|
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach GREEN
|
Brooke Cassell, Kate Mcnamara
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl A
|
Carol Trigger, Kim Low
|
Race 1 |
0 |
|
|
Portsea SLSC |
Portsea A
|
Olivia Cable, Lisa Harper
|
Race 1 |
0 |
|
|
The Lakes SLSC |
The Lakes AQUA
|
Emma Schneider, Sarah Kennedy
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cottesloe SLSC |
Cottesloe A
|
Nikita Barsby, Melissa Benson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
Jenna Willersdorf, Kirsten Ulmer
|
Race 2 |
0 |
|
|
Elouera SLSC |
Elouera BLUE
|
Emma Larssen, Erin Payne
|
Race 2 |
0 |
|
|
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Olivia Cottrill, Alexandra Gronow
|
Race 2 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly A
|
Candice Mcmeeking, Alicia King
|
Race 2 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Sarah Rayner, Kelly Jury
|
Race 2 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro A
|
Rachel Harris, Brodi Read
|
Race 3 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 1
|
Allira Richardson, Jenny Parry
|
Race 3 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Holly Johnson, Lauren Taylor
|
Race 3 |
0 |
|
|
Seacliff SLSC |
Seacliff A
|
Catherine Howland, Sarah Bayliss
|
Race 3 |
0 |
|
|
Anglesea SLSC |
Anglesea GREEN
|
Naantali Marshall, Julia Cullity
|
Race 3 |
0 |
|
|
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Jessica Morgan, Marika Mcmahon
|
Race 4 |
0 |
|
|
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe A
|
Jacqui Cook, Paula Charlton
|
Race 4 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly MANLY
|
Ashley Beer, Rebecca Keelan
|
Race 4 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe C
|
Meagen Nay, Lee Vrolyks
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Kristy Cameron, Kristyl Smith
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay B
|
Katie Baker, Lisa Munroe
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Charnele Crossingham, Kirran Mowbray
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda BLUE
|
Kirsten Jenkins, Sharne Kenyon
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
North Bondi SLSC |
North Bondi A
|
Kristy Lee, Candice Falzon
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland TEAM2
|
Connie Millar, Kylie Brazier
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland TEAM1
|
Alex Bannon, Kristy Munroe
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Nicole Moffat, Elise Peate
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Sheree Merryful, Elizabeth Pluimers
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Morgan Lacey, Andrea Collins
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Sally Turner, Amanda White
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters B
|
Elise Gibbons, Kirsty Holmes
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
Cronulla SLSC |
Cronulla B
|
Kirsty-may Morris, Peta Scanlon
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe D
|
Francis Wallace, Gemma Mcgrath
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Bulli SLSC |
Bulli A
|
Skye Henness, Nicole Sheedy
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Alicia Marriott, Jacinta Marriott
|
Race 4 |
0 |
|