|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 1
|
Brett Bullock, Benjamin Fretten, Finley Taylor
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bulli SLSC |
Bulli A
|
David Stannard, Troy Heness, Jamie Caldwell
|
Race 1 |
0 |
|
|
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
Ben Van, Ryan Christian, Nick Ohare
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Narrabeen SLSC Inc. |
North Narrabeen NN
|
Wayne Anderson, Leigh Barnier, James Kingaby
|
Race 2 |
0 |
|
|
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay B
|
Zacalicious Pearson, Kes Mckindle, Michael Mackinnon
|
Race 2 |
0 |
|
|
Orewa NZ |
Orewa (NZ) OREWA
|
Zachary Franich, Patrick Maney, Jason Harvey
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Raemon Parkes, Mark Bint, Ryan Stephens
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Daniel Carruthers, Thomas Trembath, Cameron Ward
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Cronulla SLSC |
Cronulla B
|
Dane Williams, Chad Hancock, Carl Larssen
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Chris Allum, Daniel Neilson, Dean Simpson
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Brighton SLSC (SA) |
Brighton BRIGHTON
|
Nick Wood, Jebb Staite, Chad Alston
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise BLUE
|
Caine Eckstein, Pierce Leonard, Benjamin Dean
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Dee Why SLSC |
Dee Why A
|
Hayden Quinn, Robert Cheney, Ben Yabsley
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Stuart Mak, Leighton Packer, Reid Schofield
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Michael Clifford, Joe Schwarz, Trent Mcardle
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Michael Jennings, Russ Goulding, Kyle Goulding
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl A
|
Philip Hagon, Glenn Coltman, Tom Atkins
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh B
|
Ryan Buck, David Banks, Mitchell Young
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Tacking Point SLSC |
Tacking Point A
|
James Turnham, Mitchell Dawson, Ryan Rosenbaum
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters RED
|
Dean Hepburn, Cameron Price, Michael J
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
Terrigal SLSC |
Terrigal B
|
Shaun Robertson, Luke Robinson, Ben Travis-lee
|
Race 1 |
0 |
|
8 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Thomas Dyer, Adam Wood, Luke Turner
|
Race 2 |
0 |
|
9 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Tweed Heads / Coolangatta BLUE
|
Nathan Annand, Brett Carter, Mathew Lynch
|
Race 1 |
0 |
|
9 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 1
|
Dane Williams, Grant Kirk, Alex Turnbull
|
Race 2 |
0 |
|
10 |
Collaroy SLSC |
Collaroy RED
|
Bradley Young, Howard Louis, Shane Armstrong
|
Race 1 |
0 |
|
10 |
Warriewood SLSC |
Warriewood WARRIEWOOD A
|
Mark Jackson, Jamie Burgmann, Tristan Stanley
|
Race 2 |
0 |
|