|
Dixon Park SLSC |
Dixon Park A
|
Rick Hall, Gavin Stewart, Gary Mears
|
Race 1 |
0 |
|
|
Kurrawa SLSC |
Kurrawa A
|
Roger Belmar, Leslie Benson, Peter Madden
|
Race 1 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly B
|
Chris Bond, Robbie Stewart, Steve Coulter
|
Race 1 |
0 |
|
|
City of Bunbury SLSC |
City of Bunbury A
|
David Barton, Rob Slattery, Philip Best
|
Race 1 |
0 |
|
|
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Alison Geeves, Ross Blatchford, Alan Boyce
|
Race 1 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly A
|
Warren Reilly, Simon Skillicorn, Joel Lategan
|
Race 1 |
0 |
|
|
Brunswick SLSC |
Brunswick A
|
Stephen Dennis, Mark Quinn, Adrian Russell
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Narrabeen SLSC Inc. |
North Narrabeen NORTH NARRABEEN
|
John Tremaine, Glenn Dunsmore, Peter Grimes
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Haven SLSC |
North Haven B
|
Andrew Renfrey, Gavan Farmer, Grant Simpson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Byron Bay SLSC |
Byron Bay A
|
Bob Curry, Chris Hunter, Wayne Brien
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cudgen Headland SLSC |
Cudgen Headland BURNING SPEARS
|
Scott Vickery, Craig Spears, Harry Klouzal
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Phillip Short, Chris Gough, Phillip Hamilton
|
Race 1 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore A
|
Ralph Devlin, Kevin Gillard, Wade Lee
|
Race 1 |
0 |
|
|
Seacliff SLSC |
Seacliff A
|
Paul Lewandowski, Brian Bayliss, Wayne Jones
|
Race 1 |
0 |
|
|
Kurrawa SLSC |
Kurrawa B
|
Peter Winton
|
Race 1 |
0 |
|
|
Elouera SLSC |
Elouera A
|
Ron Finn, Brian Osullivan, Grant Wilkinson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Stuart Mackinnon
|
Race 1 |
0 |
|
|
Clifton Beach SLSC |
Clifton Beach A
|
John Whitehouse, Graham Van, Julie Howard
|
Race 1 |
0 |
|
|
Dicky Beach SLSC |
Dicky Beach A
|
Kenneth Denton, Clay Lennox, William Scott
|
Race 1 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland B
|
Peter Mcmahan, Jamie Mckinless, Martin Ashfeild
|
Race 1 |
0 |
|
|
Tallebudgera SLSC |
Tallebudgera TEAM ONE
|
Greg Bowditch, Greg Juniper, Dean Powell
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cudgen Headland SLSC |
Cudgen Headland FIELDS OF FIRE
|
Mark Edwards, Russell Zahn, David Field
|
Race 1 |
0 |
|
|
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters A
|
Stephen Langton, Brett Bohringer, Gary Hepburn
|
Race 1 |
0 |
|
|
Dicky Beach SLSC |
Dicky Beach B
|
Robert Orchard, Bradley Russell, Robert Benes
|
Race 1 |
0 |
|
|
Tacking Point SLSC |
Tacking Point A
|
Graeme Doak, Tony Hallinan
|
Race 1 |
0 |
|
|
Tacking Point SLSC |
Tacking Point B
|
Peter Murphy, Stephen Harrison, Robert Rosenbaum
|
Race 1 |
0 |
|
|
The Lakes SLSC |
The Lakes AQUA
|
Ray Waldron, Shaun Higgins, Wayne Castro
|
Race 1 |
0 |
|
|
The Lakes SLSC |
The Lakes CERISE
|
Andy Spinks
|
Race 1 |
0 |
|
|
The Lakes SLSC |
The Lakes BLUE
|
Glenn Page, Graham Keith, Ralph Peters
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Fraser Anning, Phil Coppock, John Harris
|
Race 1 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland A
|
Desmond Parkes, Trent Halliday, Shane Dalziel
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Freshwater SLSC |
Freshwater TEAM A
|
Mario Von, Kim Hanlon, Alan Burns
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach A
|
Richard Cahill, John Newton, Michael Chan
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda A
|
Chris Iredale, Greg Iredale, Douglas Iredale
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore B
|
Paul Guilfoyle, Mark Steed, Ian Jobson
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Chris Redler, Bruce Kolkka, Stephen Fry
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
North Wollongong SLSC |
North Wollongong A
|
Noel Yates, Bob Barrie, Robert Barry
|
Race 1 |
0 |
|