|
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee A
|
Patrick Garcia, Kurt Shields, Stephen Middleton, David Wright
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Steyne SLSC Inc. |
North Steyne A
|
Clayton Kearney, Mark Miles, Henry Mitchell, Rubin Ruzicka
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe B
|
Pete Willing, James Nolan, Matt Keys, Ben Barwood
|
Race 1 |
0 |
|
|
Portsea SLSC |
Portsea RED
|
Leonard Ford, Jarrod Monaghan, Daniel Smith, David Rowell
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Trent Bryan, James Hipwell, Tim Tardent, Anthony Lyon
|
Race 1 |
0 |
|
|
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Tweed Heads / Coolangatta BLUE
|
Giles Wilson, Mark Lonie, Pat Birgan, Paul Sheahan
|
Race 2 |
0 |
|
|
Dixon Park SLSC |
Dixon Park A
|
Chris Graham, Tony Marshall, Glen Reilly, Phil Smith
|
Race 2 |
0 |
|
|
Portsea SLSC |
Portsea WHITE
|
Mark Simpson, Joel Harvey, David Simpson, Roscoe Stephens
|
Race 2 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland B
|
Niki Sabina, Heath Dundas, Matthew Cartwright, Max Irvine
|
Race 2 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy B
|
Damien Cook, Brad Young, Gregg Armstrong, Matthew Gittoes
|
Race 2 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy A
|
Anthony Cook, Thomas Farrell, Marko Iljadica, Shane Armstrong
|
Race 3 |
0 |
|
|
Bribie Island SLSC |
Bribie Island B
|
Iain Woods, Christopher Tanner, Brendon Bolt, Joseph Mcandrew
|
Race 3 |
0 |
|
|
Point Leo SLSC |
Point Leo A
|
Thomas Aliotti, James Clyne, Andrew Morris, Hayden Rydberg
|
Race 3 |
0 |
|
|
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Tweed Heads / Coolangatta RED
|
Andrew Carter, Jace Wood, Jacob Carter, Lewin Talbot
|
Race 3 |
0 |
|
|
Killcare SLSC |
Killcare RED
|
Tom Mcewen, Dean Porto, Ben Lucas, Khan Porter
|
Race 3 |
0 |
|
|
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Tweed Heads / Coolangatta WHITE
|
Elliott Munro, Luke Nelson, Matt Lonie, Matthew Eddy
|
Race 4 |
0 |
|
|
Mermaid Beach SLSC Inc |
Mermaid Beach A
|
Brady Lawrence, Steven Sing, Grant Turner, Ryan Miles
|
Race 4 |
0 |
|
|
Helensburgh-Stanwell Park SLSC |
Helensburgh / Stanwell Park BLUE
|
Simon Cook, Joshua Dent, Daniel Robberds, Matthew Ogle
|
Race 4 |
0 |
|
|
Wanda SLSC Inc |
Wanda MIGHT AND POWERS
|
Mark Johnston, Nathan Spinner, Tyrone Courtney, Ryan Bouris
|
Race 4 |
0 |
|
|
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe LARRY
|
Ben Cole, Nigel Burrows, Adam Moore, Steve Parks
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Killcare SLSC |
Killcare BLACK
|
Adam Bird, Brice Johnson, Marcus Kain, Joel Maybury
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore BLUE
|
Peter Jackson, Andrew Jackson, John Jackson, Chris Laney
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Mollymook Surf Life Saving Club Inc. |
Mollymook BLACK
|
Glenn Beveridge, Peter Howcroft, Tim O'sullivan, Steine Lofts
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Caves Beach SLSC |
Caves Beach CAMELS
|
Daniel Mcgowan, Gareth Nichols, Carl Pelizzoni, Michael Waghorn
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Jay Coburn, Dane Cullen, Joel Rawlins, Blake Liddell
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Manly LSC |
Manly A
|
Anthony Bradstreet, Pat Delaney, Michael Mulcahy, Toby Ryston-Pratt
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe A
|
Travis Sheehy, Steve Choate, Sam De, Todd Edwards
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Brighton SLSC (SA) |
Brighton A
|
Clayton Mccloud, Matthew Jose, Ben Kelly, Steven Hodge
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
Seacliff SLSC |
Seacliff A
|
Russell Scott, Euan Currie, Scott Laidlaw, Jon-paul Winson
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Bribie Island SLSC |
Bribie Island A
|
Andrew Bolt, Brendan Smith, James Leeds, Brendon Levenson
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Wamberal SLSC Inc. |
Wamberal WAMBERAL WASPS
|
Andrew Howell, Andrew Fortis, Shane Knight, Jarrod Browne
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda PHARLAPS
|
Sean Reilly, Marc Leabeater, Dean Reilly, Tate Wilkins
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
Mullaloo SLSC |
Mullaloo A
|
Aaron Brinkworth, Jarred Moon, Jeff Davidson, Greg Jernakoff
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Hervey Bay SLSC |
Hervey Bay A
|
Joshua Grima, Philip Bennet, Ben O'sullivan, John Gillard
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Mullaloo SLSC |
Mullaloo B
|
Mark Barnett, Jason Donnelly, Jeremy Smith, Daniel Corsbie
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland A
|
Christopher Turner, Mark Ryan, Joseph Carroll, Matthew Sierp
|
Race 4 |
0 |
|