|
North Steyne SLSC Inc. |
North Steyne A
|
Andrew Toll, Chris Pearce, Bernard Burrows
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Narrabeen SLSC Inc. |
North Narrabeen WHITE
|
Jim Casey, Glen Dunsmore, Gary Whittaker
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mackay SLSC |
Mackay A
|
Joseph Cali, Peter Hynes, Robert Forsyth
|
Race 1 |
0 |
|
|
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads FSJ
|
Stephen Porter, Franklin Rock, Stephen Freckelton
|
Race 1 |
0 |
|
|
Clifton Beach SLSC |
Clifton Beach A
|
Peter Williams, Justin Lawson, Simon Kay
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Steve Mawby, Jeff Lemarseny, Clive Sharp
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Bondi SLSC |
North Bondi A
|
Alexander Sanderson, John Anderson, Matt Colquhoun
|
Race 2 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland TEAM4
|
Rod Withyman, Warren Kelly, Mark Purvis
|
Race 2 |
0 |
|
|
Mermaid Beach SLSC Inc |
Mermaid Beach A
|
James Fell, David Zemek, Dale Penman
|
Race 2 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Rodney Ellis, John Gilmour, David Shields
|
Race 2 |
0 |
|
|
Moruya SLSC |
Moruya A
|
Paul Morgan, Mark Collins, Michael Pheeney
|
Race 2 |
0 |
|
|
Bronte SLSC |
Bronte A
|
John Robson, John Botella, Peter Appleyard
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Grant Kenny, Darren Mercer, Martin Kenny
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Maroubra SLSC |
Maroubra A
|
Wayne Clare, Mark Mccleary, Darren Schott
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Anthony Downman, John De, Mario Von
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Anglesea SLSC |
Anglesea Z
|
Peter Fidler, Cameron Mcgill, Shane Edmonds
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Manly LSC |
Manly A
|
Simon Skillicorn, Steve Coulter, Anthony Vieceli
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Fairy Meadow SLSC |
Fairy Meadow A
|
David Locke, Michael Locke, Jeff Banks
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland TEAM1
|
Nigell Dobell, Trent Halliday, Shane Dalziel
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland TEAM3
|
Albert Robinson, Brydon Halliday, Mark Jacobs
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland TEAM2
|
Brad Seawright, Michael Derooy, Darren Naylor
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Chris Redler, Adam Jones, Noel Kolkka
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Henley SLSC |
Henley A
|
Andrew Lanyon, Neville Fielder, Gregory Fletcher
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise A
|
Dwayne Thuys, Craig Chapman, Darren Caesar
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads MDB
|
Mark Masche, Barry Newman, Peter French
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Seacliff SLSC |
Seacliff A
|
Craig Jones, Brian Bayliss, Rupert Wyness
|
Race 2 |
0 |
|