|
Collaroy SLSC |
Collaroy RED
|
Cori Mcleod, Elise Griffin, Natalie Bendall, Stacey Birtwistle, Emily Mckie
|
Race 1 |
0 |
|
|
Queenscliff SLSC |
Queenscliff A
|
Yolanda Butler, Vessa Rockliff, Hayley Antella, Jessica Haverfield, Annie Somerville
|
Race 1 |
0 |
|
|
Point Leo SLSC |
Point Leo B
|
Siobhaun Marks, Max Mollenkopf, Luke Treadwell, Hayley Marks, Neil Mills
|
Race 1 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Luke Barron-sullivan, Jabin Herd, Jarred Thorne, Kyle Carter, Benjamin Maher
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Narrabeen SLSC Inc. |
North Narrabeen NORTH NARRABEEN
|
Michelle Troy, Kate Alexander, Maree Devitt, Joanne Troy, Nicole Troy
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Cronulla SLSC |
North Cronulla GOLD
|
Kim Schuetrumpf, Emma Cato, Peggy Cato, Lauren Jones, Simone Woodall
|
Race 2 |
0 |
|
|
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
Belinda Uebergang, Evan Ward, Sandy Neale, Pamela Austin, Katie Soldani
|
Race 2 |
0 |
|
|
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee BLUE
|
Samantha Birtles, Amy Manns, Emma Murray, Laurie Russell, Iesha Matthews
|
Race 2 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly BLUE
|
Marnie Ryals, Ashley Sirote, Amanda Sullivan, Annabelle Boyers, Elizabeth Hobson
|
Race 3 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly WHITE
|
Kaitlin Carmody, Natalie Gain, Adam Keelan, Kate Hanson, Kylie Bolton
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda A
|
Danielle Mchugh, Megan Rees, Emma Bolton, Lisa Harris, Stuart Smith
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park GOLD
|
Dan Nobbs, Rebecca Lovelock, Tara O'reilly, Rebecca Huth, Ashleigh Herbert
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda A
|
Danielle Mchugh, Megan Rees, Emma Bolton, Lisa Harris, Stuart Smith
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island B
|
Timma Bushell, Renae Russek, Kirsty Vanalopulos, Jemma Mckee, Kelly Reeves
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park GOLD
|
Dan Nobbs, Rebecca Lovelock, Tara O'reilly, Rebecca Huth, Ashleigh Herbert
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro A
|
Brad Power, Melissa Dalziell, Alicia Moss, Andrew Nicholls, David Hall
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Collaroy SLSC |
Collaroy RED
|
Cori Mcleod, Elise Griffin, Natalie Bendall, Stacey Birtwistle, Emily Mckie
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Collaroy SLSC |
Collaroy BLACK
|
Kimberley Perry, Simone Rossi, Lauren Churchill, Rebecca Mcdowell, Todd Ware
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro A
|
Brad Power, Melissa Dalziell, Alicia Moss, Andrew Nicholls, David Hall
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff A
|
Yolanda Butler, Vessa Rockliff, Hayley Antella, Jessica Haverfield, Annie Somerville
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla GOLD
|
Kim Schuetrumpf, Emma Cato, Peggy Cato, Lauren Jones, Simone Woodall
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
Belinda Uebergang, Evan Ward, Sandy Neale, Pamela Austin, Katie Soldani
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Kirra SLSC |
Kirra UNDER 19 5 MAN R AND R CHAMPIONSHIP
|
Patrick Keough, Jon Tracey, James Muir-mccarey, Stephen Callaghan, Dayne Tracey
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Collaroy SLSC |
Collaroy BLACK
|
Kimberley Perry, Simone Rossi, Lauren Churchill, Rebecca Mcdowell, Todd Ware
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Luke Barron-sullivan, Jabin Herd, Jarred Thorne, Kyle Carter, Benjamin Maher
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
North Narrabeen SLSC Inc. |
North Narrabeen NORTH NARRABEEN
|
Michelle Troy, Kate Alexander, Maree Devitt, Joanne Troy, Nicole Troy
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
Kirra SLSC |
Kirra UNDER 19 5 MAN R AND R CHAMPIONSHIP
|
Patrick Keough, Jon Tracey, James Muir-mccarey, Stephen Callaghan, Dayne Tracey
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Point Leo SLSC |
Point Leo B
|
Siobhaun Marks, Max Mollenkopf, Luke Treadwell, Hayley Marks, Neil Mills
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee BLUE
|
Samantha Birtles, Amy Manns, Emma Murray, Laurie Russell, Iesha Matthews
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island B
|
Timma Bushell, Renae Russek, Kirsty Vanalopulos, Jemma Mckee, Kelly Reeves
|
Race 2 |
0 |
|