|
Glenelg SLSC |
Glenelg GREEN
|
Adam Schilling, Sarah Goodwin
|
Race 1 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Anna Batterham, Mark Masia
|
Race 1 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly B
|
Chris Bond, Ruth Kelly
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Bondi SLSC |
North Bondi B
|
Brenton Myatt, Linda Schlenker
|
Race 1 |
0 |
|
|
Maroubra SLSC |
Maroubra D
|
Glenn Cowdrey
|
Race 1 |
0 |
|
|
Burnie SLSC |
Burnie A
|
Kelly Bridges, Stuart Paine
|
Race 1 |
0 |
|
|
Wanda SLSC Inc |
Wanda B
|
Kate Winterbottom, Michael Mead
|
Race 1 |
0 |
|
|
Glenelg SLSC |
Glenelg GOLD
|
Sally South, Andrew Sowerbutts
|
Race 1 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro BLACK
|
Rebecca Hawke, Scott Gamble
|
Race 2 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island B
|
Carolyn Whiting, Dean Beament
|
Race 2 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland GOLD
|
Alison Olander, Shane Dalziel
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl B
|
Chad Fleming, Lauren Coltman
|
Race 2 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro YELLOW
|
Mike Watson, Janelle Cleary
|
Race 2 |
0 |
|
|
Anglesea SLSC |
Anglesea B
|
Katey Feilds, Ivor Morgan
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl A
|
Carl Henderson, Kim Low
|
Race 2 |
0 |
|
|
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld) A
|
Allecia Rayfield, Matt Roser
|
Race 2 |
0 |
|
|
Wamberal SLSC Inc. |
Wamberal B
|
Alison Smith, Brendan Smith
|
Race 3 |
0 |
|
|
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Amanda Head, Travis England
|
Race 3 |
0 |
|
|
Kurrawa SLSC |
Kurrawa B
|
Mandy Hanmer, Peter Winton
|
Race 3 |
0 |
|
|
Seacliff SLSC |
Seacliff 1
|
Justin Needham, Rebecca Short
|
Race 3 |
0 |
|
|
Coolum Beach SLSC |
Coolum Beach B
|
Lisa Parsons, Robert Field
|
Race 3 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe F
|
Jane Kelly, Craig Clarke
|
Race 3 |
0 |
|
|
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) A
|
Gail Hall, Lindsay Wiland
|
Race 3 |
0 |
|
|
North Wollongong SLSC |
North Wollongong BLUE
|
Maria King, John Burrows
|
Race 4 |
0 |
|
|
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi BLUE
|
Sarah Jacobson, Greg Byrnes
|
Race 4 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro BLUE
|
Belinda Devenish, Scott Wyeth
|
Race 4 |
0 |
|
|
Portsea SLSC |
Portsea A
|
Susan Wilson, Peter Wilson
|
Race 4 |
0 |
|
|
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise C
|
Cassandra Sedgman, Jay Capel
|
Race 4 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland BLACK
|
Lincoln Heathcote, Alison Lingard
|
Race 4 |
0 |
|
|
Torquay SLSC |
Torquay A
|
Claire Beach, Nick Muhlebach
|
Race 4 |
0 |
|
|
Maroubra SLSC |
Maroubra C
|
Alison Cowdrey, Mark Davies
|
Race 5 |
0 |
|
|
Redhead SLSC |
Redhead B
|
Justin Dean, Marika Mcmahon
|
Race 5 |
0 |
|
|
Redhead SLSC |
Redhead D
|
Neelie Herbert, Dean Little
|
Race 5 |
0 |
|
|
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee B
|
Lara Middleton, Craig Bennett
|
Race 5 |
0 |
|
|
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise D
|
Glen Pickering, Josie Pickering
|
Race 5 |
0 |
|
|
Wanda SLSC Inc |
Wanda A
|
John Georgaris, Susan Fox
|
Race 5 |
0 |
|
|
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise A
|
Daniel Aulert, Patrice Robertson
|
Race 5 |
0 |
|
|
Wamberal SLSC Inc. |
Wamberal C
|
Rodney Northey, Petra Black
|
Race 6 |
0 |
|
|
Coolum Beach SLSC |
Coolum Beach A
|
Tarah Westera, Michael Daly
|
Race 6 |
0 |
|
|
Dicky Beach SLSC |
Dicky Beach B
|
Leigh Francis, Talina Christensen
|
Race 6 |
0 |
|
|
Anglesea SLSC |
Anglesea C
|
Graig Porter, Sonia Grundy
|
Race 6 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe D
|
Sharon Kyme, Andrew Paul
|
Race 6 |
0 |
|
|
Fairy Meadow SLSC |
Fairy Meadow A
|
Rhiannon Holden, Michael Locke
|
Race 6 |
0 |
|
|
Macksville-Scotts Head SLSC Inc |
Mackville Scotts Head A
|
Rod Taylor, Melissa Bell
|
Race 6 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe E
|
James Fletcher, Shannon Moir
|
Race 7 |
0 |
|
|
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise E
|
Katrin Borchert, Dwayne Thuys
|
Race 7 |
0 |
|
|
Cottesloe SLSC |
Cottesloe BLACK
|
Elliot Cross, Kylie Whitmore
|
Race 7 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe G
|
Guy Andrews, Hayley Bateup
|
Race 7 |
0 |
|
|
Seacliff SLSC |
Seacliff 2
|
Rupert Wyness, Sarah Bayliss
|
Race 7 |
0 |
|
|
Elouera SLSC |
Elouera A
|
Jayson Ginn
|
Race 7 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe H
|
Briohny Callaghan, Glen Murray
|
Race 7 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Robyn Singh, Dean Heathcote
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Henley SLSC |
Henley A
|
Kate Barclay, Gregory Fletcher
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe C
|
Jasmine Mccarty, Robert Pade
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Emma Scott, Peter Scott
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Kerri Randle, Craig Rodgers
|
Race 5 |
0 |
|
1 |
Warrnambool SLSC |
Warrnambool GOLD
|
Annie Luke, Michael Owen
|
Race 6 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore B
|
Heath Collie, Jasmin Kelly
|
Race 7 |
0 |
|
2 |
Dicky Beach SLSC |
Dicky Beach A
|
Antoinette Bell, Clay Lennox
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee A
|
Shannon Habler, Cameron Habler
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore A
|
Jo Whatley, Pat Purcell
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Natalie Rayner, Nathan Baggaley
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Maroubra SLSC |
Maroubra A
|
Jodie Baker, Geoff Lemarsney
|
Race 5 |
0 |
|
2 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore C
|
Claire Parry, Danny Topfer
|
Race 6 |
0 |
|
2 |
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Olivia Cottrill, Shane Edmonds
|
Race 7 |
0 |
|
3 |
Anglesea SLSC |
Anglesea E
|
Jade Baldock, Cameron Mc
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads A
|
Rhiannon Tucker, Adam Mckane
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Clifton Beach SLSC |
Clifton Beach A
|
Graham Van, Julie Howard
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Redhead SLSC |
Redhead C
|
Lisa Brown, Andrew Hatcher
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
Wamberal SLSC Inc. |
Wamberal A
|
David Wilkie, Kate Mcnamara
|
Race 5 |
0 |
|
3 |
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld) B
|
Gavin Jordan, Michelle Dale
|
Race 6 |
0 |
|
3 |
Collaroy SLSC |
Collaroy B
|
Kimberley Gittoes, Matthew Gittoes
|
Race 7 |
0 |
|
4 |
Cottesloe SLSC |
Cottesloe PHANTOMS
|
Davinia Whitehand, Mark Finucane
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Southport SLSC (QLD) |
Southport A
|
Steven Dalton, Amanda Elson
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro GREEN
|
Chris Walton, Marissa Welch
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Jannene Harker, Brett Monaghan
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads B
|
Petra Gruber, Mark Masche
|
Race 5 |
0 |
|
4 |
Collaroy SLSC |
Collaroy C
|
Kimberley Perry, Gregg Armstrong
|
Race 6 |
0 |
|
4 |
Maroubra SLSC |
Maroubra B
|
Wayne Clare, Holly Heussner
|
Race 7 |
0 |
|
5 |
Manly LSC |
Manly A
|
Leah Strong, Trent Herring
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
South Maroubra SLSC |
South Maroubra A
|
Paul Mann, Elicia Witty
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
City of Perth SLSC |
City of Perth C
|
Alison Otoole, Kenneth Tomczak
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
Collaroy SLSC |
Collaroy A
|
Ross Chaffer, Lauren Mckie
|
Race 4 |
0 |
|
5 |
North Bondi SLSC |
North Bondi A
|
Josie Riakos, Geoff Hall
|
Race 5 |
0 |
|
5 |
South Maroubra SLSC |
South Maroubra B
|
Graham Rigby, Stacy Riakos
|
Race 6 |
0 |
|
5 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa A
|
Jannah Lovell, Andrew Towns
|
Race 7 |
0 |
|
6 |
Redhead SLSC |
Redhead E
|
Leah Laut, Drew Morgan
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise B
|
Tory Vidler, Brett Tyack
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
North Narrabeen SLSC Inc. |
North Narrabeen A
|
Cj Austin, Scott Austin
|
Race 3 |
0 |
|
6 |
Lorne SLSC |
Lorne B
|
Wendy Wilson, Brent Enticott
|
Race 4 |
0 |
|
6 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Julia Muhlenberg, Brad Headling
|
Race 5 |
0 |
|
6 |
Southport SLSC (QLD) |
Southport B
|
Lisa Cleverly, Anthony Berry
|
Race 6 |
0 |
|
6 |
Cottesloe SLSC |
Cottesloe GOLD
|
Chelsea Robertson, Glenn Eldon
|
Race 7 |
0 |
|
7 |
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro PINK
|
Steve Hopkins, Clare O'brien
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Elouera SLSC |
Elouera B
|
Nicole Cameron, Grant Wilkinson
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
North Narrabeen SLSC Inc. |
North Narrabeen C
|
Alex Peattie, Kate Mcgrath
|
Race 3 |
0 |
|
7 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Katie Baker, Reeve Walsh
|
Race 4 |
0 |
|
7 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Coolangatta A
|
Alexandra Hawkins, Ryan Hawkins
|
Race 5 |
0 |
|
7 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh B
|
Camilla Murphy, Brad Rodgers
|
Race 6 |
0 |
|
7 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Sally Turner, Paul Stone
|
Race 7 |
0 |
|