|
Glenelg SLSC |
Glenelg A
|
Amanda Elson, Michael Dobie
|
Race 1 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe C
|
Jane Kelly, Craig Clarke
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi WHITE
|
Kylie Miller, Calvin Brodie
|
Race 1 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont C
|
Jessica Brecht, Phil Moore
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla C
|
Emma Orford, Daryn Metti
|
Race 1 |
0 |
|
|
Fairy Meadow SLSC |
Fairy Meadow B
|
Kate Morphett, Ian Timbrell
|
Race 1 |
0 |
|
|
Freshwater SLSC |
Freshwater TEAM A
|
James Newman, Sonja Schleimer
|
Race 2 |
0 |
|
|
Anglesea SLSC |
Anglesea D
|
Justin Quill, Jade Baldock
|
Race 2 |
0 |
|
|
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay F
|
Katie Baker, Reeve Walsh
|
Race 2 |
0 |
|
|
Tallebudgera SLSC |
Tallebudgera TWO
|
Rhys Kenny, Hayley Tucker
|
Race 2 |
0 |
|
|
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi BLUE
|
Sarah Jacobson, Greg Byrnes
|
Race 2 |
0 |
|
|
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) BLACK
|
Gail Hall, Lindsay Wiland
|
Race 2 |
0 |
|
|
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld) C
|
Trent Robinson, Christie Taylor
|
Race 3 |
0 |
|
|
Bronte SLSC |
Bronte C
|
Jessica Miley-dyer, Bruce Hopkins
|
Race 3 |
0 |
|
|
Kurrawa SLSC |
Kurrawa C
|
Anna Ballara, Paul Howe
|
Race 3 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Becky Wilken, Jeremy Tibbits
|
Race 3 |
0 |
|
|
Coolum Beach SLSC |
Coolum Beach BLUE
|
Reece Stormonth, Leah Sweeney
|
Race 3 |
0 |
|
|
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Matthew Landrigan, Jessica Way
|
Race 3 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont B
|
Leah Laut, Mark Masia
|
Race 4 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro C
|
Kristy Dempster, Scott Gamble
|
Race 4 |
0 |
|
|
Mermaid Beach SLSC Inc |
Mermaid Beach A
|
James Fell, Emma Ferrante
|
Race 4 |
0 |
|
|
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay C
|
Lisa Munro, Soren Luckins
|
Race 4 |
0 |
|
|
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl C
|
Chad Fleming, Lauren Coltman
|
Race 4 |
0 |
|
|
Bronte SLSC |
Bronte D
|
Kim Russell, Thomas Woodriff
|
Race 4 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland C
|
James Keightly, Brodie Cambourne
|
Race 5 |
0 |
|
|
Mermaid Beach SLSC Inc |
Mermaid Beach D
|
Matt Keays, Nicole Dellaca
|
Race 5 |
0 |
|
|
North Wollongong SLSC |
North Wollongong A
|
Maria King, John Burrows
|
Race 5 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland B
|
Kerri Thomas, Shane Dalziel
|
Race 5 |
0 |
|
|
Redhead SLSC |
Redhead F
|
Drew Morgan, Michelle Kent
|
Race 5 |
0 |
|
|
Tallebudgera SLSC |
Tallebudgera ONE
|
Rhana Kenny, Gavin Cole
|
Race 5 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont D
|
Matthew Chalmers, Steven Masia
|
Race 6 |
0 |
|
|
Taree Old Bar |
Taree Old Bar BLUE
|
Alison Smith, Brendan Smith
|
Race 6 |
0 |
|
|
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay B
|
Elinor Hewett, Angus Washington
|
Race 6 |
0 |
|
|
Bronte SLSC |
Bronte B
|
Ashleigh Bond, Anthony Carroll
|
Race 6 |
0 |
|
|
Fairy Meadow SLSC |
Fairy Meadow C
|
Peggy Rehardt, Cade Barnes
|
Race 6 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy PINK
|
Gregory Armstrong, Kimberley Perry
|
Race 6 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Matthew Rees, Melissa Thurlow
|
Race 7 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe D
|
Glen Murray, Nicole Constable
|
Race 7 |
0 |
|
|
Queenscliff SLSC |
Queenscliff E
|
Adam Donkin, Annie Somerville
|
Race 7 |
0 |
|
|
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads A
|
Rhiannon Tucker, Adam Mckane
|
Race 7 |
0 |
|
|
Anglesea SLSC |
Anglesea B
|
Katey Field, Ivor Morgan
|
Race 7 |
0 |
|
1 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Emma Scott, Peter Scott
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise 1
|
Glen Pickering, Josie Pickering
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa B
|
Julian Norton-smith, Camilla Murphy
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Maroubra SLSC |
Maroubra D
|
Holly Heussner, Kane Heussner
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Redhead SLSC |
Redhead B
|
Kelly Burton, Marika Mcmahon
|
Race 5 |
0 |
|
1 |
Maroubra SLSC |
Maroubra B
|
Jodie Baker, Blake Francis
|
Race 6 |
0 |
|
1 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Jannene Harker, Brett Monaghan
|
Race 7 |
0 |
|
2 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland A
|
Heath Collie, Alison Olander
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Jasmine Mccarty, Robert Pade
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee A
|
Shannon Habler, Cameron Habler
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Olivia Cottrill, Shane Edmonds
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Maroubra SLSC |
Maroubra C
|
Amanda Head, Glenn Cowdrey
|
Race 5 |
0 |
|
2 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore B
|
Sean Kelly, Jasmin Cohen
|
Race 6 |
0 |
|
2 |
North Bondi SLSC |
North Bondi A
|
Josie Riakos, Geoff Hall
|
Race 7 |
0 |
|
3 |
Collaroy SLSC |
Collaroy BLACK
|
Ross Chaffer, Lauren Mckie
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Fairy Meadow SLSC |
Fairy Meadow A
|
Michael Locke, Penny Locke
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff A
|
Cara Callum, Damien Daley
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff B
|
Scott Miles, Teneile Manion
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Natalie Rayner, Nathan Baggaley
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
Redhead SLSC |
Redhead C
|
Lisa Brown, Andrew Hatcher
|
Race 5 |
0 |
|
3 |
Wamberal SLSC Inc. |
Wamberal GOLD
|
David Wilkie, Kate Mcnamara
|
Race 6 |
0 |
|
3 |
Redhead SLSC |
Redhead D
|
Troy Blatchford, Paula Stone
|
Race 7 |
0 |
|
4 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Sally Turner, Paul Stone
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl A
|
Carl Henderson, Kim Low
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld) A
|
Ryan Gaylard, Michelle Dale
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters A
|
Sean Nolan, Sharlene Kelly
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
Lorne SLSC |
Lorne A
|
Wendy Wilson, Brent Enticott
|
Race 5 |
0 |
|
4 |
South Maroubra SLSC |
South Maroubra A
|
Paul Mann, Stacy Riakos
|
Race 6 |
0 |
|
4 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island B
|
Holly Johnson, Callum Neilson
|
Race 7 |
0 |
|
5 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore C
|
Claire Parry, Danny Topfer
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda A
|
Susan Fox, Scott Allen
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
Seaspray SLSC |
Seaspray A
|
Carolyn Ronchi, Ernie Ronchi
|
Race 4 |
0 |
|
5 |
Clifton Beach SLSC |
Clifton Beach A
|
Graham Van, Julie Howard
|
Race 5 |
0 |
|
5 |
Collaroy SLSC |
Collaroy WHITE
|
Kimberley Gittoes, Matthew Gittoes
|
Race 6 |
0 |
|
5 |
City of Perth SLSC |
City of Perth C
|
Clare Edwards, Stephen Hopkins
|
Race 7 |
0 |
|
6 |
Wamberal SLSC Inc. |
Wamberal SILVER
|
Sheree Merryfull, Rodney Northey
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro B
|
Jane Humphreys, Scott Wyeth
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro A
|
Ben Allen, Amanda Lee
|
Race 3 |
0 |
|
6 |
Coolum Beach SLSC |
Coolum Beach RED
|
Phillipa Garlick, Michael Daly
|
Race 4 |
0 |
|
6 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh NO1
|
Tate Smith, Nicole Moffat
|
Race 5 |
0 |
|
6 |
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Alison O'toole, Kenneth Tomczak
|
Race 6 |
0 |
|
6 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach A
|
Mathew Mitchell, Erin Braund
|
Race 7 |
0 |
|
7 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Coolangatta A
|
Alexandra Hawkins, Ryan Hawkins
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld) B
|
Matthew Clarke, Patrice Robertson
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa A
|
Jannah Lovell, Andrew Towns
|
Race 3 |
0 |
|
7 |
Redhead SLSC |
Redhead E
|
Kellie Hunter, Dean Little
|
Race 4 |
0 |
|
7 |
City of Perth SLSC |
City of Perth B
|
Amanda Deurloo, Ashley Nesbit
|
Race 5 |
0 |
|
7 |
North Narrabeen SLSC Inc. |
North Narrabeen B
|
Marc Lawler, Kate Mcgrath
|
Race 6 |
0 |
|
7 |
Elouera SLSC |
Elouera A
|
Lisa Mcguigan, Grant Wilkinson
|
Race 7 |
0 |
|
8 |
Lorne SLSC |
Lorne B
|
Jo-ann Brown, Wesley Enticott
|
Race 1 |
0 |
|
8 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore A
|
Jo Whatley, Pat Purcell
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Sarah Sewter, Keiran Day
|
Race 3 |
0 |
|
8 |
Taree Old Bar |
Taree Old Bar RED
|
Troy Croker, Vanessa Sewell
|
Race 4 |
0 |
|
8 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Carolyn Whiting, Brad Headling
|
Race 5 |
0 |
|
8 |
Torquay SLSC |
Torquay A
|
Annie Luke, Tim Altman
|
Race 6 |
0 |
|
8 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff D
|
Patrick Daley, Nicki Doyle
|
Race 7 |
0 |
|