|
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
Emily Mctaggart, Casee Honan, Kirsten Ulmer
|
Race 1 |
0 |
|
|
Grange SLSC |
Grange A
|
Madison Boon, Hannah Beinke, Nikki Gurney
|
Race 1 |
0 |
|
|
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Dominica Dorning, Kate Lister, Kellie Vandewater
|
Race 1 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 2
|
Claire Parry, Jade Nelson, Cara Tessmann
|
Race 1 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland 2
|
Jo-anne Whatley, Jessica Tessmann, Tegan Blandford
|
Race 1 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro A
|
Brodi Read, Kate Rydberg, Amanda Lee
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh 1
|
Leonie Keen, Patrice Robertson, Alyce Bennett
|
Race 1 |
0 |
|
|
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Coolangatta 1
|
Andrea Kenny, Casey Leo, Alexandra Hawkins
|
Race 1 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy A
|
Lauren Mckie, Brooke Perry, Kelly Trim
|
Race 2 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Kelly Jury, Alexandria Fleming, Lauren Davenport
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Wollongong SLSC |
North Wollongong A
|
Vanessa Condran, Elyse Yardley, Hayley Condran
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh 4
|
Chantelle Hardy, Kristen Askew, Bernadette Wallace
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Bondi SLSC |
North Bondi A
|
Camilla Nielson, Candice Falzon, Kristie-lee Ogilvie
|
Race 2 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla B
|
Karla Attwells, Peta Scanlon, Dara Scanlon
|
Race 2 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro B
|
Ruth Highman, Janelle Cleary, Julie Greenhalgh
|
Race 2 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly B
|
Stephanie Gosper, Lisa Jones, Ruth Kelly
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach GREEN
|
Kate Mcnamara, Kimberly Mara, Katie Graham
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 1
|
Sheree Merryfull, Hayley Bateup, Kristy Cameron
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Naantali Marshall, Lisa Munro, Julia Cullity
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Manly LSC |
Manly A
|
Naomi Flood, Emma Schneider, Emma Davey
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff RED
|
Sonja Schleimer, Eliza Dean, Emma Parsons
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Bulli SLSC |
Bulli A
|
Brittany Sharkey, Nicole Sheedy, Ashley Russell
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters 2
|
Kate Krywulycz, Rachael Anderson, Rebecca Lockwood
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 2
|
Britt Collie, Elizabeth Pluimers, Kristyl Smith
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland 1
|
Michaela Muller, Alison Olander, Kristy Munroe
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Alicia Marriott, Emma Wynne, Alison Otoole
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh 2
|
Frances Wallace, Cassandra Sedgman, Jocelyn Kempe
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Amanda Hey, Sally Turner, Amanda White
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 1
|
Jenny Parry, Jasmin Cohen, Bianca Lee
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 3
|
Hayley Mckinnon, Lisa Nayler, Lauren Roberts
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Leah Noonan, Kirran Mowbray, Melissa Thurlow
|
Race 1 |
0 |
|
8 |
Mount Maunganui Lifeguard Service NZ |
Mount Maunganui (NZ) A
|
Johanna O'connor, Danelle Snowden, Jess Niederer
|
Race 2 |
0 |
|