0
4 Tugun SLSC Team A Anthony Dougherty, Rhyam Pankhurst, Joel Erskine, Ryan Smart, Campbell Mcdonald, Jackson Chapman Heat 3 0
5 Maroochydore SLSC Team A Lincoln Dews, Samuel Bell, Beau Farrell, Jy Duffy, Rhys Drury, Hayden Cotter Heat 3 0
5 Newport SLSC Team A Charlie Brooks, Oliver Signorini, Luke Morrison, Mitchell Trim, Max Brooks, Dane Farrell Heat 2 0
5 Northcliffe SLSC Team B Stefaan Demopoulos, Bailey Armstrong, Beau Wheeler, Cory Hill, Zachary Jessup, Mackenzie Hynard Heat 1 0
6 Redhead SLSC Team B Peter Scott, Jacob Cerniauskas, Hayden Copping, Lucas Corrigan, Ethan Coates, Greg Tobin Heat 1 0
6 North Cronulla SLSC Team A Jake Moses, Lachlan Moyle, Dane Bofinger, William Budd, Robert Annabel, Nicholas Hards Heat 2 0
6 Burleigh Heads Mowbray Park SLSC Team A Kody Innis, Wes Berg, Ben Carberry, Patrick Norton, Jacob Clear, Tanyn Lyndon Heat 3 0
7 Newport SLSC Team B Murray Stewart, Jackson Borg, Isaac Smith, Luke Jones, Hugh Mcalpine, Jayke Rees Heat 2 0
7 Kurrawa SLSC Team A Jordan Harrison, Callum Lowe-Griffiths, Daniel Raward, Michael Booth, Matt Bevilacqua, Matt Poole Heat 1 0
7 Newport SLSC Team C Fletcher Davies, David Euers, Ejay Schaffer, Lachlan Reid, Matthew Bell, Frederick Brown Heat 3 0
8 North Burleigh SLSC Team A Grant Harris, Shaun Spencer, Lincoln Waide, Nicholas Pluimers, Liam Ryan, Alexander Nash Heat 2 0
8 Surfers Paradise SLSC Team B Leon Zagel, Pierre Tapper, Jayden Jensen, Luke Chapman, Danny Pointing, Harrison Jones Heat 1 0
8 Noosa Heads SLSC Team A Rhys Burrows, Bailey Williams, Conor Burrows, Cooper Williams, Tainui Kaihau, Jaspre Outram Heat 3 0
9 Northcliffe SLSC Team C Harrison Crouch, Jake Nicholson, Toby Wilson, Matt Gilling, Jarryd McDonnell, Jack Hornibrook Heat 2 0
9 Cudgen Headland SLSC Team A Jarrad Cain, Luke Chaffer, Rohan Small, Scott Mccartney, Angus Macphail, Joshua Jones Heat 1 0
9 Surfers Paradise SLSC Team A Nicholas Malcolm, Zachary Orchard, Alastair Day, Trevor Hendy, Max Beattie, Adam Simpson Heat 3 0
10 North Cronulla SLSC Team B Adam Calo, Chad Moses, Ethan Garland, Luke Moses, James Southwell, Nicholas Kirby Heat 1 0
10 Alexandra Headland SLSC Team B Bradley Doughan, Samuel Bull, Martin Kenny, Jarrad Campbell, Corey Hartland, Alex Wright Heat 3 0


Carnivals