|
Avalon Beach SLSC |
Avalon Beach GREEN
|
Darren Warrerner, Nick Wood, Chris Mcguckin
|
Race 1 |
0 |
|
|
Dixon Park SLSC |
Dixon Park A
|
Greg Goodwin, Gavin Stewart, Peter Kearney
|
Race 1 |
0 |
|
|
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Michael Dibetta, Michael White, Neil Barker
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cottesloe SLSC |
Cottesloe GREY
|
Rod Sarson, John Lishman, Glenn Eldon
|
Race 1 |
0 |
|
|
Southport SLSC (QLD) |
Southport C
|
Bruce Parry, Peter Mirls, Anthony Berry
|
Race 1 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland A
|
Trent Halliday, Shane Dalziel, Martin Ashfield
|
Race 1 |
0 |
|
|
Carlton Park SLSC |
Carlton Park TEAM
|
Jamie Stubbs, Don Marsh, Greg Stubbs
|
Race 2 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro A
|
Steve Hopkins, Michael Pond, Colin Mustoe
|
Race 2 |
0 |
|
|
Mermaid Beach SLSC Inc |
Mermaid Beach BLUE
|
Mark Bamberry, Wayne Marshall
|
Race 2 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland C
|
Grant Spork, Tracy Buhk, Mark Purvis
|
Race 2 |
0 |
|
|
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Cameron Mc, Mark Gowans, Marc Lionnet
|
Race 2 |
0 |
|
|
Southport SLSC (QLD) |
Southport B
|
Anthony Downman, Mark Reaburn, Lawrence Reece
|
Race 3 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland D
|
Nicole Tippet, Anthony Williams, Neil Grimshaw
|
Race 3 |
0 |
|
|
Wanda SLSC Inc |
Wanda A
|
Matthew Pepper, Scott Allen, Brett Leask
|
Race 3 |
0 |
|
|
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads A
|
Darryl Buckley, Kylie Fletcher, Noel Jamieson
|
Race 3 |
0 |
|
|
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl A
|
Ian Fairlie, Simon Baker, Glenn Slater
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Manly LSC |
Manly A
|
Chris Bond, David Kissane, Bob Hiatt
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Southport SLSC (QLD) |
Southport A
|
Stephen Dalton, Adam Sambrook, Mark Bennetts
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Wamberal SLSC Inc. |
Wamberal A
|
Rodney Hulls, Mark Sutton, Paul Lemmon
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Wayne Bacon, Robert Butcher, Cliff Goulding
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Bronte SLSC |
Bronte A
|
Jim Stewart, John Botella, Bruce Hopkins
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Tweed Heads / Coolangatta TAPPAS
|
Chris Maynard, Rick Van, Robert Dorrough
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland B
|
Jamie Mckinless, Scott Crawford, Glenn Murray
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Maroubra SLSC |
Maroubra A
|
Anthony Parish, Chad Noble, Wayne Clarke
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
South Maroubra SLSC |
South Maroubra D
|
Michael Renford, Joe Fowler, Graham Rigby
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Neville Bowles, Brett Dowker, Scott Unicomb
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff A
|
Andrew Somerville, Mark Clare-nazer, Darrin Jones
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise A
|
Craig Chapman, David Orchard, Craig Shelton
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Guy Andrews, Noel Mills, Noel Kolkka
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Grant Kenny, Darren Mercer, Allan Brauer
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
Maroubra SLSC |
Maroubra B
|
Geoff Lemarsney, Darren Schott, Peter Kirkwood
|
Race 3 |
0 |
|