Search Results

Reset Search

Latest Results

Carnival Event Club People Team Race Round Place
Australian Open 2021 U19 Male (cond Ski Age) Surf Boat Maroochydore SLSC Michael Brooks, David Lough, Masen Lough, Matthew Eggins, Sean Cauley, Thomas Barrett Force Heat 1 Grand Final 1
Australian Open 2021 U19 Male (cond Ski Age) Surf Boat Avalon Beach SLSC Peter Carter, Charlie Lewis, Regan Dale, Jordan Hawke, Lachlan Mills Team Avalon Beach Hueys Heat 1 Grand Final 4
Australian Open 2021 U19 Male (cond Ski Age) Surf Boat North Cronulla SLSC Mark Mcdonald, Stephen Swane, Michael De Francesco, Lockyer Barnes, Jordan Fleming, Kane Butterfield Bung Holes Heat 1 Grand Final 6
Australian Open 2021 U19 Male (cond Ski Age) Surf Boat Bulli SLSC Paul JONES, Bryce Dreghorn, Euan COLQUHOUN, Max Butler, Kye Pearsall Team Gold Heat 1 Grand Final 3
Australian Open 2021 U19 Male (cond Ski Age) Surf Boat South Curl Curl SLSC Rob Lowery, Jethro Mulder, Zac Lowery, Tremayne Chivers, Harry Andrew South Curl Curl Underdogs Heat 1 Grand Final 2
Australian Open 2021 U19 Male (cond Ski Age) Surf Boat Currumbin SLSC Lyle Clark, Elliot Dowker, Joel Jackson, Naithanial Thomson-Smith, Jed Mackie Wulfings Heat 1 Grand Final 5
Australian Open 2021 Reserve Grade Female (Cond Boat Age) Surf Boat Batemans Bay SLSC Tracy Innes, Danielle Heron, Megan Douros, Neil Innes, Donna Marie Clarke Phoenix Heat 1 Grand Final 2
Australian Open 2021 Reserve Grade Female (Cond Boat Age) Surf Boat Noosa Heads SLSC Kate Tomba, David Tomba, Jessica ARVELA, Rachel Paterson, Eleanor Bartens Bowerbirds Heat 1 Grand Final 4
Australian Open 2021 Reserve Grade Female (Cond Boat Age) Surf Boat Windang SLSC Nicolette Cartwright, Taryn Yates, Amelia Berry, Peter Anderson, Caitlin Williams, Anthony CARTWRIGHT Wenches Heat 1 Grand Final 5
Australian Open 2021 Reserve Grade Female (Cond Boat Age) Surf Boat Alexandra Headland SLSC Emma Partington, Brigette Seymour, Samantha Thornton, Justin Stewart, Jasmine Bubb Team A Heat 1 Grand Final 6
Australian Open 2021 Reserve Grade Female (Cond Boat Age) Surf Boat Currumbin SLSC Matthew Wildman, Tanya Coad, Elise Buchanan, Michelle Gaffney, Katherine Griffin Concords Heat 1 Grand Final 1
Australian Open 2021 Reserve Grade Female (Cond Boat Age) Surf Boat Tugun SLSC Bronwyn Scarce, Davina Finter, Robyn De Vlugt, Rebecca Newton, Bruce Zillman Mums and Bubs Heat 1 Grand Final 3
Australian Open 2021 Reserve Grade Male (Cond Boat Age) Surf Boat Batemans Bay SLSC Dean Murphy, Michael Barker, Andy Pustavrh, Neil Innes, Matthew Stevens 3 metre Flatties Heat 1 Grand Final 2
Australian Open 2021 Reserve Grade Male (Cond Boat Age) Surf Boat Collaroy SLSC Tyler Stowe, Bailey Dwyer, Charlie Jormanainen, zak crowe, Mark Anderson SOBs Heat 1 Grand Final 6
Australian Open 2021 Reserve Grade Male (Cond Boat Age) Surf Boat Maroochydore SLSC Michael Brooks, Jack Williams, Ashley Dighton, Patrick McGuire, Matthew Langley, Joshua Graham Bin Chickens Heat 1 Grand Final 3

Latest Events

Name Updated Results
U19 Female 2km Ocean Swim 11/06/2021 16:05:46 6
U19 Male 2km Ocean Swim 11/06/2021 16:05:46 6
Elite Female Ocean Swim 11/06/2021 16:05:45 6
Elite Male Ocean Swim 11/06/2021 16:05:45 6
U17 Female 2km Ocean Swim 11/06/2021 16:05:45 6
U19 Male 2 x 1km Beach Run Relay 11/06/2021 16:05:45 10
U17 Male 2km Ocean Swim 11/06/2021 16:05:45 6
U17 Male 2 x 1km Beach Run Relay 11/06/2021 16:05:44 8
U19 Female 2 x 1km Beach Run Relay 11/06/2021 16:05:44 6
Open Male 2 x 1km Beach Run Relay 11/06/2021 16:05:43 10

See more events