|
North Narrabeen SLSC Inc. |
North Narrabeen WHITE
|
Leigh Barnier, James Kingaby
|
Race 1 |
0 |
|
|
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach B
|
Kurt Hanson, Nathan Henderson
|
Race 2 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont C
|
Matthew Gray, Chad Griffith
|
Race 2 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore WHITE
|
Sean Mcbean, Peter Halfweeg
|
Race 2 |
0 |
|
|
Torquay SLSC |
Torquay B
|
Jack Hansen, David Strahan
|
Race 2 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island B
|
Nicolas Cuthbert, Matthew Bowbridge
|
Race 2 |
0 |
|
|
Warrnambool SLSC |
Warrnambool GOLD
|
Peter Luke, Andrew Jones
|
Race 3 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Jacob Blair, Joshua Blair
|
Race 3 |
0 |
|
|
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters A
|
Glenn Anderson, Matthew Sutton
|
Race 3 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont D
|
Sean Davis, Graham Burge
|
Race 3 |
0 |
|
|
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Greg Slater, Grant Coates
|
Race 3 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh C
|
Bruce Taylor, Leon Hay
|
Race 4 |
0 |
|
|
Wanda SLSC Inc |
Wanda RED
|
Mitchell Brown, Luke Turner
|
Race 4 |
0 |
|
|
Yamba SLSC Inc |
Yamba GOLD
|
Martin Dougherty, Jacob Lollback
|
Race 4 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore BLUE
|
Kazu Schofield, Codey Lee
|
Race 4 |
0 |
|
|
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach BLACK
|
Brook Davidson, Trevor Gee
|
Race 4 |
0 |
|
|
Torquay SLSC |
Torquay A
|
Simon Strahan, Will Penney
|
Race 5 |
0 |
|
|
North Narrabeen SLSC Inc. |
North Narrabeen BLACK
|
Tim Field, Wayne Anderson
|
Race 5 |
0 |
|
|
Redhead SLSC |
Redhead C
|
Matt Kent, Stephen Booth
|
Race 5 |
0 |
|
|
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park B
|
Wade Krieger, Adam Yates
|
Race 5 |
0 |
|
1 |
Southport SLSC (QLD) |
Southport A
|
Luke Richmond, Paul Wotherspoon
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Metropolitan Caloundra SLSC |
Met Caloundra A
|
Dylan Newbiggin, Corey Jones
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Manly LSC |
Manly A
|
Ethan Whiteman, Cameron Coghlan
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Collaroy SLSC |
Collaroy A
|
Kendrick Louis, Blake White
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Dean Simpson, Mark Simpson
|
Race 5 |
0 |
|
2 |
Cronulla SLSC |
Cronulla B
|
Chris Allum, Cameron Pyett
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Jeremy Cotter, Shannon Eckstein
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Tugun SLSC |
Tugun C
|
Sam Hamilton, Hugh Dougherty
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Rhys Drury, Tim Peach
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda BLUE
|
Joel Bolewski, Benjamin Bolewski
|
Race 5 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe C
|
Caine Eckstein, Pierce Leonard
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach BLUE
|
Daniel Shade, Chris Parker
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Zeb Walsh, Paul Douglas
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe E
|
Liam Auer, Gavin Hill
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
Bulli SLSC |
Bulli A
|
Gregory Miller, Drew Cairncross
|
Race 5 |
0 |
|
4 |
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Chris Timms, Jono Stock
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Bulli SLSC |
Bulli B
|
Ben Allen, Matthew Freeman
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore BLACK
|
Ryan Layt, Luke Short
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore RED
|
Shaun Bright, Clint Irwin
|
Race 5 |
0 |
|