|
West Beach SLSC |
West Beach WESTIES
|
Luke Mcdonough, Jordan Edson, Emanuel Ellis-yolmen
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Joel Harris, Nathan Vipond, Alex Tibbits
|
Race 1 |
0 |
|
|
Metropolitan Caloundra SLSC |
Met Caloundra A
|
Pierce Hardy, Alec Gold, Sean Mccullagh
|
Race 1 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly GOLD
|
Tom Fraser-holmes, Luke Hanson, Sam Tier
|
Race 1 |
0 |
|
|
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Tweed Heads / Coolangatta BLUE
|
Taylor Cecil, Scott Ayoub, Daniel Willoughby
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Elliott Hamilton, John Mason, Luke Cole
|
Race 2 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy RED
|
Steven Hastie, Kendrick Louis, Barton Louis
|
Race 2 |
0 |
|
|
Wollongong City SLSC Inc. |
Wollongong City A
|
Ben Griffiths, Jake Hogarth, Trent Knight
|
Race 2 |
0 |
|
|
The Entrance SLSC |
The Entrance YOUNGGUNS
|
Justin Mcguire, Steven Pike, Tyson Walsh
|
Race 2 |
0 |
|
|
Brighton SLSC (SA) |
Brighton BRIGHTON
|
Brad Venning, Mitchell Bosley, William Mcnamara
|
Race 2 |
0 |
|
|
Wanda SLSC Inc |
Wanda BLUE
|
Declan Read, Nicholas Fox, Matthew Iredale
|
Race 3 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe 1
|
Patrick Clifford, Jack Bruton, Timothy Burgess
|
Race 3 |
0 |
|
|
Semaphore SLSC |
Semaphore A
|
Jay Underdown, Benjamin Mahney, Ryan Mcmurtrie
|
Race 3 |
0 |
|
|
Coolum Beach SLSC |
Coolum Beach A
|
Dean Burns, Thomas Tyler, Dayne Heathcote
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Dee Why SLSC |
Dee Why A
|
Sven Ackermann, Matthew Moore, Jackson Selby
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach A
|
Luke Carmichael, Aaron Benson, Liam Jackson
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Coolangatta COOLANGATTA A
|
Kurt Foggo, Matthew Rigney, Dane Windshuttle
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Samuel Walker, Ryan Bertwistle, Spencer Moncrieff
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Nicholas Dennis, Thomas Rowles, David Taylor
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Sunshine Beach SLSC |
Sunshine Beach RED
|
Dev Lahey, Michael Harrold, Brett Eames
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 1
|
Jeffrey O'connor, Ben Kennedy, Beau Farrell
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh B
|
Taylor Hardy, Joshua Melrose, Samuel Hunt
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Christian Bate, Sam Stanford, Ben Kirkby
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Harry Whitehand, Jeremy Stock, Jeremy Doney
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point A
|
Nathan Perretta, Ben Prior, Hayden White
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
Tom Burns-wallace, Andrew Campbell, Omar Lewis
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
Umina SLSC Inc |
Umina BLUE
|
Aaron Moore, Robert Moate, Christopher Mensforth
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters RED
|
Andrew Mcaleenan, Ben Hepburn, Matt Hepburn
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Michael Booth, Alister Harrison, James Taylor
|
Race 3 |
0 |
|
6 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland A
|
Ryan Loehr, Dale Kleinschmidt, Joshua Brown
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Pacific Palms SLSC |
Pacific Palms A
|
Jay Davidson, Ryan Barker, Sean Robertson
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Elouera SLSC |
Elouera BLUE
|
Bradley Cohen, Thomas Okeefe, Dane Farrell
|
Race 3 |
0 |
|
7 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
James Polglase, Guy Schofield, Timothy Schofield
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Grange SLSC |
Grange RED
|
Jake Biddle, Lucas Brenen, Nicholas Rodger
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Cudgen Headland SLSC |
Cudgen Headland BLUE
|
Michael Bailey, Noah Outteridge, Blake Field
|
Race 3 |
0 |
|
8 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Coolangatta COOLANGATTA B
|
Ross Colvin, Tom Neller, Joshua Withers
|
Race 1 |
0 |
|
8 |
Woolgoolga SLSC |
Woolgoolga WHITE
|
Ty Mccartney, Jarryd Burow, Shannon Burow
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Connor Mills, Alex Scholte, David Graham
|
Race 3 |
0 |
|