|
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Russell Fox, Trent Goulding, Steven Seddon, Hamish Hunter, Soren Luckins, Tristan Halls
|
Race 1 |
0 |
|
|
Grange SLSC |
Grange B
|
Nick Bigiolli, Damien Grant, Jody Hall, Samuel Beinke, Jake Biddle, Robert Holman
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bronte SLSC |
Bronte A
|
Thomas Woodriff, Quinn Darragh, John Mccarthy, Stephen Ford, Bruce Hopkins, Malcolm Allen
|
Race 1 |
0 |
|
|
Redhead SLSC |
Redhead C
|
Matt Bale, Stephen Booth, Michael Booth, James Taylor, Andrew Hatcher, Dean Little
|
Race 1 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Thomas Webber, Dean Beament, Adam Bloomfield, Nicolas Cuthbert, Matthew Bowbridge, Reece Baker
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cottesloe SLSC |
Cottesloe A
|
Jarrad Nederpelt, Travis Nederpelt, John Lishman, Brendan Sarson, Andrew Mosel, Ben Mercer
|
Race 1 |
0 |
|
|
Brighton SLSC (SA) |
Brighton A
|
Jebb Staite, Corey Esdale, Allan Cordner, James Cordner, Nicholas Wood, Luke Jones
|
Race 1 |
0 |
|
|
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
Sam Vandeuren, Scott Tierney, Sean Mcgee, Nicholas Ohare, Sam Mccombe, Mark Graham
|
Race 1 |
0 |
|
|
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay B
|
Marcus Robinson, William Curry, Travis Fink, Reeve Walsh, Bryce Anderton, Kes Mccrindle
|
Race 2 |
0 |
|
|
Wanda SLSC Inc |
Wanda A
|
Joel Bolewski, Hayden Allum, Michael Fox, Paul Georgaris, Scott Allen, Tait Brannock
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh 3
|
Dane Sloss, Daniel Collins, Travis Callaghan, Tim Walker, David Banks, Cameron Ward
|
Race 2 |
0 |
|
|
Grange SLSC |
Grange A
|
Simon Thompson, John Anderson, Jason Matte, Damian Thompson, Simon James, Jason James
|
Race 2 |
0 |
|
|
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Chris Timms, Kristian Hawkliss, Kenneth Tomczak, Jono Stock, Scott Trew, Simon Huitenga
|
Race 2 |
0 |
|
|
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park 1
|
Wade Krieger, Beau O, Adam Yates, Luke Nisbet, Thomas Rowles, Jacob Clear
|
Race 2 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly B
|
Shane Olliver, Kane Ballard, Joel Lategan, Joel Lewis, Adam Keelan, Wayde Love-attard
|
Race 2 |
0 |
|
|
Torquay SLSC |
Torquay A
|
Luke Harper, Simon Strahan, Will Penney, Nick Muhlebach, Nick Cogger, Adam Seeley
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Tugun SLSC |
Tugun 1
|
Ky Hurst, Beau Cummins, Troy Hipwood, Sam Hamilton, Hugh Dougherty, Ken Wallace
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Brendan Dean, Brendan Ross, Kyle Garrett, Mitchell Thompson, Peter Scott, Tim Foran
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 1
|
Nick Crilly, Caine Eckstein, Jeremy Cotter, Tate Smith, Pierce Leonard, Shannon Eckstein
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 2
|
Blair Dunn, Stuart Snell, Ben Allen, Glen Murray, Zeb Walsh, Paul Douglas
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh 1
|
Taylor Hardy, Adam Jeffrey, Bruce Taylor, Shaun Spencer, Michael Murray, Leon Hay
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff RED
|
Peter Nash, Nick Holt, Ben Atkinson, Tom Atkinson, Matt Poole, Damien Daley
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Shane Blair, Matthew Gray, Matt Rees, Joshua Blair, Adrian Tobin, Mark Bint
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Chris Allum, Nathan Steiner, Tony Schumacher, Dean Simpson, Cameron Pyett, Nathan Smith
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Manly LSC |
Manly A
|
Ethan Whiteman, Jamie Stewart, Kirk Gosper, Jay Davidson, Blake Ballard, Cameron Coghlan
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba 1
|
Billy Miller, Steven Meredith, Cam Cole, Rhys Drury, Tim Peach, Mitchell Roberts
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach GREEN
|
Darren Clarke, Daniel Shade, Trevor Gee, Daniel Mcclelland, Ben Hamilton, Chris Parker
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh 2
|
Tim Bird, Daniel Carruthers, Nicholas Little, Tom Trembath, Brad Rodgers, James Stewart
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Bulli SLSC |
Bulli A
|
Gregory Miller, Brian Morton, Ben Allen, Drew Cairncross, Downie Langthorne, Matthew Freeman
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Redhead SLSC |
Redhead B
|
Kelly Burtin, Chris Killmurray, Matt Kent, Mitchell Crow, Mark Ayre, Stewart Mclachlan
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont B
|
Sean Davis, Mark Masia, Jacob Blair, Chad Griffith, Hayden Jackson, Greg Tobin
|
Race 1 |
0 |
|
8 |
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Ian Lisney, Jono Chalmers, Tim Jacobs, Matt Lemon, Greg Slater, Grant Coates
|
Race 2 |
0 |
|