Open Female Taplin Relay (3 team)

Australian 2017

Place Club Team People Heat Points Time
1 Alexandra Headland SLSC Team A Lucinda Kelly, Alyssa Bull, Elli Halliday Heat 1 0
1 Currumbin SLSC Team A Prue Davies, Amy Nurthen, Karlee Nurthen Heat 4 0
1 Maroochydore SLSC Team A Alyce Burnett, Kelsey Cummings, Bay Wildin-Snedden Heat 3 0
1 Newport SLSC Team A Georgia Miller, Hannah Minogue, Madison Spencer Heat 2 0
2 Terrigal SLSC Team A Ebony Harris, Rachelle King, Lauren Stone Heat 2 0
2 Northcliffe SLSC Team C Alyssa Koenen, Jennifer Mullins, Alexandra Nolan Heat 4 0
2 Trigg Island SLSC Team A Ceris Graham, Madeline Thomson, Shannon Reynolds Heat 1 0
2 North Burleigh SLSC Team B Brielle Cooper, Alexandra Britton, Maddy Gough Heat 3 0
3 Manly LSC Blue Tess Dubberley, Taylar Puskaric, Rachael Dodwell Heat 4 0
3 Northcliffe SLSC Team A Courtney Hancock, Harriet Brown, Danielle Mckenzie Heat 3 0
3 Burleigh Heads Mowbray Park SLSC Team A Devon Halligan, Tiarrn Raymond, Emma Dick Heat 2 0
3 Northcliffe SLSC Team B Hannah Sculley, Kristyl Smith, Maddy Dunn Heat 1 0
4 Burleigh Heads Mowbray Park SLSC Team B Greta Petersen, Amy Barron, Rachel Clarke Heat 3 0
4 Currumbin SLSC Team B Tara Coleman, Ellie Picken, Natalie Peat Heat 4 0
4 Umina SLSC Inc Team A Jemma Smith, Jazmyn Rodwell, Rachel Wood Heat 1 0
4 Redhead SLSC Team A Jessica Collins, Emily Ross, Rhianna Kevill Heat 2 0
5 Manly LSC White Remi Krenkels, Naomi Scott, Grace Gurr Heat 1 0
5 City of Perth SLSC Team A Jade Mickle, Jayde Hardstaff, Kiera Albertsen Heat 4 0
5 Maroochydore SLSC Team B Brianna Massie, Caitlin Gilliman, Hallie Petersohn Heat 2 0
5 Wanda SLSC Inc Team A Danielle Mcmahon, Britney Pierce, Elyssa Pierce Heat 3 0
6 Currumbin SLSC Team C Chandler Searle, Rebecca Pegg, Kirstie Hardstaff, Hayley Cox Heat 1 0
6 Kurrawa SLSC Team B Rachel Eddy, Claudia Larkins, Lucy Larkins Heat 2 0
6 Alexandra Headland SLSC Team C Ann Glen, Kate Thornton, Sally Watson Heat 3 0
6 Northcliffe SLSC Team D Lee Vrolyks, Samantha Stredwick, Jessica Miller Heat 4 0
7 North Burleigh SLSC Team A Claudia-Rose Slaven, Georgia Laird, Zoe Heiniger Heat 3 0
7 Alexandra Headland SLSC Team B Dana Robertson, Chloe Silva, Kristy Ellis Heat 1 0
7 Newport SLSC Team B Lara Moses, Jaime Roberts, Olivia Heaton Heat 4 0
7 West Beach SLSC Team A Brittany Jessup, Laura Fox, Caitlin Sheehy, Abbey Jones Heat 2 0
8 Kurrawa SLSC Team A Rebecca Creedy, Bonnie Hancock, Abigail Pugh Heat 4 0
8 Sorrento SLSC (Inc) (WA) Team A Ashlee Booker, Amanda Bowman, Macarah Mallis Heat 3 0
8 Wanda SLSC Inc Team B Jayden Morgan, Brooke Dixon, Kirra Laughlan Heat 1 0
8 Elouera SLSC Team A Katherine Conder, Chloe Rowan, Samantha King Heat 2 0
9 North Bondi SLSC Team A Elizabeth Wise, Sophie Thomson, Sari Dewi Bone Heat 3 0
9 Warilla Barrack Point SLSC warilla black Maddison Prior, Jordan White, Tahnee Fleming Heat 4 0
10 Manly LSC Green Laura Crerar, Isabella Ward, Vicki Cuthbert Heat 3 0
10 Northcliffe SLSC Team E Megan Domarecki, Allison Bryant, Alexandra Smiroldo Heat 4 0


Carnivals