|
Brighton SLSC (SA) |
Brighton BRIGHTON A
|
Nick Wood, Chad Alston
|
Race 1 |
0 |
|
|
Jan Juc SLSC |
Jan Juc A
|
Jack Hansen, Brian Lim
|
Race 1 |
0 |
|
|
Terrigal SLSC |
Terrigal B
|
Michael Lewandowski, Stuart Mak
|
Race 1 |
0 |
|
|
Moana SLSC |
Moana GOLD
|
Shaun Burnett, Rowan Wilson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters B
|
Guy Ingram, Dean Hepburn
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla B
|
Jeremy Neilson, Dean Simpson
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Wollongong SLSC |
North Wollongong A
|
Ben Allen, Mark Sheppard
|
Race 2 |
0 |
|
|
Tugun SLSC |
Tugun B
|
Rohan Small, Luke Mitchell
|
Race 2 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly A
|
Shane Olliver, Ethan Whiteman
|
Race 2 |
0 |
|
|
Bulli SLSC |
Bulli A
|
Troy Henness, David Stannard
|
Race 2 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly B
|
Murray Stewart, Adam Keelan
|
Race 3 |
0 |
|
|
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Trent Goulding, Russ Goulding
|
Race 3 |
0 |
|
|
City of Perth SLSC |
City of Perth B
|
Matthew Pupazzoni, Luke Tidey
|
Race 3 |
0 |
|
|
Brighton SLSC (SA) |
Brighton BRIGHTON B
|
Jebb Staite, Corey Esdale
|
Race 3 |
0 |
|
|
Tugun SLSC |
Tugun A
|
Daniel Carruthers, Andrew Mitchell
|
Race 3 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Stuart Gunn, Trent Mcardle
|
Race 4 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla C
|
Brad Lapham, Dane Williams
|
Race 4 |
0 |
|
|
Queenscliff SLSC |
Queenscliff B
|
Adam Donkin, Jake Somerville
|
Race 4 |
0 |
|
|
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay D
|
Michael Jennings, Zac Pearson
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Daniel Neilson, Mark Simpson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Red Rock Corindi SLSC |
Red Rock / Corindi A
|
Scott Mccartney, Ryan Twigg
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda RED
|
Christopher Allum, Mitchell Brown
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise A
|
Caine Eckstein, Pierce Leonard
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters A
|
Michael J., Shane Hepburn
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Jonathon Stock, Jake Cropper
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Stephen Booth, Mark Bint
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Torquay SLSC |
Torquay A
|
Will Penney, Nick Cogger
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise B
|
Jayden Stuart, Benjamin Dean
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Wollongong City SLSC Inc. |
Wollongong City A
|
Matthew Hiesley, Aaron Brown
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Metropolitan Caloundra SLSC |
Met Caloundra A
|
Dylan Newbiggin, Corey Jones
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff A
|
Peter Nash, Tom Atkinson
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont C
|
Tim Harrison, Greg Tobin
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Thomas Webber, Matthew Bowbridge
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Leighton Packer, Reid Schofield
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
James Kelly, Ben Vandeuren
|
Race 4 |
0 |
|