1 |
North Burleigh SLSC |
Team B
|
Cameron Stevenson, Kyle Marshall
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Catherine Hill Bay SLSC |
Gold
|
Jacob Black, Rhianna Kevill, Max Gazzard
|
Heat 2 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
Team D
|
Andrew Kelckhoven, Timothy Watene
|
Heat 3 |
0 |
|
1 |
Kiama Downs SLSC |
Team B
|
Matthew Lewis, Kirsty Honey, Joshua Ehlbeck
|
Heat 4 |
0 |
|
2 |
Kurrawa SLSC |
Team A
|
Scott Wheeler, Darcy Abbott
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
North Cronulla SLSC |
Eaton
|
Lucy Green, Joel Eaton, Addison Lewis
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Brighton LSC Inc (VIC) |
Team T
|
Tom Johnson, Keziah Melvin, Nicholas Martin
|
Heat 3 |
0 |
|
2 |
North Burleigh SLSC |
Team C
|
Spencer Moncrieff, Matthew Gardiner, Anthony Sanagan
|
Heat 4 |
0 |
|
3 |
Dicky Beach SLSC |
Team C
|
Samuel Smith, Luke Findley
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Point Lookout SLSC |
Team A
|
Joel Di Trapani, Jordan Roberts
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
Caves Beach SLSC |
caves white
|
Liam Kleyn, Taylor Bryant
|
Heat 3 |
0 |
|
3 |
Broadbeach SLSC |
Team C
|
Timothy J Burgess, Eden Crooks
|
Heat 4 |
0 |
|
4 |
Caves Beach SLSC |
caves maroon
|
Daniel Osborn, Gabrielle Rigg, Dean Bowmaker
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Williamstown Swimming and LSC (Inc.) |
Team C
|
Isabel Laszczak, Alex Judd, Shaun Leith
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Kiama Downs SLSC |
Team C
|
Bradley Honey, Blair Joynson, Annika Janos
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Kiama Downs SLSC |
Team A
|
Troy Kirkby, Nathan Foster, Kaitlin Isabella
|
Heat 3 |
0 |
|
4 |
Caves Beach SLSC |
caves caves
|
Oliver Kleyn, Vivienne Ricketts, Evan Ricketts
|
Heat 4 |
0 |
|
4 |
Dicky Beach SLSC |
Team A
|
Jack Kelly, Rian Reynolds
|
Heat 4 |
0 |
|
5 |
Woonona SLSC |
Supreme
|
Nicholas TURNER, Nathan BOW, Benjamin CLARKE
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
North Burleigh SLSC |
Team A
|
Brendon Phillips, Jack Watson
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
Williamstown Swimming and LSC (Inc.) |
Team B
|
Rhys Treloar, Lachlan Thomas, Elizabeth Bennett
|
Heat 3 |
0 |
|
5 |
Miami Beach SLSC |
Team A
|
Harrison Henwood, Zachary Henwood
|
Heat 4 |
0 |
|
6 |
South Maroubra SLSC |
Hannsby
|
Jake Hannigan, Bronte Chadwick, Laurie Golsby
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Port Noarlunga SLSC |
Team A
|
Caitlin Stone, Maxwell Rogers, Trent Stone, Paul Perry
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
Broadbeach SLSC |
Team B
|
Timothy Wilson, Johnathon Fife
|
Heat 3 |
0 |
|
7 |
Miami Beach SLSC |
Team B
|
Isaac Henwood, Benjamin Fields
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Coolum Beach SLSC |
Team A
|
Poppy Jacob, Bryce Hammond
|
Heat 2 |
0 |
|
7 |
Dicky Beach SLSC |
Team B
|
Douglas Simpson, Reagan Campbell
|
Heat 3 |
0 |
|
7 |
Catherine Hill Bay SLSC |
Black
|
Samuel Johnston, Jacob Willner, Caitlin Williams
|
Heat 4 |
0 |
|
8 |
Hampton LSC |
Team A
|
Christian Aquila, Daniel Aquila, Jesse Tammesild
|
Heat 2 |
0 |
|
8 |
Queenscliff SLSC |
Old Mate
|
Jayson Elkins, Evan Sammut, Craig Mason
|
Heat 3 |
0 |
|
777 |
Caves Beach SLSC |
caves black
|
Graeme Shears, Sarah Lang, Luke Warzecha
|
Heat 4 |
0 |
|